Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tečajevi i kavice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tečajevi i kavice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 11>
Korisnik
Poruka
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 09:05
    želim  ugodno i veselo (šta ne sumljam) druženje, svim polaznicama             tečaja za salvete te da ipak nešto naučite da možete nas ostale podučiti     koje ne mogu biti s vama  smile79smile89
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 11:17
ola djevojke i zeme :)
 
prijavila sam se jos u kolovozu za tecaj decoupage-a buduci mi nisu bas bili najjasniji diy (do it yourself) nadjeni na netu. gledam vase radove, i svakim danom me sve vise svrbe pristi. kolekcija salveta je bogata jer svaki posjet konzumu, mercatoru ili obicnoj knjizari zavrsi kupovinom bar jednog paketa salveta :) vidim da ste se prijavile na tecaj, no vise mi po ovom forumu zvucite kao profesionalci, koji ce curama poput mene drzati lekcije how-to ;)
 
veselim se uciti od vas. :)
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 11:28
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

ola djevojke i zeme :)
 

prijavila sam se jos u kolovozu za tecaj decoupage-a buduci mi nisu bas bili najjasniji diy (do it yourself) nadjeni na netu. gledam vase radove, i svakim danom me sve vise svrbe pristi. kolekcija salveta je bogata jer svaki posjet konzumu, mercatoru ili obicnoj knjizari zavrsi kupovinom bar jednog paketa salveta :) vidim da ste se prijavile na tecaj, no vise mi po ovom forumu zvucite kao profesionalci, koji ce curama poput mene drzati lekcije how-to ;)

 

veselim se uciti od vas. :)


Jesi ti to rekla da imaš bogatu kolekciju salvetica

Zanimljivo...primamljivo
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 11:30
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

ola djevojke i zeme :)
 

prijavila sam se jos u kolovozu za tecaj decoupage-a buduci mi nisu bas bili najjasniji diy (do it yourself) nadjeni na netu. gledam vase radove, i svakim danom me sve vise svrbe pristi. kolekcija salveta je bogata jer svaki posjet konzumu, mercatoru ili obicnoj knjizari zavrsi kupovinom bar jednog paketa salveta :) vidim da ste se prijavile na tecaj, no vise mi po ovom forumu zvucite kao profesionalci, koji ce curama poput mene drzati lekcije how-to ;)

 

veselim se uciti od vas. :)


Naravano, dobro nam došla
Sam pitaj, morti bumo čak i znale odgovoriti
Kaj si iz ZG?
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 12:22
Ninochka dobro nam došla!
 
Nisi u pravu, ja sam prva ne znalica sa ovoga foruma i zato danas idemo tamo nešto naučiti...smile75
 
Ako si zainteresirana mi smo se dogovorile u kafiću Meridijan (preko puta radionice) za kavu pa te pozivam u ime svih nas da nam se pridružiš!!!
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 12:49
na zalost radim do pola pet, a vi ste se tada tek dogovorile pa nema sanse da od doma sportova stignem prije nekih skoro pet. no nisam sramezljiva, mama i tata su me cijepili protiv te bolesti pri rodjenju :)
 
a salvete, pa njih jednostavno sakupljam. one jaaaaaaaaaaaako lijepe (a takvih je puno), teska srca koristim, pa me vec i najblizi prijatelji pitaju kaj ce mi onda tolike salvete.
 
sakupljala sam ih kao mala. prilikom selidbe prve od roditelja podijelila klinkama svoje kolekcije salveta i biljeznica s lijepim koricama, a deckima bogate kolekcije pikula, autica i naravno stripova :)
 
u svakom slucaju, da iz zga sam, ali onog balkanu blizeg dijela (novi zagreb od ozujka ove godine, do tada sam bila u republici pescenici). veselim se druzenju s vama :)
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 13:00
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

na zalost radim do pola pet, a vi ste se tada tek dogovorile pa nema sanse da od doma sportova stignem prije nekih skoro pet. no nisam sramezljiva, mama i tata su me cijepili protiv te bolesti pri rodjenju :)
 

a salvete, pa njih jednostavno sakupljam. one jaaaaaaaaaaaako lijepe (a takvih je puno), teska srca koristim, pa me vec i najblizi prijatelji pitaju kaj ce mi onda tolike salvete.

 

sakupljala sam ih kao mala. prilikom selidbe prve od roditelja podijelila klinkama svoje kolekcije salveta i biljeznica s lijepim koricama, a deckima bogate kolekcije pikula, autica i naravno stripova :)

 

u svakom slucaju, da iz zga sam, ali onog balkanu blizeg dijela (novi zagreb od ozujka ove godine, do tada sam bila u republici pescenici). veselim se druzenju s vama :)


O ima nas još iz južnih dijelova ZG ( sa Balkana )    
Koji kvartić ?    
Ja sam na tromeđi ( zračne " trokut " linije ) Sloboština - Sv. Klara - Siget
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 14:06
Slobodno ti Ninočka dojdi, ne bumo se mi tak brzo razišli, pa valjda znaš da je espreso kava duuuuuuuuugačka i da ti treba puno vremena za popiti je! Uostalom neki nisu uspjeli upasti na tečaj pa buju se v bircu liječili!
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 14:34
franjicazg: kak nisi upala na tecaj? pa u pon prosli tjedan je jos bilo mjesta, zvala moja frendica ali je odustala (ne da se njoj sjediti i slusati nikoga dva sata).
 
hippy: kod kamenarke (moja je ulica okomita na nju). spadamo pod dugave katastarski, a postanski pod slobostinu (ubi me ako kuzim ptt poslovanje). :) iskreno, nisam u gradu potpuno jer mogu prosetati selom i otici do jedne medju rijetko ocuvanih drvenih crkvi na ovim prostorima. imam svoje dobavitelje svjezeg sira i domaceg vrhnja (nema tog dukata takvog okusa i arome). uvijek mi uvale i povrca iz vrtta :)
a s druge strane AM, bunde, i za 15 min sam na trgu bana jelacica :) cool zar ne :) nedjeljom kava u frendachima (friends u utrinama kod trznice itd):
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 14:49
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

franjicazg: kak nisi upala na tecaj? pa u pon prosli tjedan je jos bilo mjesta, zvala moja frendica ali je odustala (ne da se njoj sjediti i slusati nikoga dva sata).
 

hippy: kod kamenarke (moja je ulica okomita na nju). spadamo pod dugave katastarski, a postanski pod slobostinu (ubi me ako kuzim ptt poslovanje). :) iskreno, nisam u gradu potpuno jer mogu prosetati selom i otici do jedne medju rijetko ocuvanih drvenih crkvi na ovim prostorima. imam svoje dobavitelje svjezeg sira i domaceg vrhnja (nema tog dukata takvog okusa i arome). uvijek mi uvale i povrca iz vrtta :)

a s druge strane AM, bunde, i za 15 min sam na trgu bana jelacica :) cool zar ne :) nedjeljom kava u frendachima (friends u utrinama kod trznice itd):


U Friendse idu valjda svi koje poznajem iz NZ   
O prednostim življena u južnim predgrađima ZG sam odavno upoznata
Dobro nam došla na " Balkan "
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 14:56
hippy: hvala na toploj dobrodoslici :)
 
meni je NZ bio uzas, no od rujna sam bila u utrinama 6 mj (horor stan sa zoharima, prelazna faza dok ne uselih u svoj) no osim zohara sve ostalo mi je bilo super. zaista novi zagreb nije kaj je bio.
 
btw vecina vas je iz zagreba?
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 21:18
Još jedno divno druženje
započelo Mihinim uradkom, a da ne bi ispalo da njega nikad nema na fotkama začas sam smotala gazdu kafića (joj, koji sam kompliment dobila!!!) i evo ekipe prije početka školice:
Redom sa lijeve strane Darla, Proljeće, Šefi pa onda na njoj Miha i moja malenkost sa strane!
Učnili smo sve (bili preglasni, imali cvjetasti stoljnjak, papali "zdravu hranu", mijenjali salvetice /kaj morete, Proljeće je zaboravila popiti antisklerin pa ih nije niti donesla) no Ninička nas nije pronašla!
Ne moram vam reči da je netko ipak markirao, a vi na grupnoj fotki otkrijte tko (nikad nisam bila tužibaba)
 
 
normalno da ću nas pohvaliti i staviti  uradke sa tečaja:
a kaj da vam velim naše Proljeće NA Vrapču sanja zimu
 
u  Šefinim ručicama (joj da vidite žuljeve!)  i crijepovi procvijetaju
Ovo je namijenjeno Riječankama, mislim da će im biti jasno zašto (nije bitno čiji je rad)
 ovo je za našu Shashavicu - kako bi mogla sakupljati u originalnu vrečicu ideje
ma stigli smo vas skoro sve spomenuti i jasno da smo se dotakli i Ladimirevaca i još puno toga, vidi se da smo željni okupljanja i dijeljenja pozitivne vibre.
Na završetku smo vidjeli jedan prelijepi cvijetak - Ivan je došao po svoju majčicu, tako je brzo pobjegao tati da ga nisam stigla fotkati.
 
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 21:23
Cure, super ste, radovi su vam krasni, sve za pet! A po izrazima na vašim licima vidim da ste se dobro zabavljale i uživale. Baš mi je drago!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 21:27
vidim dobar provod bio...malo sam ljubomorna Tongue
a tečaj vam ni ne treba...uradci kao kod profesionalaca Clap
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 21:39
ha, ha, ha smile96, netko nije pažljivo čitao...i još manje gledao u naše ručice na grupnim fotkama, a mi smo inače prave profesionalke u svemu...
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 21:46
šta sad nisam skontala ? Big%20smile
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 22:18
Da te ne mučim, na skupnim fotkicama imamo svoje uradke u rukama a ovi velike fotke uradaka su nečiji tuđi radovi a mi smo se malo "fotkali" s njima jer nam se sviđaju a jasno je da sam malo smile191olasta bila pa namjerno krivo komentirala...
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 22:26
baš si vragolasta LOL
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 23:24
Prekrasne ste i vi i radovi.Proljeće,tvoja tegla mi je"mrak" .Čime ste to prefarbale tegle?(našla sam u euroshopu jeftine  takve tegle,ok malo veće su)E da,kaj ste na kraju sve bile na tečaju?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 23:26
Zaboravih Ninočku pozdraviti.Svu ste me smotaleWacko
Ninočka,dobro nam došlaHug
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.