Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Trajnice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anđeoske trublje - brugmansije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anđeoske trublje - brugmansije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 80>
Korisnik
Poruka
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 18:55
Moja je od proljetne reznice ( žuta boja ) dostigla visinu od  cca. 1 metra i do sada je imala 10-tak cvijetova...Treba pogledati deblo i ako je odrvenilo i ima račvu V ima velike šanse da ti procvijeta....ako si joj normalno pogodila mjesto...

Blaza šaljem vibrice da procvijeta....Dobrodošla....smile75




Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 19:13
Originalno poslano od člana dina dina napisao:

nemojte mi zamjeriti na 3 slikice morala sam


Dina, prekrasna je bijela..smile78..kada prođe par dana dobiva neku nijansu roze...tako i moja žuta nakon par dana dobije nijansu narančaste ...što joj daje još ljepši izgled..trodimenzionalnismile95
Iako je tako otrovna za podstanare više nego primamljiva...ni ne okreneš se već je na rupice...smile39i ja se borim...

Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 19:14
TeaK  jednostavno to obara s nogu....Prekrasna slika...sve pohvale...smile80
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 19:20
Hvala kad to ti kažeš odmah sam jako velika, jer one tvoje smile93. Kraj ove žute mi je još i bijela, ali se još nije rascvijetala. Čekam pa onda sliknem sve zajedno. Hvala još jednom
Na vrh
blaza View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blaza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 19:39
 Hvala vam sto ste mi tako brzo odgovorili! Pozdrav svima!








Blaza Novi Sad
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 19:42
smile93smile93smile93Bravo cure! I za vas i za vase biljkice. 
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 20:06
Rekla sam ti Donata je na tom polju expert
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 22:08
smile55 bravo cure
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 22:55
TeaK kako je lijepa bas sam odvalila
na ove zute
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2007 u 22:57
Originalno poslano od člana Donata Donata napisao:


Originalno poslano od člana dina dina napisao:

nemojte mi zamjeriti na 3 slikice morala sam [IMG]smileys/smiley4.gif" align="middle" />
Dina, prekrasna je bijela..[IMG]smileys/emot133.gif" align="absmiddle" alt="smile78" />..kada prođe par dana dobiva neku nijansu roze...tako i moja žuta nakon par dana dobije nijansu narančaste ...što joj daje još ljepši izgled..trodimenzionalni[IMG]smileys/emot149.gif" align="absmiddle" alt="smile95" />Iako je tako otrovna za podstanare više nego primamljiva...ni ne okreneš se već je na rupice...[IMG]smileys/emot0.gif" align="absmiddle" alt="smile39" />i ja se borim...



ali imam sad jedno pitanjce

koliko cu da uzivam u ovom cvjeticu
tj .koliko dugo cvjet traje
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
blaza View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blaza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2007 u 14:28
Dragi ljubitelji cveća, juče sam se prvi put pojavila na forumu i ne snalazim se baš najbolje. Nije mi jasno kako da pošaljem slike, čitala sam upustva ali mi to baš i nije mnogo pomoglo. Da li neko može da mi pojasni proces slanja fotografija?
Inače, moja anđeosaka truba nije još cvetala a vi već naveliko pričate o semenu. Ako mi procveta gde da očekujem seme?


Blaza Novi Sad
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2007 u 15:52
Originalno poslano od člana dina dina napisao:


ali imam sad jedno pitanjce

koliko cu da uzivam u ovom cvjeticu
tj .koliko dugo cvjet traje


E tu je Dina problem ...tako lijepi cvijet a traje samo 3-4 dana... anđeoska trublja ..smile72
Tješi se datura traje još manje 1-2 dana.
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2007 u 16:03
Originalno poslano od člana blaza blaza napisao:


Inače, moja anđeosaka truba nije još cvetala a vi već naveliko pričate o semenu. Ako mi procveta gde da očekujem seme?




Brugmansija -anđeoska trublja je trajnica koja se razmnožava reznicama...
nisam uočila sjeme....

a datura -jednogodišnja se razmnožava sjemenom. tipa...(objašnjenje imaš na ranijim stranicama 2-3... )

Sjeme dature ...





 
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2007 u 17:12
Originalno poslano od člana Donata Donata napisao:


Originalno poslano od člana dina dina napisao:

ali imam sad jedno pitanjce

koliko cu da uzivam u ovom cvjeticu
tj .koliko dugo cvjet traje [IMG]smileys/smiley4.gif" align="middle" />
E tu je Dina problem ...tako lijepi cvijet a traje samo 3-4 dana... anđeoska trublja ..[IMG]smileys/emot128.gif" align="absmiddle" alt="smile72" />Tješi se datura traje još manje 1-2 dana.




sve sto je lijepo kratko traje


hvala Donata na informaciji
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
blaza View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blaza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2007 u 19:36
Hvala Donata za sliku. Inace procitala sam tvoj tekst o brugmansiji i daturi i videla slike i mislim da je biljka koju ja imam brugmansija jer su mi rekli da ima viseće cvetove oblika trube. To bi trebalo da znači da je višegodišnja biljka i da ako budem imala cvet imaću i seme. U svakom slučaju hvala a javiću kad mi bude cvetla (nadam se)! Pozdrav svima!!!
Blaza Novi Sad
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2007 u 20:47
Ocekujemo slikice
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2007 u 22:41
Moja je još mlada ali će narasti

vozi sigurno vozi bager
Na vrh
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2007 u 22:44
...

vozi sigurno vozi bager
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2007 u 22:52
Vepar prekrasna je ....smile80 boja je smile84
Na vrh
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2007 u 23:10
Originalno poslano od člana Donata Donata napisao:

Vepar prekrasna je ....smile80 boja je smile84
Hvala Donata,usput vidio sam tvoju bogumiliju bijelu,mislim da ću te na iduće pronaći u Zadru ,možda budeš zainteresirana za nekakovu zamjenu,zato spremaj jedan pelcersmile79
vozi sigurno vozi bager
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 80>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.