Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Trajnice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anđeoske trublje - brugmansije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anđeoske trublje - brugmansije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 80>
Korisnik
Poruka
anagalis View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 324
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anagalis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2008 u 12:57
TeaK, mogu li se ja predbilježiti za reznicu bijele trublje?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 10:13
dogovor oko nabavke trublji je preseljen tu:  http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=2172
Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2008 u 16:46
Iris, ti si pravi anđelak ! I prava mala pčelica
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2008 u 23:54
Ovoj sam sliku već stavila na svojoj temi, ali kad ju je moj kosac maknuo, jer mu je smetala??, slikah je pod novim kutom. Ustvari stalno joj se divim pa se malo hvališem


Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 09:35
Prekrasna trubica!. Tako malena a puna cvijeta!
Na vrh
anagalis View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 324
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anagalis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 09:59
Vera, truba ti je krasna, moja je puna pupova ali nikako da više procvjeta!!!!!!Angry
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 18:16
Vera predivna je, a moja nećče pa neće, morat ću je preseliti k tebi.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 19:32
Triša, hoće  hoće ne brini.
Na vrh
Staky View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 68
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Staky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 20:12
Imamo li mi teme Datura i Brugmansija posebno ili?
Mislim da nisam stavila slikice svoje Dature i svojih brugmansija koliko se sječam ili su negdje premještene smile61?
Na vrh
anagalis View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 324
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anagalis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2008 u 20:19
Nako mukotrpnog iščekivanja, moja trubica je NAPOKON procvjetalasmile213.
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2008 u 08:41
I moje zute procvjetale.Uh sto mi je zao ako jako zahladni jos ih nisam prebacila u saksije.
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2008 u 15:09
Moja jedna malena truba ponovo daje pupoljke. Malo me Shocked
Baš sam je planirala pospremiti u podrum.
Nije li ovo doba malo prekasno da je pustim da procvjeta?
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2008 u 20:57
Pusti je neka cvijeta.Jeste da su napupale i cudno za ovo vrijeme.
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2008 u 17:36
Ovo je moja Anđeoska truba, kupljena prošle godine...sada je pravi div...Unijela sam ju u garažu, čak ima pupove, pa me zanima što će biti s njima? Da li da je orezujem ili ne?






Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2008 u 20:32
Dada ja sam svoju orezala ali i ne mora se sad orezati, može se i na proljeće, pa od volje ti ! Kad ti je tako lijepa, puna lista, moja preporuka je da je još ne orezuješ već na proljeće je DOBRO orežeš, ali vjerujem da će te savjetovati pravi znalci, ja sam tek počela učiti o trubicama.Pozdrav i sretno s trubicom!
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2008 u 20:38
Ni ja baš nisam neki stručnjak. Moje su još vani. Doduše, ovdje je preko 15C po danu. Jedna mi još pomalo cvjeta a drugoj je pupoljak dosta velik,a ne znam joj boju pa čekam iznenađenje. Kad cvjetanje prođe šišam na irokezicu.
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 20:49
Bog cvjetno društvo. Pratim vas već izvjesno vrijeme na forumu, ali tek sam se registrirala, a s obzirom da sam truba (ne anđeoska) za internet vidjet ćemo kako će to funkcionirati. Već nekoliko godina imam bijelu i roze a. trubu. Prvo su bile u velikim teglama, pa su se ljeti jako mućile. Lani sam ih posadila u zemlju pa su me nagradile mnoštvom cvjetova. U jesen, kada sam ih izvadila iz zemlje posadila sam ih u bubanj od vešmašine i tako spremila u podrum. U proljeće sa bubnjem u zemlju i već su u lipnju obilato cvale, srpanj-kolovoz ponovno, a onda ih sredila tuća. Sada smo ih sa bubnjem opet izvadili i čekaju da ih pospremimo u podrum.
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2008 u 08:24
Ja sam letos dobio jednu malenu biljčicu, sada je već porasla pa i liči na malo drvce. Pošto je ovako malena gde da je držim preko zime? Hvala unapred!

Treba da cveta sa ljubičasto belim cvetovima.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2008 u 17:28
voki, to je datura ljubicasta.Eh, za cuvanje  ne znam posto nisam nikada preko zime cuvala, ali sam cula da se stavi na hlaadnije i mracno mjesto.Ona ce se sasusiti ali u proljece kada se pocne sa zalivanjem ona krene ponovo.Preko zime zalivati da zemlja nije totalno suha.
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2008 u 08:19
Hvala Fatka, pokušaću da je sačuvam do proleća.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 80>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.