Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anaida  - vrt, cvijeće, kamen, dom...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anaida - vrt, cvijeće, kamen, dom...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 245>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2013 u 05:25
Kao i uvijek sve je savršeno u tvom vrtu
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2013 u 14:05
Volim boje tvog proljetnog vrtaHeart,a evo stize ljeto i nadam se ljetne slikesmile113
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2013 u 09:58
Volim tvoje slike, volim tvoja pisanja.......volim doći k tebi Tongue.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2013 u 07:12
Veselim ti se uvijek, Nonice!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2013 u 09:03
predivno je kod tebe, rado dođem i nauživam se ljepote smile57
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2013 u 08:29
Belice - veseli me da si se prepoznala u toj tako jednostavnoj a toliko mudroj misli!! Ja vjerujem da je najveći broj naših cvjetnih forumaša upravo takav. Male svjetiljke svojoj okolini.
 
Klimatis - proljeće je uvijek predivno, zar ne!? Nova nada, nova buđenja!
 
Bucka - sve znaš, u potpunosti se s tobom slažem. Sve su to veliki ljudi koje citiram! 
 
Camellia - uživam biti na tvojem bregeku a jako sam sretna i kad te u svojoj međimurskoj nizini ugostim.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2013 u 21:28
Anaida lijepo si uredila svoj vrt,smjernice su dobre i drago mi je da i svi mi možemo uživati u toj ljepoti.
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2013 u 21:19
Draga Anaida, s obzirom koje autore često citiraš, iz tvog pera i ne mogu poteći ljepše i poticajnije misli. Sve to ima neki razlog.  
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2013 u 14:13
lijepo je proljeće u tvome vrtu Clap
Neka se sve zeleni
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2013 u 09:27
draga Anaida dugo se nisam ušuljala u tvoj vrt, ali i kad nema novih slikica dovoljno je samo prošetati unazad i napuniti dušu i srce u tom tvojem krasnom vrtu. Nove fotke su čarobne , ali nekako mi je ostalo u mislima baš ova rečenica što si ju napisala : “Zasigurno, svakome je dano paliti mala svjetla.Jednostavan pokret ruke, osmijeh, pogled, neka riječ, misao i prisutnost sama, može upaliti malo svjetlo.”

Divna misao s kojom se u potpunosti slažem, kada bi barem svi na takav način razmišljali, svijet bi bio potpun.
belica,zagreb
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2013 u 06:22
Moje drage cvjetne prijateljice! uvijek me vaše riječi posred srca dirnu, hvala vam na tome.
 
Slavujčice - U svakom se kutku mojeg malenog vrta, kao i doma, ja osjećam divno. Da, to je moj dom, to sam ja..
 
Smail - veseli me da si opet s nama i svakako te pozivam da mi budeš draga gošća u vrtu. A pjesme, misli - svakodnevno me nalaze i rado ih s vama dijelim. Poezija je predivan dar ljudima.
 
Bucka123 - odmah ću se nadovezati na svoj odgovor Smailici - da, poezija i književnost uopće su divan dar. Onome koji taj dar pisanja ima, onome koji čita i onima kojima ga mi darujemo. Nadam se da uspjevam biti jedna karika tog lanca darivanja.
 
Karmen - ljubimac je glavno čupavo klupko radosti mojeg vrta i doma! Eh, koliko je veselja unio taj mali prgavac u moju malu obitelj!!
 
Vlatkich - i ja tebe i cure jedva čekam ugostiti kod sebe!! Ali pripremi se na radnu akciju i kod mene Smile - treba malo prorijediti biljkice, a kod tebe će se sigurno naći još neka slobodna gredica.
 
Svima - Sutra ću učiniti nešto:
Nekoga saslušati
ne sudeći prebrzo i ne osuđujući.
Biti zahvalan za male znakove pažnje
koji mi se sviđaju i dobro mi čine.
Pozitivno razmišljati i govoriti
bez kritke i prigovarnja.
Biti otvoren kao cvijet-
i razveseljavati svojom prisutnošću.
Zar se ne isplati biti takav?

Paul Haschek
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2013 u 22:06
Anaida, uvijek kada svratim kod tebe ne znam da li mi više stvore toplinu i jedan lijep osjećaj slike tvog lijepog vrta ili tvoje pitko izrečene misli. I zato vrlo rado odškrinem vrata tvoga doma jer znam da me kod tebe čekaju riječi koje će mi oplemeniti dan  Heart


Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
Vlatkich View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2012
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 262
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vlatkich Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2013 u 14:58
smile227 Prekrasno!!!! jedva čekam da ga vidim u živo!
Think green, dream in colours!





Varaždin
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2013 u 09:13
Prelijep vrt, njegovan i održavan. Volim kada ima i travnjak. A i ljubimac je u takvom raju dobro došao! Volila bi da nas razveseliš s više slikica.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2013 u 09:02
Draga Anaida ne volim pogledati vrt ako nije temeljito pregledan, stalno malo škicam ali sada sam sve pregledala što sam do sada propustila,  doista je teško nešto izdvojiti, kao i uvijek sve ti je prekrasno, uredno, toliko si toga posadila. Hvala ti za pjesmice koje dijeliš sa nama.Smile
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2013 u 06:47


Ovim slikama si predstavila sebe.
To si ti, draga Anaida!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2013 u 06:40
Alisa - hvala na posjeti i lijepim riječima!

Mali kaktus - radujem se ubrzo tvojoj šetnji uživo mojim vrtekom!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2013 u 12:07
I ja s veseljem posjećujem ovaj vrt,samo ne ostavljam trag svaki put.Danas moram :) Uživala sam...
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2013 u 10:17
Prekrasno dvorište naše dobre vile,uvijek s veseljem dolazim u njega.Tongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2013 u 09:10
Boje proljeća mojeg vrta..
 
 
“Zasigurno, svakome je dano paliti mala svjetla.
Jednostavan pokret ruke, osmijeh, pogled, neka riječ, misao i prisutnost sama, može upaliti malo svjetlo.”
 
 
 
 
 
 
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 245>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,566 sekundi.