Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj prvi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj prvi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 131132133134135 184>
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 00:47
Moram ti ponijeti sjemenke samo da ne zaboravim, šuplja glava. Inače će bitismiley1720.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 10:06
smile218
Samo sam bacila oko da vidim dali je sve ok Wink
Na vrh
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 11:12
Joj što ja vama koji imate puno bijelog kamenja zavidim. Svim biljkama to da neki okvir... prekrasno mi je u tvom vrtu.
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 16:53
Ako nisi redovit na forumu (kao i ja) onda kod naše smrkice imaš puuunnnnnnoooooo toga za pročitati! Jer ona živi 48 sati na dan! Svaka ti čast na tolikoj energiji (ne razumijem kako sve to samo stigneš?) Kod tebe se osjećam pravom ljenivicom................
Kad sam već tu samo da spomenem za apteniu cordifoliu (cvjetić kojeg si predozirala) da ga spremiš preko zime jer će ti inače nestati kao i meni. jer možda ako prezimi kod tebe, postoji kakva šansa da i ja dobijem koji picmoljak! naravno kad prođe detoksinaciju!
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 20:47
dobro kaze bergenia tu trebas biti stalno jer imas sta za vidjeti i za nauciti...Wink
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 21:17
Da, imaju cure pravo, ako nisi tu svaki dan onda je to čitanje lektire. Što se jagoda tiče, slažem se sa Bromelijom. Razrijediti ih i pognojiti, pa ćete nagodinu uživati.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 22:49
Hvala vam cure na posjetismile79. Danas me konačno umor smorio i išla sam spavati od 19-20sati, sve dok me komarac nije najurio iz sobesmiley1692.gif. Baš me naljutio. Hvala vam na savjetima za jagode, moramo već sutra raditi premještanje jagoda. Može li konjsko đubrivo poslužiti za đubrenje?smiley1810.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 23:52
Smrckić smiley1745.gif, sad će zima...pa će i komarci nestat...eventualno ti možda ostane koji škorpiončić....ali ti si već navikla borit se s njima...Wink.
Konjsko gnojivo je i više nego dobro....samo daj molim te...pazi da ne pretjeraš....njega isto treba umjereno dozirat..
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 23:56
Idem vidjeti ima li što u albumu, kad ima par sličica. Evo još cvijeća moje susjede ove dvije su iz mojih pelcića. Japansko drvo je staro možda 2 godine , moja biljka uginula jer sam bila odsutna. Pelc koji sam odlomila slučajno i dala susjedi je pravo drvo.








Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 23:58
Evo još dva cvjetića moje susjede.




Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 00:05
Draga moja Flavijicasmiley1745.gif( bez ovog naprosto ne mogu), ovdje komarci izlaze i zimi i nikad nisi sigurna. Sjedim sa dvije mlatače za komarce i samo klefam oko sebesmiley3881.gif. Zbog škorpija  sjedim po turski( kažu da je to zdravo za kukove tj. fizijatrica mi rekla) i trzam se na dlaku kao Stiven Segasmile124

Hvala na savjtu za konjsko đ.. Mislim da na 1m2 ide 2 dcl tog đubreta u briketima. Iskopat ću kanal između jagoda i nasuti to gnojivo , da ne ide direktno u korijen. Nek jagodice polako papaju smiley2579.gif tijekom zime.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 00:09
Korjenkova ukrasna papričica.



Kombinacija Korjenko- LoraWink


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 00:17
LjepotanHug, made in by Hojčeka.



Tradescantia  by moja mamicaHeart


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 09:11
smile227krumpirko izgleda super.
Reci mi na lijevoj strani do krumpirka,dali je to kopriva ili?(zeleno sa žutim u sredini?)
Dobila sam takav pelcer, ali neznam kako se zove?Embarrassed
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 11:02
necu vise ici u tvoj vrt svaki put mi nabijes komplekse do neba Tongue
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 11:08
Smrckić...krumpirko od Hoye je odličan....izgleda ko da je brat od mojeg mladog! Super je to što stalno cvatu! ...nisi na gruntu danas...a vikend je? smiley1745.gif
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 11:20
Smrčkice super su ti biljčice.Krompirko je predivan..

Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 20:55
Stvarno ti je lijep krumpirko. Gledam tvoje biljke. Pucaju od zdravlja i zelenila. A moje obilnog cvata, a list jadan.
Najbolje da jedan tjedan ti dohranjuješ kod mene, a ja kod tebe i obrnuto.
Moje biljke nemaju dušika i željeza, tvojima fali kalija!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 22:02
Krasno!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 23:07
Evo me konačno u mom vrtu. Dva dana smo gljivarili, radili, kopali, sjekla malč, čupala biljke za kompost. MM je izvadio zadnje gigantske korijene. Pokušavamo srediti da ne ostaje nered prije snijega. Ubili smo 5 voluharica, skakala sam od straha, al su brze. Bojala sam se da mi ne ulete u nogavicu, iskakale su iz kompostera koji sam sređivala. Ruke su mi kao hrastova kora, jakkksmiley4144.gif

Hvala Željkić, Alisica i Mačaksmiley2377.gif. Da koprivica je, ima više vrsta ukrasnih kopriva.smiley1692.gif

A moja Hamara kakve tek ja komplekse imam kad sam vidjela tvoju hacijenduHug

Hvala Flavijicasmiley1745.gif(Bože, ovaj smajlić kao da mi ide uz tvoje imesmiley4558.gif).

Hoja dogovoreno, davat ću mojim biljkama banane u infuziji zbog kalijasmiley1692.gif. Pa dala sam ti ureju 7 , pokušaj jedan krug nema veze što je jesensmiley1745.gif

Hvala vam svima na posjeti od umornog Šmrckasmile79
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 131132133134135 184>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.