Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj prvi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj prvi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9192939495 184>
Korisnik
Poruka
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 09:45
smile227 koliko šarenila kod tebe!! Sve superrrrrrr!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 12:04
E stvarno svaka čast baš ti se je i trud isplatio ima svega od cvijeća pa vrta. smile50-biće tikvica
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 13:26
Dalije su prekrasne!Moje se nekako jako slabe, par cvjetića su imale i gotovo. A neke još ni ne cvatu! A verbene, vaaaau kak su ti verbene lijepe. Moje su se osušile, sasvim. Krenulo je sa sušenjem lišća i tad se i cvijet osušio. Ne znam zašto, no morala sam ih ovih dana baciti. Dragoljube sam još malo odlučila ostaviti... Možda dođu k sebi... Neki su cvjetići predivni, neki drugi manje divni..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 14:49
Hvala vam na posjeti i pohvalamasmile79

Moj vrt Anaida je na 750 metra , moguće da plamenjača i gljivice manje rade štetu. Kod tebe je sigurno niža nad. visina, a i ove silne kiše. Zaražene biljke je najbolje spaliti ili baciti u kontejner.

Dragoljubi su mi totalno stradali i počupala sam ih.

Dalijama sam dodavala ureu 7 , možda je to razlog da su potjerale. Wink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 16:05
Sinoć si me u mom dvorištu pitala za tuje, a s obzirom da smo se stalno "naganjale" kad ja u tvom ti u mom i obratno, a bili su sitni sati nisam ti odgovorila. E sad ili se  ja ne sječam, a ne sječam se da ti imaš tuje, ili ti to već radiš neke planove za ubuduće, no evo ti adresa gdje smo raspravljali o tujama, pa možda tu nađeš odgovore na svoja pitanja Wink
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 16:19
Dali je ovo neki iris
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 16:20
Hvala Katica. Voljela bi je održati na životu. I da mi bude najljepša u selu.Wink
Ma nema veze da si mi odgovorila i za mjesec dana, bitno da si se sjetila. A volim se ja naganjati s tobomsmile79
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 16:23
Originalno poslano od člana antun007 antun007 napisao:

Dali je ovo neki iris



Ma ne Antiša to ti je neka ukrasna trava koja zahtjeva puno vlage. Kod mene pjesak ( brzo se suši),ali je umotana u foliju u zemlji da se ne rasipa vlaga. Takva je , ne mrda uvijek ista.Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 17:24
Sad mi žao što te nisam počeo pratiti od prošle godine  kako sam i ja došao na forum.......puno si radila....svaka čast.
Kako je to važno kad sve možeš s nekim podjeliti......da sad ne ispadne kako se žalim.....
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 17:45
Hvala Domingo. Uvjek se stignu pregledati stare slike, puno nas je , dosta zanimljivih tema te se pogubimo . Nekada netko ne odgovori na pitanje, ali ga treba ponoviti i podsjetiti. Dovoljno da imamo privatno problem i da sve zaboravimo.

Hvala vam na posjeti i pohvalama
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 15:34
Baš si nas ugodno izbombardirala slikama, toliko toga odjednom da sam se dva puta morala vraćati da dobro vidim, svaka čast, puno truda uloženo, ali rezultat se vidi. smile141

Meni je zapeo za oko ovaj mali grmić, baš je interesantan, znaš li koji je to cvijet


život je more
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 17:10
Kod tebe svačega, cvijeća i povrća, jesi li probala saditi lignje?
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 18:27
Za originalnu rajcicu WinkBig%20smile!
 
A i tikvice vidim fino rastu, je si ih sto prorijedila, mislim da su ti bile pregusto posadene?
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 18:59
Smrcko, pa kod tebe sve napreduje.
Paradaj uskoro crven, kod mene jos nije ni poceo crveniti.
Imas i ukrasni grasak, vec cvjeta. Imam ga i ja, oporavlja se od leda.
vijek se vratim da pogledam tvoj kamenjar, koji je zaista prekrasan.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 22:39
Smrcko, što se ti rascvjetana....mislim tvoj vrtClap Molim te skupi nešto sjemenja intenzivno crvene mirisne grahodice, takvu nemam Big%20smile

Lantana, onaj cvjetić je gaura Wink
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 22:49
smile57
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2009 u 00:55
Hvala vam svima na posjeti u vrt i prekrasnim pohvalama.


Došla sam iz rashlađenog G. Kotara i evo u Rijeci se znojim kao manijak, samo što se ne srušim od vrućine.


Otok sadila sam lignje , nisu nikle. Loše sjemeLOLLOL

Zvrk nisam tikvice rasđivala, skoro će biti veće od meneLOLLOL

Fuksijica pomidor je oivičen sa najlonom te to stvara toplinu i zato je tako pocrvenio. Ovaj što nije omotan je zelenWink

Hvala Silvek na nazivu, nikada ga zapamtiti. Nadam se da će sjeme biti kao grašak i lako za uhvatiti. WinkI da se neće desiti kao sa krumpirom i dragoljubom.

Plamenjača mi je pokosila sav krumpir, prije cvatnje  a da zlatice nije ni bilo. Susjed kaže da nije vidio 20 godine ovo što se desilo. Plamenjače nije nikada bilo, zbog nadmorske visine.
Možda mi to sređuje anemone. Trebalo je nekakav fungicid koristiti.
Znaš li ti Silvek išta što je prirodno? Pretpostvljam juha od preslice i koprive. Ali baš nije lako naći. Na terenu mi ima kopriva, ali je slaba i malecka, jer se kosi. Upotrebim je rađe za losion za kosuWink


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2009 u 13:09
Moj pomidor je došlao do stolaWink




Pomidor omotan  najlonom, samo gornji dio je bio otvoren. Čak ni kod moje mame nije dozrio, iako sam bila ubjeđena da će prije kod nje dozreti.



Ovo je pomidor koji je na otvorenom bez najlona.


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2009 u 13:50
i moji su zreli baš sam danas uživala, vjerujem da je i tvoj fin kao što i izgleda
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2009 u 13:52
Bromice najljepši su na svijetu i mirišusmile79
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9192939495 184>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.