Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tečajevi i kavice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tečajevi i kavice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 11>
Korisnik
Poruka
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2008 u 12:45
Naj plašiti žemsku!
Nek pripremi prve klupe za nas - već vidim da bumo bile dosadne s pitanjima- bar ja! Big%20smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2008 u 13:16
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Naj plašiti žemsku! Nek pripremi prve klupe za nas - već vidim da bumo bile dosadne s pitanjima- bar ja! [IMG]smileys/smiley4.gif" align="absmiddle" alt="Big%20smile" />



Tak i treba...zato tam i je ...da ju zrešetate s pitanjima

Btw, tam nema klupa ko u osnovnoj školi....već jedan ogromni stol.... ( ko u vrtiću )...a vi oko njega ko pačići mali    
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2008 u 15:16
Vjerujem da ovog puta Vesni nebu bilo lako uz naše cure!!! smile72

Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2008 u 15:17
Idem u vuuuutić- pa to je još cakanije! Dobimo i gablec i njonjamo popodne!?
A mozemo i plepisivati, jelda!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2008 u 15:24
Joj moj sin u ponedjeljak u vutić a mama utovak u škovu!!!
 
Ha,ha,ha, ja jedva čekam. Da li trebamo nešto ponijeti osim dobre volje i dobre vibre???
 
Ja ne znam- školu sam davno završila.
Wink
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2008 u 15:36
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Vjerujem da ovog puta Vesni nebu bilo lako uz naše cure!!! [IMG]smileys/emot128.gif" align="absmiddle" alt="smile72" />



Dobro si rekla...
Daj ih molim te vidi....već su se prebacile na vrtićku spiku
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2008 u 15:37
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Idem u vuuuutić- pa to je još cakanije! Dobimo i gablec i njonjamo popodne!? A mozemo i plepisivati, jelda!


....da moš si mislit....sve to u dva sata
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2008 u 15:40
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Joj moj sin u ponedjeljak u vutić a mama utovak u škovu!!!
 

Ha,ha,ha, ja jedva čekam. Da li trebamo nešto ponijeti osim dobre volje i dobre vibre???

 

Ja ne znam- školu sam davno završila.

[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />



Zemi si olovčicu i notezić...da si zapišeš sve kaj bu ti teta Vesna rekla...jer buš uz ovakve ( kaj bu sjedili s tobom ).. do sutra sve opet zaboravila


Joj, i ja bi s vama
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2008 u 15:48
Mi smo moderni - zeli bumo si diktafona i fotića!!! Ili mobitel- 3 u 1!
To je umjesto antisklerina!
Antisklerin ide prije školice da ne zaboravimo zeti fotić i diktafon!
A pod odmorom bumo čenđali salvete!

smile96

Hippy - A ko ti brani da dođeš na kavicu prije školice !!!!!

Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2008 u 15:57
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Mi smo moderni - zeli bumo si diktafona i fotića!!! Ili mobitel- 3 u 1! To je umjesto antisklerina!Antisklerin ide prije školice da ne zaboravimo zeti fotić i diktafon! A pod odmorom bumo čenđali salvete![IMG]smileys/emot15.gif" align="absmiddle" alt="smile96" />Hippy - A ko ti brani da dođeš na kavicu prije školice !!!!!


.....ja sam ti teta u 40-tim...u moje vrijeme, sam kaj nisu v pučku školicu hodali s pločicom i kredicom


A na kavicu bi rad...sam kaj ti ja doma imam troje s koima bi se trebala kaktiga organizirati: jedno od 3,5, jedno od 15 i jedno od 41....Ovo zadnje mi je najproblematičnije...z njim nikak na zelenu granu.... ufural se da još može....mislim igrati nogometa

..pa furt trenira      
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2008 u 16:35
Ak Vesna preživi ovu 1. generaciju, onda predlažem da shasha i ja bumo 2. generacija!!! smile139 Slažeš li se, shasha???? Zimska generacija!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2008 u 20:25
Kaj,ko,kakav tečaj??? I ja bi u školuuuu,tj.vrtićsmile43i na kavicu bismile198
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2008 u 20:33
Daj zamisli, šefi i proljeće kao naše mentorice, a hippy nadzorna iznad njih!!!
P.S. Baš imam novu rozu torbu!!! smile156
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2008 u 22:07
Ja oću torbu-jagodica bobicaLOL
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 08:44
[QUOTE=shasha] Kaj,ko,kakav tečaj??? I ja bi u školuuuu,tj.vrtićsmile43
O lepo moje malo    .....
mislim da bu ti se od svih ti željica sam ostvarila    
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 08:48
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:


Daj zamisli, šefi i proljeće kao naše mentorice, a hippy nadzorna iznad njih!!!   />


Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 09:16
smile96
Ka ste me pročitale!
Ja sam uvjek htjela biti teta u vrtiću!


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 09:35
Drage moje,zachatale smo temo skroz pa bum ja  lijepo,bez pobune prosim,otvorila novu temu i tam ovaj dogovor prebacila.
 Ak nemrem uletjeti u taj vrtić,možemo barem kavu popiti pa neku razmjenu napraviti.Ja vas bum ispratila u vrtić,aj i dočekala ak treba(ako imam sa kim)LOLLOL
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 09:39
 Kavica je za one(nas) koji ne mogu upasti na tečajBig%20smile
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 11:06
Šeflera ajd pliz malo pojasnis u prvom postu (editiraj ga) o kakvom se tecaju radi.... svi smo malo zbunjeni...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.