Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tečajevi i kavice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tečajevi i kavice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 891011>
Korisnik
Poruka
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 11:11
našla sam odgovor na svoje pitanje Big%20smile
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 11:20
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

ovo je prekrasno....a vjerujem i tvoji radovi će biti tako lijepi


zanima me da li se nečim skicira na staklo ? 


Pa postoji više načina

Možeš skicirati crtež " ručno " ili prek specijalog indiga

ili, ak imaš već ispraksiranu ručicu, direktno sa konturom....i onda unosiš između boje za staklo
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 11:21
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Opa hippy.....
 

šta je ovo???   [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot127.gif" height="52" width="59" align="absmiddle" alt="smile71" />

 

Aha znam, ovo je "viša matematika" jel tako???

U svakom slučaju izgleda famozno, a ja jedva čekam tvoje uratke...

[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />


Ma kakva viša matematika
To ti je gradivo iz pučke škole   
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 11:22
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

našla sam odgovor na svoje pitanje Big%20smile
 



Pa ak si mislila samo na to....onda ok
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 11:29

zanimalo me samo kako na svim predmetima napraviti isti veličinu i oblik nekog motiva....pošto za sad neću to iskušavati ne treba mi detaljnije.....al ne sumnjam da će biti drugih znatiželjnih Tongue

Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 11:41
Ni manje ni više..... ovo bum probala napraviti na maminim vratima ...al sam skromna


Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 11:44
ja cu poluditi ...daj si zamislite ovo u kupaonici ili negdje na moru




Iris, a da otovorim novu temu sa crtanjem na staklu
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 12:22
ajmeeee....šta je ovo??? predivnosmile213
ja to ne bi znala nacrtati ni pod ozbiljnom prijetnjomSmile
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 12:23
Miškopiško, jesi vidjela one sličice na stranici prije
Mrakač
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 12:41
jesam...ludnicaTongue
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 15:00
Ovo je ludnica....Clap
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 15:06
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Ovo je ludnica....[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley32.gif" height="17" width="18" align="absmiddle" alt="Clap" />


Aha....tak se i osijećam od jučer naveče...a himna mi je: " Danas sam luda, i znam da delat STAKLO hoću ...tra la la la ......"
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 15:06
Ostala sam bez svega- bez lakova, ljepila, špage, materijala za keljiti!
A sad još i boju za staklo moram nabaviti! smile42

Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 20:21
Neću, neću, neću, neću dalje čitati.... joj daj stai još koju fotku... pa ovo je, pa ovo je, smile39
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2008 u 11:42
Evo Franjice...samo zato kaj si to ti tražila


Ovo je vrlo jednostavano za napraviti...a baš je efektno, kaj ne?








Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2008 u 11:58
hippy, daj molim te pošalji mi adresu od te stranice sa staklom. .ako ti nije problem. .puno hvala. .
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2008 u 20:19
Srce će mi otkazati....
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2008 u 12:10
e franjice, meni bu sad otkazao herc...napisem odgovor i nestane :(
 
daklem curke koje bi to moglo interesirati, otkazala sam svoje prisustvo na dva tecaja u chemacou i to:
18.10. stakleni tanjuri
24.10. bozicni ukrasi
 
tecajevi su koliko mi je poznato popunjeni, pa ako netko pozuri moze uloviti moje mjesto :) zbog obveza koje su se nagomilale ne mogu na sve tecajeve.
 
ako tko dolazi 30.09., 14.10. i 21.10. tada se vidimo :)
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 09:41
cure, jucer sam upoznala najotkaceniju grupu zena koja se nasla na jednom mjestu. i znate kaj - nisam se osjecala kao smrkavica iako mi neke mogu mame biti :)
 
zene su zabavne, fantasticne i ostavile su me bez rijeci :) a znate da to nije lako :) e da se pohvalim, upoznala sam hippy i zena ima jednu fenomenalnu foru - prica i radi brzinom munje :) i uvijek je nasmijana, e ovo su bile najpozitivnije zene na jednom hrpu. sve nasmijane, vesele, zafrkancija non do stop. jedva ih je vesna nadglasala :) idesh :) super su i jako sam se lijepo druzila s njima :) prebrzo je tecaj prosao :)
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 09:48
Si videla kakvi smo mi babci ...

Meni te radionice dođu ko terapija........
.....i baš sam tak svom mužiću lijepo objasnila da mu je puno jeftinije da idem na te radionice neg na fensi-šmensi psiho-analizu    
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 891011>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.