Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Voće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kokos
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kokos

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
vule View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vule Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Kokos
    Objavljeno: 08 Lipanj 2007 u 20:52
Pozdrav!Posadil sam kokos ovog prolječa i primjetil sam da je pukel prije dva -tri tjedna ali se nikaj ne dešava,ako ko zna kak se sadi i koje uvjete mora ispunjavati za klicanjeCry
Fala
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2007 u 22:31
Ajme Vule šta ćeš ti sve posaditiClap.Ne znam kako si to izveo no mislim ako je puko da bi to dobro trebalo biti.Ja sam avokado sadila,i on ima popriličnu  košticu,i nakon puuuno mjeseci je pukla koštica .Tek poslije,ma prošlo je sigurno mjesec dana ili više,je počeo polako tjerati.
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2007 u 23:06
Ja sam prije par godina od MM na poklon dobila kokos
ali nije dugo trajao
ali ako ti nesto znaci listovi koje je imao izlazili
su iz puknutog kokosa i kod mene je bio zasađen u srednjoj saksiji
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2007 u 13:10
uspjela sam naci slikicu

nadam se da ce ti pomoci

Na vrh
vule View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vule Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2007 u 15:40
Dina !Puno fala ,sad moram samo čekati da zidu listoviClap
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2007 u 00:11
vule, jel se šta događa s tvojim kokosom? 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2007 u 09:20
Arwen,ti si rekla da ne znaš šta sa kokosom koji u frižideru stoji.Pa naribaj "meso" kokosa i dobiješ kokosovo brašno.Kako Frida veli za kolače.Drugačije je od kupovnog brašna jer je aromatičnije.Kaj je i logično jer je svježeWink
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2007 u 01:25
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Arwen,ti si rekla da ne znaš šta sa kokosom koji u frižideru stoji.Pa naribaj "meso" kokosa i dobiješ kokosovo brašno.Kako Frida veli za kolače.Drugačije je od kupovnog brašna jer je aromatičnije.Kaj je i logično jer je svježeWink


mislim da je za ovaj pothvat kasno, tribalo je to odma napravit, sad su u njemu neke narančaste mrvice?!?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2007 u 10:34
A sad ga baciš,Arwensmile110
Nije ni meni jasno kako su  te teme na ovom mjestu.smile48
Na vrh
Dorotea View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 56
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorotea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2007 u 22:56
dina ti si sama podigla onaj kokos na slici?
http://venus.hooxs.com/portal.htm
Na vrh
Nimloth View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 24 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 34
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nimloth Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2008 u 16:40
Iz čega nikne taj kokos? Sve je nutra šuplje. Kupila sam ga jedno 3 puta, ali nije mi uopće palo napamet da ga posadim. Sad kad sam čula moram i ja probat.Lamp
El adhe Alqualonde
Na vrh
DANČI View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 378
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DANČI Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 11:13
Imam doma kokosov orah, pa me zanima ima li netko iskustva sa sadnjom? Ja bi probala..
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 11:24
Ha! Sad si me natjerala na razmišljanje.Kako posaditi kokos?Jel to onaj veeeliki orah imaš? Nemam poima kako bi se to sadilo no  znam da ga je šteta posaditi jer naribani svježi kokos je puno bolji ,ukusniji,nego kupovni.Čupavci su fenomenalni sa njimWink
Na vrh
DANČI View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 378
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DANČI Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 11:43
imam da veliki orah..čula sam da ga je najbolje položit bočno na pjesak koji bi trebao biti stalno vlažan i čekat. Eto ja ču pokušat,pa ću vidjet.. Možda pukne pa proklija..
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 21:12
Danči ako ovo sa kokosom uspije ti si naš veliki cvjetni guru i bez 10000 postova.smile211
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 22:02
Držim palčeve DančiThumbs%20Up
Na vrh
DANČI View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 378
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DANČI Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 11:59
hvala svima na podršci, moj kokosov orah jučer položen u pijesak, sretno mu bilo.. smile127
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 13:02
DANČI, foto-dokumentiraj sve! smile175
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 10:56
Dešava li se što s kokosom Danči?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 23:18
Tija,mislim da je prerano da se išta desi.Tu treba biti malo više strpljiv.Meni je avokado niknuo za nekoliko mjeseci,a i limuni,naranče,datulje ne niču baš prebrzo.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.