Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tečajevi i kavice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tečajevi i kavice

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 11>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2008 u 11:53
Originalno poslano od člana cleopatra cleopatra napisao:

pa ima jedna žena koja ima svoju knjižaru, pa je došal na ideju radionica prošle godine, i tako ja slučajno naišla na nju i počela s tim. .i moram priznat zaludila samu sebe i sad ne radim ništ drugo samo to,.haha. .ti iz zg?
 
 
ma da, maksimirska purgerica... dobro ne bas prava, tata mi dodjos iz slavonije Big%20smile. tako da sad kuham zagrebacke snicle s temfanim kalamperom, a za desert medjimurska gibanica. naravno za predjelo obavezno kulenova seka, sve zdrava hrana... Wink
nego ako imas i ti stogod salvetica za razmjenu, poslikaj pa da se djoramo..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2008 u 11:40
pa ima jedna žena koja ima svoju knjižaru, pa je došal na ideju radionica prošle godine, i tako ja slučajno naišla na nju i počela s tim. .i moram priznat zaludila samu sebe i sad ne radim ništ drugo samo to,.haha. .ti iz zg?
Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2008 u 11:36
Originalno poslano od člana cleopatra cleopatra napisao:

lijepo malo Međimurje. . .
 
 
ha, to sam si i mislila... mm je odonuda, iz ck, pa sam cesto tamo, djeca uzivaju kod bake i dede.. bas mi je drago da i tamo ima radionica Tongue! a tko ih organizira?
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2008 u 11:33
lijepo malo Međimurje. . .
Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2008 u 11:27
Originalno poslano od člana cleopatra cleopatra napisao:

hvala na pohvalama, nadam s e da tako i misliš. ja ti imam svakakvih planova s time, ali sve je još u povojima. a i stignem raditi jer imam samo veliko djete doma, a to je muž, a on je stalno na poslu, pa ja mogu raditi do mile volje. .bar nešto pozitivno. .samo da još ne moram po materijale u VŽ i ZG, bilo bi još bolje. .a što se radionica tiče i mi čemo sad opet počet početkom 10. mjeseca. .jedva čekam. .
 
 
a u kojem dijelu "lijepe nase" zivis, ako nije tajna?
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2008 u 09:06
miskopisko, one dvije sesterokutne kao ona tvoja s ljubicicama bi mi takodjer pasale. javi samo koliko kunica da ti donesem, moze i na pm :)
 
btw s cim stizes, da li zelis da te se doceka jer do tecaja treba ubiti par sati? zapravo ne znam ni kada dolazis....zbunj :)Embarrassed
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2008 u 11:50
kutijice su na sigurnomWink...na žalost, nema ni blizu komada koliko ste naručile tako da sam tete iz euroshopa zamolila da provjere u Varaždinu i da im pošalju njihovu zalihu odande...zvat će me ako ta akcija uspijeSmile ima tamo raznih kutijica, ali ne znam kako kome odgovara cijena...stavit ću par svojih od prije kakvih još ima, ali cijena im nije 10 kn već negdje oko 20, ako se ne varam...
imaš par slika pod moj decoupage pa vidiSmile
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2008 u 09:46

19.10. ili 19.9.? Aj provjeri kalendar da li si dobro upisala :)

naime 19.9. (ovaj petak) je tecaj u chemacou decoupage na staklenim tanjurima, njamiiii radit cu kale koje donosim sa sobom :) a 19.10. nema nicega jer ti je to nedjelja a tada ne rade :)

 
miskopisko, kaj ima nova s nasim kutijicama? :)

 

Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2008 u 22:03
Molim fino da se netko dobrovoljno javi da me podsjeti da sam se 19.10. prijavila na tečaj - a kaj ja znam čega- no ipak mu se jako veselim, nadam se samo da mi iz mojih drhtavih staračkih rukusmile223 neće ispasti stakleni tanjurčići, za svaki slučaj bum od doma donesla još 2-3. Vidimo se u Meridijanu, probat ću nam srediti popust kao starim gostima!
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2008 u 12:22
proljece, pa vidjet cemo se na kavicama, rrazmjenama salveta i kaj ti ja znam valjda kojem tecaju kaj ne :)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2008 u 11:43
Meni je to bilo jako simpatično...ali s druge strane žao mi je da se nismo uspjele upznati, jer mi djeluješ dosta vedro i nasmijano....a ja takve ljudim volim (ne volim mrgude).....smile78
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2008 u 11:40
smile79
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

proljece, oprosteno ti je :P sam se ti meni smij, to je dobar osjecaj - smijati se :)
 
inace otkrih da postoje dobre i lose salvete :( jedne se uzasno trgaju cak i s najtanjim kistom. njezan je full ali se one kao tope u dodiru s ljepilom :( smrc....
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2008 u 09:38
proljece, oprosteno ti je :P sam se ti meni smij, to je dobar osjecaj - smijati se :)
 
inace otkrih da postoje dobre i lose salvete :( jedne se uzasno trgaju cak i s najtanjim kistom. njezan je full ali se one kao tope u dodiru s ljepilom :( smrc....
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 15:53
Ha,ha,ha, moram se nasmijati Ninochki, jer sam se opet sjetila kako je izgledala kada smo rekle da smo sjedile u Meridijanu!!!
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 15:37
Vidim ja da niste gledale moje SATELITSKO NAVOĐENJE:



ttp://img300.imageshack.us/img300/josmalodetaljnijeed9.jpg/1/w1020.png" />
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 15:30
daklem kafic meridijan (volim i ja vas, da ste bar sa mnom lunjale parkingom u potrazi za kaficem, a bakice vas gledaju ko da ste narkic u potrazi za cistom iglom :P):
 
ako ides iz smijera istoka prema zapadu vukovarskom:
krizanje drziceva-vukovarsa, na semaforu kreces prema zapadu i na prvom skretanju za parking desno, skrenes desno pa opet desno i tu parkiras (ne bih preporucila, nema parkinga ni za bicikl a kamo li za auto).
proseces do kraja zgrade i kad vidis nisku smedju zgradu ostakljenu, pise ti meridijan po njoj, a i nalazi se oznaka za meridijan kraj njega ;)
 
ako ides iz smijera zapada prema istoku vukovarskom:
iza predzadnjeg semafora (ako cemo brojati od zgrade suda gdje je prvi, kod skretanja za policiju na krugama ti je drugi, i ovo ti je treci kod autoprraonice j&k). iza semafora skrenes desno pa mozes birati da li ces ici ravno pa parkirati iza chemacoa ili lijevo pa parkirati ispred chemacoa.
parkiras auto, zakljucas i vezes lancima da ti ne pobjegne :) zatim pogledas prema ruznom neboderu na kojem pise merkur, predjes preko i odmah do zgrade ti se nalazi meridijan, opisan gore.
 
sve u svamu, sad sam pametna ali prvi puta je bilo zujanja :) eh.... ;)
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 11:15
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

J...eš čovjeka koji se ne da nagovoriti...ok,ok, ako se budem prijavljivala javim vam na vrijeme pa se nađemo u Meridijanu.
Ninochka je doktorirala taj kafić pa može sada sve ostale uputiti...Thumbs%20Up
 
ma to te ja pitamsmile211
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 10:44
Fala ninochka! Ja bi išla na crnu podlogu, ali tek u desetom bum u mogučnosti. Do tad vas prosim da pišete šalabahtere ak bu mi trebalo kaj objasniti! Big%20smile
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 10:26
J...eš čovjeka koji se ne da nagovoriti...ok,ok, ako se budem prijavljivala javim vam na vrijeme pa se nađemo u Meridijanu.
Ninochka je doktorirala taj kafić pa može sada sve ostale uputiti...Thumbs%20Up
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 10:15
smile126juupi, neću biti sama
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.