Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj prvi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj prvi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 162163164165166 184>
Korisnik
Poruka
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 22:02
Ajme Smrčko, pa ti ćeš postati pravi poljoprivrednik, još ćeš i kravicu nabaviti
(vidim da već vježbaš pripremu sira)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 23:30
Jeeee Otočiću, sad ću moći imati kozu i pilence
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 00:15
Odlično ,onda se samopozivam na kozje mlijeko i pečeno pileWink i po mogućnosti na roštiljuBig%20smile

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 01:10
Može.
Joj ste me umislili kao da sam već kupila teren, al će biti tuge ako propadnesmile39. Plakat ću cijeli mjesecCryCryCryCryCry
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 08:07
Samo da se zna da sam svratila!Big%20smile
M je pravi majstor a ti prava skrbno/radna žena. Što će ti ogrlica ako nemaš čime  sjeći busenje?Wink
Ma želim od srca da što prije počnete nešto konkretno... to će biti mali raj!Thumbs%20Up
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 08:58
Draga moja mi možemo eventualno svratiti na kavicu, jer si nam uz put, kada idemo mojoj kumi...Smile
Ali mi se čini da bi  moglo biti puuuno kavica uz put do Poreča!!!Smile
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 12:12
Znaš da mi danas nije bilo ništa jasno kad sam vidjela tvoj avatar.....nikako da skapiram što bi to biloWink....dobro da sam došla u tvoj vrt pa je "misterij" riješen Wink
 
Odmah sam vidjela da još netko razmišlja ko i ja....... već sam naručila doma da mi za rođendan kupe novu štihaču, grablje i trsne škare....
 
E te trsne škare me definitivno svake godine izluđuju. Srećom uvijek kupim neke jeftinjava jer ih obavezno nakon par mjeseci izgubim.....nema ih i nema.... ovo su mi već pete.
Sad sam odlučila da kad mi kupe nove ali poštene, ne neke bezveze, dat ću mami da mi sašije torbicu baš za njih da mogu objesit oko vrata kad sam u vrtu.... ko mobitel Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 13:38
Imaš najljepši avatar i najboljeg muža !
Tu alatku kod MM u istru zovu rankun ! Svima reci da si dobila rakuna pa nek misle.
I ja sam u nizu onih koje dobivaju slične poklone! 
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 13:50
misterij avatara je riješen smile214.......znala sam da moram doći do teba jer mi niš nije bilo jasno.........predivan poklon uz to još i ručni radThumbs%20Up.......smrckice TM je zakon.........i naravno,držim fige za susujedov teren....Hug
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 14:21
Proljećence jedva čekam da napravim kućicu i da bude kavica u mom vrtekusmiley4124.gif. I danas je loto, jedva čekamWink

Korjenčice mogu si zamisliti kad ti tražiš alat na onolikom imanju , a ja ne mogu naći na mom jadu od terena. Vječito sam ljuta na sebe zbog togasmiley4392.gif.
I razmišljam o građevinarskom pojasu ili kaubojskom opasaču, pa da si alatke pozabadam u njegaLOL

Hvala Hojčeka na pohvalama. Ma mi vrtlarice smo skromne žene i samo nas može razveseliti ono što nikoga ne biLOL

Hvala Mare, trebat će mi sreća da sve dobro prođe.Hug

Cure velika smile79







Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 14:35
Došla ja u đumbus vrt po "objašnjenje" i mogu samo reči bravo za tvog dragog ovo je jedan od romantičnijih poklona za koje sam čula
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 15:14
Šmrcko možemo mi popiti i kavicu iz termosice i bose hodati po travi, meni je to gušt...to je priroda!!!
 
Valjda nema zmija???Confused
 
Za uživanje nam taaako malo treba jel'da? Wink
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 17:11
Dar je odličan a ideja predivna! Bravo za TM!!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 19:56
Za Šmrcka i poljoprivredne alatke čista petica. Za tm i desetica.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 20:32
E danas su pregovori zaključeni, spustili smo cijenu susjednog terena. Hvala Bogu da je MM škrt pa se išao cjenkati. Sutra potpisujemo ugovor. Vlasnik parcele to ima na ocu i valjda otac neće stvarati probleme. Ako sve prođe kako treba, već idući tjedan ćemo biti siromašni vlasnici prekrasne parcele kao kockica 21 * 35 metara, oko 735 m2. Big%20smile Sjetite me se u molitvama da prođe sve dobro.Smile

Hvala Tija na komplimentuWink. I bit će moj džumbus vrt parava oaza za oči jednoga dana. Kad stanem krcati biljkama, bit će džungal iz koje će mi samo glava viritismile161. Valjda ću doživjeti to.

Proljećence uvijek imam termosicu sa sobom na terenu, planiram nabaviti i plinsku bocu da si mogu svježu mirisnu kavu praviti kad sam tamo, ništa ne brini.Hug

DragoHeart mi je Anaidica da si ponovo s nama, i nadam se da si se lijepo provel gdje si bilaSmile.

Cure smile79




Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 20:35
Hvala Triša, takva su vremena da se radujemo malim stvarimaTongue

Moram vam još napisati da mi je danas brat položio prijemni za magisterij elektrotehnike 
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 20:50
Držim fige budućem mr.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 21:20
Hvala Cimismilie_love_047.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 21:57
Volim doći na ove stranice. Vrve od pozitivne energije!Wink
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 22:33
smile79Pogotovo kad sam na dijeti i kupujem nešto gladnaBig%20smile
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 162163164165166 184>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,563 sekundi.