Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tečajevi i kavice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tečajevi i kavice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011>
Korisnik
Poruka
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2008 u 11:50
kutijice su na sigurnomWink...na žalost, nema ni blizu komada koliko ste naručile tako da sam tete iz euroshopa zamolila da provjere u Varaždinu i da im pošalju njihovu zalihu odande...zvat će me ako ta akcija uspijeSmile ima tamo raznih kutijica, ali ne znam kako kome odgovara cijena...stavit ću par svojih od prije kakvih još ima, ali cijena im nije 10 kn već negdje oko 20, ako se ne varam...
imaš par slika pod moj decoupage pa vidiSmile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2008 u 09:06
miskopisko, one dvije sesterokutne kao ona tvoja s ljubicicama bi mi takodjer pasale. javi samo koliko kunica da ti donesem, moze i na pm :)
 
btw s cim stizes, da li zelis da te se doceka jer do tecaja treba ubiti par sati? zapravo ne znam ni kada dolazis....zbunj :)Embarrassed
Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2008 u 11:27
Originalno poslano od člana cleopatra cleopatra napisao:

hvala na pohvalama, nadam s e da tako i misliš. ja ti imam svakakvih planova s time, ali sve je još u povojima. a i stignem raditi jer imam samo veliko djete doma, a to je muž, a on je stalno na poslu, pa ja mogu raditi do mile volje. .bar nešto pozitivno. .samo da još ne moram po materijale u VŽ i ZG, bilo bi još bolje. .a što se radionica tiče i mi čemo sad opet počet početkom 10. mjeseca. .jedva čekam. .
 
 
a u kojem dijelu "lijepe nase" zivis, ako nije tajna?
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2008 u 11:33
lijepo malo Međimurje. . .
Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2008 u 11:36
Originalno poslano od člana cleopatra cleopatra napisao:

lijepo malo Međimurje. . .
 
 
ha, to sam si i mislila... mm je odonuda, iz ck, pa sam cesto tamo, djeca uzivaju kod bake i dede.. bas mi je drago da i tamo ima radionica Tongue! a tko ih organizira?
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2008 u 11:40
pa ima jedna žena koja ima svoju knjižaru, pa je došal na ideju radionica prošle godine, i tako ja slučajno naišla na nju i počela s tim. .i moram priznat zaludila samu sebe i sad ne radim ništ drugo samo to,.haha. .ti iz zg?
Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2008 u 11:53
Originalno poslano od člana cleopatra cleopatra napisao:

pa ima jedna žena koja ima svoju knjižaru, pa je došal na ideju radionica prošle godine, i tako ja slučajno naišla na nju i počela s tim. .i moram priznat zaludila samu sebe i sad ne radim ništ drugo samo to,.haha. .ti iz zg?
 
 
ma da, maksimirska purgerica... dobro ne bas prava, tata mi dodjos iz slavonije Big%20smile. tako da sad kuham zagrebacke snicle s temfanim kalamperom, a za desert medjimurska gibanica. naravno za predjelo obavezno kulenova seka, sve zdrava hrana... Wink
nego ako imas i ti stogod salvetica za razmjenu, poslikaj pa da se djoramo..
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2008 u 12:08
ću, samo čekaj da se ja tu snađem, pa ču ubacit i salvete i još radova, imam inače salveta ko u priči. .
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2008 u 12:19
Originalno poslano od člana cleopatra cleopatra napisao:

ću, samo čekaj da se ja tu snađem, pa ču ubacit i salvete i još radova, imam inače salveta ko u priči. .


A da mi ( purgerice ) malo dođemo k tebi u goste
Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2008 u 12:24
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana cleopatra cleopatra napisao:

ću, samo čekaj da se ja tu snađem, pa ču ubacit i salvete i još radova, imam inače salveta ko u priči. .


A da mi ( purgerice ) malo dođemo k tebi u goste
 
 
je, i ja si bas mislim, i tako sam svako malo u onim sjevernim krajevima Big%20smile...
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2008 u 12:39
čujte djevojke moje, ja nemam ništa protiv, samo naprijed. .čekam vas. .dogovorite se i dođite. .smile213
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2008 u 16:00
Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:



a kaaamo to ideš..........ajde nam reci...





23. i 25.09. STAKLO
04.10. ANTIK STAKLO
07. i 09.10. CLASSIC DECOUPAGE - PITORICO

http://www.lumos.hr/rasporedradionica.htm
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2008 u 16:06
a evo našla sam te.....
da ..ne smijemo brkati teme....smile42
staklo ti je predivno raditi..........ja sam to prošla,
bas se veselim tvojim novim radovima, ajme pa istrošit ćeš se.......ženo...pa ti to mislis ozbiljno se baviti ...profesionalnosmile39
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2008 u 16:12
Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:

a evo našla sam te.....da ..ne smijemo brkati teme....[IMG]smileys/emot100.gif" align="absmiddle" alt="smile42" />staklo ti je predivno raditi..........ja sam to prošla, bas se veselim tvojim novim radovima, ajme pa istrošit ćeš se.......ženo...pa ti to mislis ozbiljno se baviti ...profesionalno[IMG]smileys/emot0.gif" align="absmiddle" alt="smile39" />


Sve obziljnije razmišljam o tome
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2008 u 16:17
mogu ti reći ....dala si mi dobru ideju...naime ideju sam vec imala....ajmo reći potporu.........još ćemo mi o tome.......Thumbs%20Up
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2008 u 16:20
Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:

mogu ti reći ....dala si mi dobru ideju...naime ideju sam vec imala....ajmo reći potporu.........još ćemo mi o tome.......[IMG]smileys/smiley20.gif" align="absmiddle" alt="Thumbs%20Up" />


Mislim da će to biti jedna od slijedećih ( dobrih ) tema
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 08:40
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:



23. i 25.09. RADIONICA - STAKLO



Kad moram samu sebe quotati...ali ako nekog zanima, na tečaju se upoznajete sa vrstama boja za staklom, kontur pastama,frosti bojama, šablonama, i sl.

Radili smo jedan medaljon sa jednom vrstom boja u kombinaciji sa naljepnicama.....JAKO efektno...

Ideje su frcale
Cijelo sam vrijeme mislima na mamine stare čaše koje se godinama skrivaju po vitrinama

Zatim smo dobili jednu flašicu koju smo obradili frosti bojom, a nakon toga smo na nju precrtavali izabrani motiv, te je obradili kontur pastom...

Sutra slijedi nastavak .. navodno, imitacija tiffanija
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 10:04
Znači, mogli bi usloro očekivati ( od mene ) nekaj u ovom stilu





Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 10:27

ovo je prekrasno....a vjerujem i tvoji radovi će biti tako lijepi

zanima me da li se nečim skicira na staklo ? 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 10:42
Opa hippy.....
 
šta je ovo???   smile71
 
Aha znam, ovo je "viša matematika" jel tako???
U svakom slučaju izgleda famozno, a ja jedva čekam tvoje uratke...
Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,235 sekundi.