Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anaida  - vrt, cvijeće, kamen, dom...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anaida - vrt, cvijeće, kamen, dom...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4445464748 245>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 13:13
Te mi je rudbekije poklonila SilveK, bile su početkom srpnja malene a vidi ih sad! Imam ih još iza kuće, sliknut ću vam i one. Sve što mi je SilveK darovala lijepo napreduje. da, zalijevale su seka, susjeda i svekrva - svaka dva puta u ta dva tjedna jer mi je bilo nelagodno jednu od njih previše opteretiti. I sve su mi spasile, samo su passifloricu malo previše zalijevale pa ju ja sada malo štedim...
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 16:37
Cvijeće se je stvarno lijepo razrasloClap Rudbeckije su mi baš fora, svaka procvate u nekoj novoj nijansiSmile
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 23:31
Pasiflora ti voli dosta vode.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 09:45

Hvala vam na lijepim mislima, hvala što me niste zaboravile.. Evo novih slikica!

Passiflora (Lilly, poslušala sam te pa ju i dalje zalijevam obilnije, a i dodala sam joj novu zemlju - malo okopala oko nje, tj. prorahlila i mislim da se oporavlja!!)
 
 
 
Mali kamenjarčić - iduće godine ću ga sasvim zacrveniti ovim predivnim ukrasnim kaduljama, te ih kombinirati možda samo s ječmom - vidjela sam to u jednim novinama i oduševila me kombinacija, sasvim je neobična! Ostale ću biljkice presaditi iz njega.
 
 
 
Veći kamenjar, ali je u polusjeni još na slici pa nije baš najljepše ispao.. Inače me u njemu cijele sezone oduševljavaju majčina dušica i ružmarin, pa lavanda..
 
 
 
Sredina vrtića - sad mi taj otočić djeluje premali LOLLOLLOL za sredinu vrta - ali nema, nema i nema širenja (moram se malo kontrolirati!)
 
 
 
Kadifice su mi u ovom otočiću bile veeeelike i gušile biljkice ispod sebe pa sam ih morala malo obuzdati.. Sad je OK.
 
 
 
Salix (neki sam ga dan morala podosta orezati jer mi je isto toliko grana koliko raste prema gore visilo i prema zemlji. Sad je ovako bolje, ukrasno mi zelje može lijepo rasti...)
 
 
 
Još  jedan otočić - ljetni je jorgovan ocvao - i lagano, lagano miriše na jesen..
 
 
 
Jesen mi najavljuje i ljepotan leptirov grm..
 
 
Mix cleoma, anemona, pijetlovih krijesti, lepih kata... (SilveK, kako se zove ovo u sredini, s plavim cvetekima, ti si mi darovala??)
 
 
 
Eto, tako prolazi još jedno ljeto - zbog toga sam malo sjetna (ovog sam ljeta, naime, u vrtiću mojem bila podosta sretna.. Smile)
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 09:53
Kao i obično kod tebe sve predivnosmile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 09:55
Anaida jel mi se to čini ili je pasiflora stvarno puna pupova? uh kako bi bilo dobro da se otvore svi odjednom Smile
otočići su za 5...pa možda ih smiješ malo proširiti Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 10:02
Kako komentirati tvoj vrt a ne ponavljati se smile55uvijek je prekrasno.

Nemoj još o jeseni, pa valjda če i rujan još biti pun boja
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 10:04
Otočić ,kamenjar ,biljkice...savršeno ,raj za oči!
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 10:23
Anaida, svaka čast. Toliko lijepih otočića, svaki različit, ali svi jednako lijepi!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 14:43
Anaida bez obzira na ove vrućine tvoj vrt izgleda savršeno. Lijepe su ti kombinacije u otočićima, puno je lakše i efektnije iskombinirati tako neku manju zaokruženu cjelinu, a ti si u tome savršeno uspjela. Clap
život je more
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 14:43
Sviđaju mi se ti tvoji otočići...svaki je poseban na svoj način
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 14:51
Uvijek lijepo i radosno u tvom vrtiću.
Bit če ti lijepo i preko zime sjediti u toploj sobi,gledati kroz prozor svoj lijepi vrt i maštati o proljeću i novim radovima
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 20:39
svaki otocic je divan na svoj nacin,al salix je
Na vrh
Tweety View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 529
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tweety Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 20:55
Bas mi se svidja tvoj vrt...Sve je veselo i sareno! Poseban mi je otocic sa Salixom, bas prekrasno!!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 08:38
jeli ono ukrani kupus oko onog drveta ili si sebi posadila pravi da imaš pri ruci da jedešsmile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 13:01
Hvala svima - koliko vas ima!!! Passiflora ima puno pupoljaka ali joj se dnevno otvore 2, 3 . Traju dan i noć i to je to. Zelje je ukrasno Smile .
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 14:24
i dalje su mi tvoji kamenjari i otočić najljepši, baš kao i pasiflora- obožavam

ju  ali da i ja bih voljela da više cvijetova cvate odjednom smile169

Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 20:59
Zelje je ukrasno------------Ma predivan je stvarno i predpostavila sam . Ka d sam u tvom vrtu duže se zadržim i namišljam od tvoga cvijeća šta bi meni bilo najljepše uz moju ogradu jer sam ove godine svega nasadila ali sam imala i promašaj
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 21:02
Anaida imaš stvarno krasan vrt, svaka čast..
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 23:52
Prekrasno,prekrasno,prekrasnooooo!!!!
Samo ti pasifloru zaljevaj,vjeruj isprobano,imam ju već tri godine i nije joj ništa od vode. Samo pazi vani ostati nesmije po zimi.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4445464748 245>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.