Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Trajnice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anđeoske trublje - brugmansije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anđeoske trublje - brugmansije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 80>
Korisnik
Poruka
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2008 u 08:03
Evo ih moje trublje,sirote samo su zelene ali ništa više,za sada.


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2008 u 11:54
shasha mogu se ja zabilježiti za rozu smile58
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2008 u 18:51
Mislim da je saksija mala, pogledaj kako su zile popunile saksiju zemlje jako malo.Tako je i kod mene.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2008 u 19:17
Naravno Natalija.Ja  ću objaviti kad ću ih orezivati pa me podsjeti.
Fatka,i ja sam to mislila,samo reznice unjeti.Ove vani ću probati  nečim zaštititi od mraza,možda uspije.
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2008 u 19:53
shasha, evo i mene u red za čekanje na reznicu.....Hug
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2008 u 20:55
smile78 moram budno paziti

imam onu jednogodišnju ljubičastu u vrtu
nedavno je cvjetala, ali cvijet je samo otpao pa ne vjerujem da će biti sjemena, čak mi se čini da je netko otkinuo cvijet kad je počeo venuti
ima još par pupova pa ima nade za sjeme

(i za ekipu s foruma ofkors Wink

bijelu sam imala prije par godina, ali rasla mi je na nezgodnom mjestu i davila neko drugo cvijeće pa sam je jedva iskorijenila
ona ima gomolj pa je i drugu godinu izbijala

i proljetos sam je sijala na drugo mjesto, ali ništa nije izniklo
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2008 u 20:59
Moja je posađena u3. mjesecu - jedna mala graničica duga 20 cm, narasla je do 1 m, podebljala se troduplo, dala jedan, jedini     roza cvijet, stalno se nadam da će biti još koji.
No TeaK mi ih je poslala već zakorjenjene, ali sam jednu poklonila Veri4.
Čekati ću proljeće, pa onda u akciju za nabavku još koje boje.
 
Mikice tvoja je predivna, a zašto ne cvate - tko zna.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2008 u 10:29
Natalija,čini mi se da ti pričaš o daturi(one su jednogodišnje i imaju gomolje)Tu di je cvijet otpao bi se trebalo povajiviti sjeme,pa prati povremeno.
Meni je TeaK dala bijelu,roza i još neku boju trublje tako da bude i drugih za pelcati,jedino što mi ostale neće cvasti.Ova jedna "luduje" a ostale samo lijepo rastu ali  ništ od cvijeta.
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2008 u 13:55
možda ne cvjetaju prve sezone...

je ovo je datura, ali mislim da ova ljubičasta nema gomolj, samo bijela


Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2008 u 15:15
Cvjetaju, okacicu veceras sliku da vidis.Ja sam samo stavila jednu reznicu od 25 cm onako sto mi je bilo zao baciiti .Evo je procvjetala a jos bi mozda bila bolja da je u vrtu nego u kanti.
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2008 u 21:07
Evo mojih ljepotica.
brugmansija.jpg%20brugm.%20image%20by%20Fatka_albumbrug.jpg%20bijela%20brug.%20image%20by%20Fatka_album
P8190008.jpg%20image%20by%20Fatka_album
Nisu mi bas najbolji snimci.
 
 
 
 
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2008 u 21:24
Moja je žuta! I prekrasna je! Ljepša nego na fotki! Neznam kaj mi je danas - nemrem se skoncentrirati - svako oko beži na svoju stranusmile48
Sva sreća kaj je cvijet ljep sam po sebi pa ni fotka ne mora biti umjetnička! Wink





Oko me ne služi danas, al se jezik razvezao! smile42
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2008 u 21:48
Fatka, nisu fotke bitne, vidi se da su ti prepune cvjetova, prekrasne, a tvoje su Šefi slike zbilja umjetničke, a anđeoske trube predivne.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2008 u 21:53
Ako ideš preko photobuketa, imaš opciju o veličini slike, ja stavljam neku cca 480 x 640 tako nešto. No ja ti nisam neki stručnjak - svi su se forumaši i moja djeca namučili dok sam konačno uspjela staviti slike sama.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2008 u 10:49
Za reznice ađeoskih nema straha , je da sam tu rijetko iz privatnih razloga, ali na jesen opet imm diobu reznica; bijela, žuta i roza. Trenutno imam četiri velike i kad ih obrežem biti će toga, a budući da ja spremam moje meni stvarno reznice ne trebaju. Dapače da bi ih mogla spremiti moram ih i obrezati jer ovolike kolike su nema šanse da ih spremim.
Na vrh
Brbe View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Brbe Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2008 u 20:09
Teak jel se mogu i ja predbilježit za koju reznicu??? od svake po jednu... ako ne pitam previše...Embarrassedsmile143
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2008 u 22:05
ako smijem i ja bih rezervirala rozu i/ili žutu 
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 10:10
natalija, ako ne budes imala sjeme ljubicaste dature ja ti saljem ne brini.
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 11:19
fatka moja draga smile169 hvala na brizi

ma baš moram pohvaliti ljude na ovom forumu - toliko velikodušnosti i dragosti odavno nisam vidjela
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2008 u 13:20
Ako mi uspije da sazri i bijela dupla, nesto mi je kasno cvjetala.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1415161718 80>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,781 sekundi.