Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Trajnice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anđeoske trublje - brugmansije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anđeoske trublje - brugmansije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 80>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 21:04
Evo moram se javiti na ovoj temi, jer mi poštom stižu trublje - tako sam sretna i željno ih očekujem i hvala TeiK
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 21:10
smile211Teak! Zaraza se širi! Svi bumo skoro trubili!!! 
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 22:16
Samo vi sve zajedno meni trubite.....

Vidjeti ćeš Šeflera kad ti procvjetaju, milina.....
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 22:54
Originalno poslano od člana TeaK TeaK napisao:

Samo vi sve zajedno meni trubite.....



Ja TeaK trubim s njima u avataru već evo blizu godinu dana...na ovom forumu...da  21.03 će biti...fešta....pečem vam kolače....smile164

Vjerna anđeoskim trubljama...smile222
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 23:06
ma i ja se mogu pohvaliti da ih imam , samo moje su boje breskve , pa ko voli nek izvoli  i nisam nikakvih problema do sada imala bez bolesti , jdino se mm mogu zahval it na brizi  jer on uvijek kada šprica ruže , šprica i sve ostalo cvijeće tako da ja nemam  problema sa cvijećem . sutra ga pitam sa čime šprica pa vam napišem , ali koliko mi se čini sa galicom , i još sa nečim  ali nisam sigurna 
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 23:31
Bilježim se za pelcer ove biljke...
Ako bi netko bio tako dobar da mi se javi i pošalje mi pelcer...

Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 17:38
Hoćemo li se mijenjati?Ja imam tri pelcera bijelih trublj i mijenjala bih ih za ovu jednu Brankinu boje breskve.Ako netko ima neku drugu boju a želi moju rado ću poslati.Mogu poslati naravno trublje i bez razmjene. Stoga Tiljo hoćeš li bijelu?
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 17:39
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 18:06
Dina trublje napreduju...smile141 moje vani još smile49
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 18:21
moja je zimu provela u kuci
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 18:36
Originalno poslano od člana Mikica Mikica napisao:

Hoćemo li se mijenjati?Ja imam tri pelcera bijelih trublj i mijenjala bih ih za ovu jednu Brankinu boje breskve.Ako netko ima neku drugu boju a želi moju rado ću poslati.Mogu poslati naravno trublje i bez razmjene. Stoga Tiljo hoćeš li bijelu?


Može, Mikice... Ako bi mi htjela poslati pelcer... Veliko hvala!
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Veljača 2008 u 21:11
Bok!smile73
 
Evo i mojih ljepotica snimljenih prošlog ljeta (u Istri)!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Veljača 2008 u 21:14
Ajme prekrasne su ti, ja sam ih ove godine dobila i posadila, sad čekam da se prime i baš se veselim - ne znam kakve će biti boje.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Veljača 2008 u 21:51
 Stvarno su ti bogate cvjetovima. Prekrasno.
DON´T WISH FOR IT,
WORK FOR IT.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2008 u 16:17
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Ajme prekrasne su ti, ja sam ih ove godine dobila i posadila, sad čekam da se prime i baš se veselim - ne znam kakve će biti boje.


Bijele, žute i rozaste.......

A glavna stvar za trube je puno, puno vode i sunca, pojedinci ih i gnoje, ali ja nisam nikada.
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2008 u 16:19
prelijepe su kad li ce moje biti ovolike
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2008 u 17:49
Bergenija prekrasne su...smile55
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2008 u 18:10
Predivne susmile78,koliko je stara?
Koliko u stvari njima treba da narastu?Ja baš ne znam puno o njima.
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Odgovor Odgovor
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2008 u 19:31
smile39
Bok!
Drago mi je da ti se sviđaju!¨
Ove trublje dobila sam od svoje tete prije dvije godine!
Zahtijevaju jaaaaako puno vode (preko ljeta ih znam i po dva puta zaliti dnevno) i gnojiva ako želiš  bogatiju cvatnju!
Kod mene (kontinentalni dio Istre) zna biti ispod nule zimi pa ih ja znam spremiti da mi se ne smrznu!
Sad sam ih izvukla iz podruma, presadila i nadam se da će i ove godine biti lijepe, odnosno još ljepše!TongueWinkClap
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2008 u 19:58
Ja sam tek ove jeseni grane dobila i zapelcala ih.Ma bitno da se one prime i lijepo rastu a nakon toga će valjda i cvastiTongue
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 80>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.