Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tečajevi i kavice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tečajevi i kavice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 11>
Korisnik
Poruka
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 14:48
Da, dobra slikica hippy, samo kaj niti jedan tramvaj iz Držićeve tj. autobusnog kolodvora ne skreće u Vukovarsku, pa sam zato napisala da je najjednostavnije doći pješice!

Potrudim se da popijem kavicu sa vama!!!! Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 15:10
Guba- imamo i satelitsku navigaciju!!!

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 15:29
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Da, dobra slikica hippy, samo kaj niti jedan tramvaj iz Držićeve tj. autobusnog kolodvora ne skreće u Vukovarsku, pa sam zato napisala da je najjednostavnije doći pješice!

Potrudim se da popijem kavicu sa vama!!!! Wink
 
 
Andrea skreće ti 2 Črnomerec- Savišće
Tongue
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 15:32
Od kada 5 ne skreće sa Autobusnog kolodvora u Vukovarsku a tebe ću Andrea prvom zgovdom zadaviti ili ako treba ja tebi kupiti antisklerin. Danas tek vidjela dogovore i jasno više nema mjesta za mene malenu, no dobro, doći ću barem na kavu. Šefi - molim te da me u utorrk podsjetiš
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 15:48
Može Franjice! smile105 Memorirala!
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 16:43
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

 
Andrea skreće ti 2 Črnomerec- Savišće
Tongue

Da, dvojka skreće ali u kontra stranu, prema Savišću, a ne prema Lisinskom!!! Big%20smile
smile180 ja zaboravila na tramvaj broj 5! Franjice smile72

Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 21:38
I, koliko vas na kraju dolazi?smile48
...štihača je zakon...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2008 u 08:45
Hippysmile78.Pa to pješke prođem.Još kad presječem kroz ovaj parkić kod zgrada izađem točno pred kafićem van.
Miha,pa slobodno i ti dojdeš ispratiti dragu u školu.Ima nas koji ostajemo i bumo te čuvale dok Šefi ne završismile178
Na vrh
darla View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Srpanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje darla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2008 u 12:04
Znači Meridijan, 16.30 IT IS! Ja već pripremila salvetice.....Big%20smile
 
Shasha, i ja bi ti preporučila  cipelcug od autobusnog. Dok ti predjes onu preprometnu cestu i dok dočekaš 5-icu pješke do tamo dođeš dvaput.
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2008 u 12:27
e blago si ga vama cure......smile217
ja bi isto na kavu.......ima li netko u Istri.... tko bi na pola puta popio kavu i mjenjao salvetice, a moze i sjemenke cvijeca....smile169
 
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2008 u 14:02
Joj...pa vi i satelitsku snimku imate.....tim putevima sam puno puta prohodala....autobusni kolodvor - Chemaco - Kruge  -  Savica........ i u Chemacu ostavila lijepe solde.....sve mi je poznato osim tog Meridijana - kafića....
....što će vam tramvaj....to su male relacije....smile200
 
.....ugodno vam okupljanje i baš mi je žao što ne mogu i ja doć....
....kad me od vas dijele meridijani i paralele.....
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2008 u 08:53
Joj mene , ja malo poludila....
Skoro pa sam otišla na drugu stranu...smile155 
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2008 u 10:26
Bila sam sinoć s Vesnom na kavi

Upoznala sam je ( čitaj: upozorila ) na novu generaciju koj sutra stiže na tečaj

Nestrpljivo vas očekuje
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2008 u 10:33
I mi nju!!! Big%20smile

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2008 u 13:01
Lijepo se zabavite,puno naučite i popijte kavicu za mene jer ja skoro sigurno nebudem mogla doći.Ako onaj malecki postotak prevlada ja dolazim
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2008 u 21:47
Stižem, stižem ne na salvetice ali bum se potrudila srediti jednu smile121
Miha - je si li svojoj prvašici kupio torbicu i pernicu za školicu?
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 08:46
Franjicu nemoramo podsjećati! Zna da je danas kavica!
A kaj se dotikavle pernice i torbice-i ovak imam veliku torbu! A Miha još spi.

16:30 - Meridijan - preko puta Hobby arta
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 08:56
Šeflera, kada bi ti od prilike mogla biti u Meridijanu???
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 08:57
Ja bum ok 16:30. Na godišnjem sam pa krećem od doma. A Miha isto ide u grad pa bumo morti i ranije bili u Zg. Ali u 16:30 bum svakako tamo!

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 09:04
Ja se nadam sa i ja u to vrijeme stignem!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.