Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj prvi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj prvi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 169170171172173 184>
Korisnik
Poruka
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 02:10
Draga moja na početku sve tako malo i slatko a sad sve tako veeeeliko i slatko bravo vrijednice.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2010 u 20:13
Hbvala Bromi i Forzi.smilie_love_047.gif Danas su bili veliki radovi, u mom podstanarskom dvorištu. Takođe sadila sam i na balkonu svašta nešto, ma tko će dočekat da to sve procvjetasmile39
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 22:23
Znači stalaža je već u funkciji Clap i izgleda da je premala LOL
život je more
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 22:53
Uz dobru taktiku  biti će još jedna
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 09:01
Ti si se dobro ponovila. Super cvjećke, a onaj hemerocollis ( ili kako se već zove) je pre, pre, prekrasan.
A za hostu...pa zašto nisi rekla da ti se sviđa mogla sam ti poslati, mislim da je moja ista.
Aroniju sam i ja gledala u tom Bau-mau dućanu, i skoro je kupila, ali sam skužila da ipak nemam mjesta još i za nju....
 
P.S. vidiš kako su Gorani skužili tko ima "lovu" , pa ti nude i treći plac na prodaju. LOL
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 09:08
Smrčkić,predivan izbor novih biljaka.Hosta posebno.Imam i ja jednu takvu malu.Polica je super kao i biljke na njoj, sa sve ukrasnim teglicamaSmile
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 09:14
pa kolko je Gorski Kotar imao snijega trebalo bi organizirati akciju pomoći za tamo
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 09:38
bravo smrcko sto se tice novih biljaka pun pogodak,kao po mom izboru,jedva cekam da nam uslikas hemerokallis,predivan je
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 09:56
...kako si krenula kupovati cveteke a toj muž voćkice vidimo mi svi da "pada" i treći teren...već ćeš ti nešto smisliti ...a onda će Forumaši moći i kampirati kod tebe..
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 23:33
Hvala vam na lijepim riječimasmilie_engel_052.gif.
Baš mi je trebalo nakon današnjeg dana. U subotu sam cijeli dan čistila jedan dio gazdinog dvorišta, prošlu godinu se pojavile i crne riđovke i po koji pacov. U blizini  mojih drva za loženje je viđena zmija, te sam upicanila cijeli taj dio sa malim grabljicama širine 10 cm. Ruke su mi krvave i MM već 2 dana pere suđe. Da bi jutros kad sam sadila neke biljčice bila izvrjeđana da više niti ne znam o čemu je gazdina pijana mater pričala. Možda je i vanzemljace spominjala, cijlo mi se dvorište okrenulo oko glave. Možete misliti da vam netko kaže da mu prkosite sa cvijećem u posudama i da kao podstanar ne smijete imati cvjet i stavljati ga na vlastiti balkon.Angry
Sutra kad MM ode konačno na posao ( bio je na čekanju) se spremam nazvati gazdu i dovršiti priču.AngryAngryAngryAngry Jedino ako me ne prođe volja do sutra, nemam više živaca ni zaštoConfused Dobila sam dvije autoimune bolesti kao beskućnik i neurednim životom.Confused
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 23:51
Ma Proljećence mogu oni kužiti što hoće, love više nema i moramo nastaviti sitnim koracima ka početku gradnje kuće da nam ne bi stvorili probleme. A na tom krvavom putu će nam i kožu zderati, da nebi nam nedaj Bože što ostalo ispod njeLOL.
Evo u Rijeci je donešen novi zakon da ako je parcela ispod 800 m2 se ne može graditi. To znači da ni sa dvije parcele ne bi zadovoljila uvjete, da donesu takav zakon. Iskreno nemam pretenzije za 3. parcelu, ona je u katastrofa stanju. Confused

Dobro je osmotri ako nije ista stojim u redu za tvoju hosticuWink

Franjice ve već sam napisala, kad bude berba krumpira, oberemo ih zajedno. Ja naložim peku i pečem krumpir , a vi di je bio krumpir razapnete šatorLOL
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 06:02
Draga Smrcko, jedva čekam i tvoj početak proljetnih radova na gradilištu! Raduje me što ste do sada, ipak, sve uspjeli riješiti. Uz puno truda i muke, doduše, ali ipak je jedan veliki dio posla iza vas.. Ono što je ispred vas nek vam bude malo lakše a svakako će biti slađe!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 00:12
Hvala Anaidicasmile78, samo da  ova situacija i kriza nestane i da vrijedni ljudi dobiju šansu da rade i unovče svoj rad pa će biti svega. Smile
--

Ne biste vjerovali kako je preživjela gaura, koju sam dala susjedi. Pa ta žena je neka vješticaLOL i ima magičnu moć. Ostavila ju je (lijenština jedna) od jeseni do proljeća, na balkonu u snijegu, u bocu vode. Sve grančice žive. Ja sam moje u mješavinu oljupina krumpira+zemlje, pa ih zaštitila i sve pocrkale.
Moja sirotica-aptenija pokrivena i zaštićena preživjela , ona koju je zrak dokačio mrtva. A njene na balkonu u snijegu preživjeleShocked. Pa ne mogu vjerovatiConfused

A dobro drago mi je da joj uspjelo, sve je dobila od mene. Inače kaže da je tajna što dobije od mene je puno života, a kod mene živi pomorConfused
Ali škrtica nije se ponudila ni jednu gauru da mi daCry, kupit ću ja sebi ponovoSmile
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 06:56
E, pa sad, aptenija tvoja je i kod mene opstala, nije neka, ali je ima. Nemoj kupovati! (ovu rečenicu ću staviti u copy i svaki dan ti staviti tu paste): Nemoj kupovati!
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 07:22

Ima stara latinska: Biserje pred svinje!

To bi bilo otprilike tvoje cvijeće, čišćenje i sl. pred tvoju "gazdaricu"!Confused

Ali čitala sam da su negdje "gradske vlasti" (mislim Mošćenička Draga ili  tamo nešto) kaznile ljude, koji su se usudili posaditi cvijeće uz javni put i tako htjeli pripomoći uljepšanje okoline i šire. ConfusedDakle.... budala ima svigdje.
Ne daj se!Thumbs%20Up
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 08:36
Za apteniju ponavljam Hoyine riječi - ne kupovati

Ovo sam neki dan slikala u šetnji


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 11:34
Otok i ja kažemo: "ctrl+paste": Nemoj kupovati! LOL
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 14:27
svaka cast lijepo si se ti ponovila kroz ove zimske dane
ClapWink
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 16:36
Otok ti šalje zelenzu livadu punu aptenije, a kako je i moja izgleda sledila - baš super.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 01:43
Hvala curegive_heart_girl.gif.

Ma neću kupovati imam apteniju, jedan dio je preživio koji je bolje bio zaštićensmile182. Moram je sada bildati ureom i krisatalonm da nabujaexpander_girl.gif
Uh Otočiću ono je pravi tepih od aptenije, možda bi i moja takva bila da je nisam konstantno šiškalaShocked
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 169170171172173 184>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.