Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tečajevi i kavice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tečajevi i kavice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 11>
Korisnik
Poruka
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 08:27
Slijedeća 4 dana, Vesna ima radionice u Selcu
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 09:08
ola curke, staklo je mrak. offertisima here i come :)
 
daklem, spansko. tecajevi se odrzavaju u eleni, trg ivana kukuljevica (zaboravih br, no kada dolazite produzite ulicom koja ide uz trznicu i erste banku ravno do pred kraj zgrada koje vam se nalaze s lijeve strane (izmedju njih je trg ivana kukuljevica). tamo skrenete lijevo i parkirate negdje. kada trg gledate ledjima okrenuti sjeveru, elena je na desnoj strani trgovina s ruzicastim prozorima (izgleda kao art galerija no nek vas ne zbuni odjeca koje je zbunila mene).
 
tecaj kosta 90 kn, a prijaviti se mozete na broj telefona 01 38 90 078
 
ovo su vam datumi decoupage tecajeva koje tamo vodi gdja vesna:
 
15.9. ponedjeljak 17.30-19.30 Napredna grupa
 
17.09. srijeda 17.30-19.30 Pocetni tecaj
 
18.09. cetvrtak 17.30-19.30 Decoupage i mozaik
 
22.09. ponedjeljak 17.30-19.30 Napredna grupa
 
24.09. srijeda 17.30-19.30 Decoupage na tekstilu
 
25.09. cetvrtak 17.30-19.30 Decoupage papir i 2k
 
29.09. ponedjeljak 17.30-19.30 Napredna grupa
 
01.10. srijeda 17.30-19.30 Pocetni tecaj
 
Napomena: prostor je vrlo skucen, pa vi koji idete ili zelite nekome preporuciti pocetni racunajte na guzvu. Prostor u Chemaco-u je zakon, prostran, zracan i imate veliki stol za rad.
 
FRANJICE, HVALA HVALA HVALA ZA SALVETE, VIKEND SAM ZATVORENA I RADIM :) FAAAAAAAAAAAAAALA :)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 09:29
Morala bih malo bolje pogledati termine u desetom mjesecu....
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 09:30
Ninochka kako sam skužila i ti si bila u Španskom...i ja ću tamo ići jer mi je to najbliže...
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 09:33
Cry jel će neko odavde ići u Chemaco?
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 10:02
proljece, necu ici u spansko, tamo sam otisla samo zbog stakla koje je imalo raniji termin nego u chemacou. vukovarska mi je draza, i ljepsi mi je prostor. ovo je preskuceno i klaustrofobicno za moj ukus :) sorry, ali em je jeftinije em je prostor bolji. tak da glasam za chemaco. sorrkach :(
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 10:09
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

ola curke.......
FRANJICE, HVALA HVALA HVALA ZA SALVETE, VIKEND SAM ZATVORENA I RADIM :) FAAAAAAAAAAAAAALA :)


Nadam se da nas buš u ponedjeljak bombardirala ( sličicama ) svojih najnovijih radova
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 10:15
smile126juupi, neću biti sama
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 10:26
J...eš čovjeka koji se ne da nagovoriti...ok,ok, ako se budem prijavljivala javim vam na vrijeme pa se nađemo u Meridijanu.
Ninochka je doktorirala taj kafić pa može sada sve ostale uputiti...Thumbs%20Up
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 10:44
Fala ninochka! Ja bi išla na crnu podlogu, ali tek u desetom bum u mogučnosti. Do tad vas prosim da pišete šalabahtere ak bu mi trebalo kaj objasniti! Big%20smile
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 11:15
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

J...eš čovjeka koji se ne da nagovoriti...ok,ok, ako se budem prijavljivala javim vam na vrijeme pa se nađemo u Meridijanu.
Ninochka je doktorirala taj kafić pa može sada sve ostale uputiti...Thumbs%20Up
 
ma to te ja pitamsmile211
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 15:30
daklem kafic meridijan (volim i ja vas, da ste bar sa mnom lunjale parkingom u potrazi za kaficem, a bakice vas gledaju ko da ste narkic u potrazi za cistom iglom :P):
 
ako ides iz smijera istoka prema zapadu vukovarskom:
krizanje drziceva-vukovarsa, na semaforu kreces prema zapadu i na prvom skretanju za parking desno, skrenes desno pa opet desno i tu parkiras (ne bih preporucila, nema parkinga ni za bicikl a kamo li za auto).
proseces do kraja zgrade i kad vidis nisku smedju zgradu ostakljenu, pise ti meridijan po njoj, a i nalazi se oznaka za meridijan kraj njega ;)
 
ako ides iz smijera zapada prema istoku vukovarskom:
iza predzadnjeg semafora (ako cemo brojati od zgrade suda gdje je prvi, kod skretanja za policiju na krugama ti je drugi, i ovo ti je treci kod autoprraonice j&k). iza semafora skrenes desno pa mozes birati da li ces ici ravno pa parkirati iza chemacoa ili lijevo pa parkirati ispred chemacoa.
parkiras auto, zakljucas i vezes lancima da ti ne pobjegne :) zatim pogledas prema ruznom neboderu na kojem pise merkur, predjes preko i odmah do zgrade ti se nalazi meridijan, opisan gore.
 
sve u svamu, sad sam pametna ali prvi puta je bilo zujanja :) eh.... ;)
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 15:37
Vidim ja da niste gledale moje SATELITSKO NAVOĐENJE:



ttp://img300.imageshack.us/img300/josmalodetaljnijeed9.jpg/1/w1020.png" />
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 15:53
Ha,ha,ha, moram se nasmijati Ninochki, jer sam se opet sjetila kako je izgledala kada smo rekle da smo sjedile u Meridijanu!!!
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2008 u 09:38
proljece, oprosteno ti je :P sam se ti meni smij, to je dobar osjecaj - smijati se :)
 
inace otkrih da postoje dobre i lose salvete :( jedne se uzasno trgaju cak i s najtanjim kistom. njezan je full ali se one kao tope u dodiru s ljepilom :( smrc....
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2008 u 11:40
smile79
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

proljece, oprosteno ti je :P sam se ti meni smij, to je dobar osjecaj - smijati se :)
 
inace otkrih da postoje dobre i lose salvete :( jedne se uzasno trgaju cak i s najtanjim kistom. njezan je full ali se one kao tope u dodiru s ljepilom :( smrc....
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2008 u 11:43
Meni je to bilo jako simpatično...ali s druge strane žao mi je da se nismo uspjele upznati, jer mi djeluješ dosta vedro i nasmijano....a ja takve ljudim volim (ne volim mrgude).....smile78
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2008 u 12:22
proljece, pa vidjet cemo se na kavicama, rrazmjenama salveta i kaj ti ja znam valjda kojem tecaju kaj ne :)
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2008 u 22:03
Molim fino da se netko dobrovoljno javi da me podsjeti da sam se 19.10. prijavila na tečaj - a kaj ja znam čega- no ipak mu se jako veselim, nadam se samo da mi iz mojih drhtavih staračkih rukusmile223 neće ispasti stakleni tanjurčići, za svaki slučaj bum od doma donesla još 2-3. Vidimo se u Meridijanu, probat ću nam srediti popust kao starim gostima!
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2008 u 09:46

19.10. ili 19.9.? Aj provjeri kalendar da li si dobro upisala :)

naime 19.9. (ovaj petak) je tecaj u chemacou decoupage na staklenim tanjurima, njamiiii radit cu kale koje donosim sa sobom :) a 19.10. nema nicega jer ti je to nedjelja a tada ne rade :)

 
miskopisko, kaj ima nova s nasim kutijicama? :)

 

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.