Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Trajnice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anđeoske trublje - brugmansije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anđeoske trublje - brugmansije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6566676869 80>
Korisnik
Poruka
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2013 u 01:40
bebolina,
lijepo su se oporavile nakon tuče i podarile ti prekrasne cvjetove nježnih boja. smile64

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2013 u 06:35
Baš su lijepe, Bebolina, kod mojih skoro sve lišće opalo , ostalo samo 2-3 na vrhu i sada raste novo. Uhvatila ih neka bolest pa sam pošpricala , možda se i oporave.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2013 u 23:13


Na vrh
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2013 u 23:40
Počelo je počelo, divne su Bebolina. Kod mene će potrajati dok procvjetaju, ako uopšte procvjetaju ove godine.
Sva sreća da imam tebe, moon i ostale, pa da mogu, ako ne live onda bar ovdje uživati u njima.
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2013 u 23:46
Meni su se danas pojavile linsne uši, čak se i na slici da primijetiti, no tretiala sam, sutra ču pregledati
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2013 u 00:36
Originalno poslano od člana Silvy Silvy napisao:

bebolina,
lijepo su se oporavile nakon tuče i podarile ti prekrasne cvjetove nježnih boja. smile64

Sva sreća pa im je tuča ostetila samo listove, da je oštetila grane ne bi sad bilo te raskošiEmbarrassed
@Silvysmile78
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2013 u 00:52
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Baš su lijepe, Bebolina, kod mojih skoro sve lišće opalo , ostalo samo 2-3 na vrhu i sada raste novo. Uhvatila ih neka bolest pa sam pošpricala , možda se i oporave.....
Oporavit će se one, bitno ih je tretirati na vrijeme.Wink
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2013 u 00:56
Originalno poslano od člana makk makk napisao:

Počelo je počelo, divne su Bebolina. Kod mene će potrajati dok procvjetaju, ako uopšte procvjetaju ove godine.
Sva sreća da imam tebe, moon i ostale, pa da mogu, ako ne live onda bar ovdje uživati u njima.
Vjerujem da ćemo s malim zakašnjenjem uživati i u tvojim ljepoticamasmile79
Vidi kako napreduju bebiceEmbarrassed

...velike su napupaleEmbarrassed za koji dan ću im se veseliti
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Wolfsbane View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wolfsbane Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2013 u 17:21
sezona brugica je well under way :D


velika gorica
Na vrh
Alisa12345 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 24 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Alisa12345 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2013 u 17:27
moja su tiha patnja,jer se kod nas u Bosni vrlo tesko mogu nabaviti....tvoje su prelijepe Clap
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2013 u 18:41
Alisa,odakle si?Možda ih nije teško naći niti kod nas u BiH..

Bebolina,svaka čast!Dugo nisam vidjela tako lijepe i zdrave listove kod brugica!Wolfsbane ti imaš cijeli brugored!Divne su..
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2013 u 20:40
Danas je otvorila svoj prvi cvijet


Na vrh
Alisa12345 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 24 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Alisa12345 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2013 u 21:23
ja sam iz Kljuca,ma dobijem ja ponekad mali pelcer skoro nevidljivShocked,trudim se oko njega ,a ono na kraju nista...moon prelijepa je....
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2013 u 00:59
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Danas je otvorila svoj prvi cvijet


Bravo za prvi cvijet bijele ljepoticeClap stasala je u pravu damu! Šta je s roza damicom, u kojoj je ona fazi?
Neka se ugleda na mamu dvometrašicuTongue 

 
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2013 u 01:02
@wolfsbane, ovaj bugored, kako kaže naša draga @alisa je san snovaClap 
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2013 u 01:05
Originalno poslano od člana Alisa12345 Alisa12345 napisao:

ja sam iz Kljuca,ma dobijem ja ponekad mali pelcer skoro nevidljivShocked,trudim se oko njega ,a ono na kraju nista...moon prelijepa je....
Dobro nam došlasmile73
Mali pelcer je teško održat na životu preko zime, zato se strpi do jeseni da dobiješ solidnu granu kad ih budemo orezivali i pospremali na sigurno u podrumeWink
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2013 u 01:08
@alisaHeart da nije bilo vas koje ste nesebično dijelile savjete o uzgoju bugica na ovoj temi, sigurna sam da moje ne bi bile tak lijepe kakve jesu!
Hvala vam smile211
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2013 u 06:26
nemam vremena citat sve postove pa ću pitat nesto sto je vjerovatno vec napisano...sto da radim ,listovi od brugmansie mi zute ,dala sam im zeljeza ,zaljevam ih svaku vecer ..sto da im radim
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2013 u 06:47
kamenjar, i kod mene malo žute listovi pa onda otpadnu- to je normalna pojava kod njih.
Jedino ako su ti jako svjetli listovi- onda im fali hrane, malo tekućeg za cvjetnice, malo željeza, malo umjetnog u granulama ( KAN ili nešto sl. ), malo komposta....
One su jako gladne i žedne biljke, naročito kod intenzivnog rasta a to je upravo ovo vrijeme.
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Wolfsbane View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wolfsbane Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2013 u 14:25
tnx bebi, alisa Embarrassed
vecina su sijanci od ove godine, tri su reznice sa pedigreom, a jedna je plava iochroma
neki dan je bila oluja, ovoj velikoj je potrgala jednu granu, stavila sam ju zakorijenit. vec je potjerala tri nove grane na drugoj strani, da nadoknadi. 

kamenjar, mojima zute listovi ili kad ih napadnu grinje/pauci ili od prejakog sunca (neki sijanci primjecujem da su osjetljiviji na to,a nekima uopce ne smeta). pogledaj ispod listova za nametnike, a ako nije to probaj ju maknut u hlad
velika gorica
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6566676869 80>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,359 sekundi.