Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj prvi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj prvi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6263646566 184>
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 21:00
Ovaj je moj nije Konzumov zeleni za kišeljenje.



Kontejnerski krumpir.


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 21:04
Krumpir .




Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 21:05
Radić.



Mali, mali peršin.


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 21:08
Vrt super napreduje  ,ali kamenjar izgleda savršenosmile71
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 21:10
Hvala Željkice.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 22:00
smrcko - koji bogati kamenjar! predivan je! a ne zaostaješ ni sa povrćemClap i povrtnjakom!
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 22:03
Kod radica vidim korov koji ima i kod nas ,lol(viri kroz njega na ljevoj strani)!!!
 
A povrce je definitivno u vecem stadiju nego u nasim krajevima , wow!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 22:06
Originalno poslano od člana minimode minimode napisao:

smrcko - koji bogati kamenjar! predivan je! a ne zaostaješ ni sa povrćemClap i povrtnjakom!


Hvala
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 22:12
Originalno poslano od člana zvrk zvrk napisao:

Kod radica vidim korov koji ima i kod nas ,lol(viri kroz njega na ljevoj strani)!!!
 
A povrce je definitivno u vecem stadiju nego u nasim krajevima , wow!


E da te sada malo podučim. Taj lol ili korov kako ga zoveš, je jako zdravo jestivo zelje. Ako nema uši na sebi, uberu se gornje polovine bilke i mogu se dodati blitvi i špinatu. Ili ako ga je dovoljno samoga napraviti. Ja ga pustim da naraste i jedem.

Takođe ta biljka se koristi kao čistač tla od ( mislim) radijacije , takođe kao i cvjetača.

Možda je veći stadij kod rajčice, zato što je kupljena na moru u Rijeci, ali ja sam je prilagodila gorju. Gore isto ima dosta sunca.Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 22:17
Kad si to povrće posadila da ti je već tolko, ma super je.
Kadifice su baš slatke, a dalije su prave kraljice, ali ipak ruže su te koje mene najviše privlače.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 22:29
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Originalno poslano od člana zvrk zvrk napisao:

Kod radica vidim korov koji ima i kod nas ,lol(viri kroz njega na ljevoj strani)!!!
 
A povrce je definitivno u vecem stadiju nego u nasim krajevima , wow!


E da te sada malo podučim. Taj lol ili korov kako ga zoveš, je jako zdravo jestivo zelje. Ako nema uši na sebi, uberu se gornje polovine bilke i mogu se dodati blitvi i špinatu. Ili ako ga je dovoljno samoga napraviti. Ja ga pustim da naraste i jedem.

Takođe ta biljka se koristi kao čistač tla od ( mislim) radijacije , takođe kao i cvjetača.

Možda je veći stadij kod rajčice, zato što je kupljena na moru u Rijeci, ali ja sam je prilagodila gorju. Gore isto ima dosta sunca.Embarrassed
 
Nemam ti ja pojma kako se taj korov zove, lol ti znaci laughing out loud LOL,  to je skracenica pa se stavlja umjesto ovog smajlica LOL.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 22:37
Originalno poslano od člana zvrk zvrk napisao:

Nemam ti ja pojma kako se taj korov zove, lol ti znaci laughing out loud LOL,  to je skracenica pa se stavlja umjesto ovog smajlica LOL.


Ma kontam, nego si ga tako stavila da sam pomislila da mu je to nadimakWinkLOLLOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 22:43
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Kad si to povrće posadila da ti je već tolko, ma super je.
Kadifice su baš slatke, a dalije su prave kraljice, ali ipak ruže su te koje mene najviše privlače.


Pratila sam sve meteorološke prognoze  smile63 i kad se smije sijati prije zadnjeg smrzavanja .

Susjedi me tamburali   da im sramotim poljoprivrednički kraj ( moš mislit), a ja njih . Sada svi redom samo ovo rade prema mom vrtu i sline          .
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 22:44
Kamenjar je stvarno poseban!!! smile141
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 22:47
Hvala Triška i Silvek na pohvalama i posjeti u moj skromni gorski vrtek
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 23:00
Kamenjar je stvarno izniman! Prekrasan!, poseban!!!!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 23:22
Hvala hvala  
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 09:06
Smrcko već sam napisala što mislim o tvom vrtu, a sad ću samo pohvaliti ovo veselje i humor koji prevladavaju na ovim stranicama.
Divno je započeti dan u ovako vedrom raspoloženju, koje osjećam zahvaljujući dolasku u tvoj vrt.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 09:10
bravo za sve....al kamenjar je najljepši Smile
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 09:53
Hvala Iris.

Baš mi je drago Horti da mi netko to kaže ( napišeWink). U tome i jest bit druženja, pogotovo što kroz šalu se opuštamo i pomažemo jedni drugima.

MM jeučer čita post koji sam pisala i pita me " Je li mi što pametno pišemo ( i pomognemo jedni drugima) ili se samo smajlićamo i šalimo sa ne poznatim ljudima?". Moj mu je odgovor bio " Pa pogledaj si vrt. "

Cjeli nam je život preozbiljan treba se šaliti, lakše se živi.

Objema velika smile79
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6263646566 184>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,913 sekundi.