Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tečajevi i kavice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tečajevi i kavice

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 11>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 11:08
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

 Kavica je za one(nas) koji ne mogu upasti na tečajBig%20smile
 
A šta ti misliš da stvarno dođeš taj dan to jest u utorak???
To bi bilo super!!!Wink
Hajd se probaj organizirati...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 11:34
Ažurirani detalji na 1 stranici teme! Smile


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 12:10
(teško mi već SMS-ati)smile190
Ovako,ja bum na kavu došla(samo recite kad) ali na tečaj nečem.Sad me proljeće nagovarala i otišla sam pogledati  i zaključila da mi to nekaj i ne treba jer neku osnovu imam pa bi ja sam kavicu a tečaj mi se svidio onaj sa papirom.Ne znam tamo oko 20.09 je taj.e tu bi išla.
i kaj sad,me primate na kavu??smile143
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 12:15
Uvijek...smile79
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 12:16
Idem odmah pogledati kakav je to tečaj sa papirom...smile114
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 12:29
Curke, ima jedan kafić puno bliže tečaju.
Točno prek puta Chemaca, sam vas tramvajska pruga dijeli...mislim da se zove Meridijan i ima ogromnu, natrikvenu terasu..... tak bi bilo više cajta za kavicu i salvetice
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 12:32
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Curke, ima jedan kafić puno bliže tečaju. [IMG]smileys/smiley1.gif" align="middle" />
Točno prek puta Chemaca, sam vas tramvajska pruga dijeli...mislim da se zove Meridijan i ima ogromnu, natrikvenu terasu..... tak bi bilo više cajta za kavicu i salvetice [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />


...znači fino se sparkate s autim ispred " cik-cak " zgrade u kojoj je tečaj....pređete prugicu....zauzmete poziciju na terasi...naručite kavice...rastresete salvetice po stolekima..... i tek kad snimite TURBO ŽUTI SEAT da se parkira pred Chemacom.., što znači da teta Vesna dolazi....trk u školicu
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 12:32
Hippy ti ideš na kavu i tečaj ili samo kavu?
Vi dogovorite mjesto(ja ionak nemam poima po zg pa sve moram tražiti) a ja smile199
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 12:35
Odlično! Ja sam već zaboravila kak taj kvart zgleda, a Lisinski je papren sa cijenama. Ja sam za kafić prek puta. To je u Strojarskoj ak se ne varam, prva zgrada sa desne strane?
Čvenk oko 16:30 odgovara!?
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 12:37
Ovo ne bi bila loša ideja da idemo tamo hippy...
Bolje da smo bliže zgradi a ne da kasnimo na tečaj...Tamo dođemo i kada se dignemo to je to za 5 minuta smo na tečaju...
smile100
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 12:40
stigo MM a ja ni kruh nisam još kupilasmile42
Vi dogovorite i meni dajte samo br tramvaja
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 13:24
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Hippy ti ideš na kavu i tečaj ili samo kavu?
Vi dogovorite mjesto(ja ionak nemam poima po zg pa sve moram tražiti) a ja [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot78.gif" height="57" width="60" align="absmiddle" alt="smile199" />



Nadam se da bum si stigla sve organizirati da mogu doći na kavu
Tečaj sam obavila prije cca 7-8 mjeseci    
Ak dojdem...mi možemo piti kavu i razmjenjivati salvete, iskustva i tračati ( njih )dok su na tečaju     
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 13:30
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

stigo MM a ja ni kruh nisam još kupila[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot100.gif" height="53" width="56" align="absmiddle" alt="smile42" />
Vi dogovorite i meni dajte samo br tramvaja


A kaj buš busom daolazila u ZG?
Znači s busnog kolodvora?
To ti nemre biti bliže...čak i pješice možeš doći
Bum ti poslala plan
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 13:50
Pogleć kak je lako doći s Busnog do tog kafića:





sam da još saznam koji tramvaj tam vozi...

Mislim da su u pitanju samo dvije stanice od Autobusnog Kolodovora do Strojarske
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 14:06
Ako me sjećanje ne vara - ide 2 i 5. ili 13-ica. Embarrassed Isusek- više se niš ne sećam!
Davno je to bilo! I na drugoj stanici se silazi!

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 14:10
2 100% jer ću i ja s njome doći....
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 14:12
Našla sam - tramvaj 5 vozi od autobusnog , skreće u Vukovarsku i prolazi pokraj naše kafića!
Silazi se na 2 stanici nakon ulaska. Stanica Strojarska ulica. Kak se izađe s tramvaja odmah se pređe cesta (tak kak si izašla ideš preko) i na čošku čekamo!
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 14:25
Budući sam ja najviše na nožicama, sigurna sam da je sa busnog kolodvora do ovog mjesta za kavu najlakše doći mojim prevoznim sredstvom. LOL
Hippy, zar nije taj kafić u zgradi Merkura ili tak nešto? I ja ću se potruditi doći vas vidjeti! Wink
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 14:27
Šefi,
mislim da je to ipak DRUGA stanica od Autobusnog.
Je to stanica " Strojarska "....ali kafić nije u prvoj zgradi već između prve i ruge zgrade....to je samostalni objekt...ima veliku bijelu tendu...ko jedro....
Evo najnovijeg pogleda iz satelita




Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 14:34
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Budući sam ja najviše na nožicama, sigurna sam da je sa busnog kolodvora do ovog mjesta za kavu najlakše doći mojim prevoznim sredstvom. LOL


Evo gdje je kaj:




Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.