Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anaida  - vrt, cvijeće, kamen, dom...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anaida - vrt, cvijeće, kamen, dom...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 181182183184185 245>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2011 u 07:31
Puno si toga napravila, a slikati zaboravila Ouch
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2011 u 07:38
Dobro reče Otok,a gdje su slikice,pa više nije mrak kad dolaziš s posla.Wink
I ja svako jutro gledam sedmodnevnu prognozu.Jel kako ćemo se lijepo naraditi ako je prognoza točnaThumbs%20Up
Ja imam malu santolinu,ali je zimu provela u podrumu,kaj misliš kad joj je vrijeme da ju posadim van?Thumbs%20Down
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2011 u 08:55
....pozzzz...
 
...malo  sam  se  vratila   unazad  i  vidjela  tvoju  zanimljivu  ogradu....nesto  slicno  sam  vidila  na  otoku...bas  je  zgodno...
 
...imas  puno  lijepoga...Clap
...i  kod  mene  se  cvjetni  otoci  rade....
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2011 u 09:04
drago mi je da se proljeće konačno došuljalo u međimurje!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2011 u 09:26
Otok - sliknula nešto  jesam, nešto ću danas.. Stavit ću slikice, svakako!
 
Mali kaktus - samo ti santolinicu posadi van, na neko osunčano mjesto, neće više biti jako velikih minusa..
 
Manči - veseli me da si me našla i posjetila!!
 
Antonija - tako je, stigao nam je dašak proljeća.. Odmah smo svi živnuli!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2011 u 17:21

U očekivanju sličica ostavljam ti malog veseljka

 

Time is something you can never get back..
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2011 u 23:13
Požuri sa sličicama, vidiš da svi čekamo. 
Stvarno si bila vrijedna, svaka ti čast. A kaj tek bude ovaj vikend ako bude ljepše i toplije !
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2011 u 23:46
to šta si klematis porezala je samo dobro, sad će ti tjerati puno novih izboja a oni narasu dosta (i cvatu)
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2011 u 00:35

Ala si mi se ti naradila, znam da si jedva dočekala da se otvori sezona radova, ali uspori malo, ima tu još puno posla!!!

A grančice lonicere i ostalog kaj si sve porezala, gdje je završilo????  Moje se jako slabo kažu, kilave a unutra su, daj poreckaj na jedan pedalj dužine, ako nisi sve pobacala, pa znaš da to nemam!!     Samo reci da nisi bacila ili spalila!!!!


Nisi valjda porezane grančice klematisa bacila!!!!smile226


Moja nova bolest se zove....klematitis!!!  Imaš li cjepivo, Wink!!!!

Samo ubaci grančice u veću konzumovu vrečicu i ubaci malo zemlje, ostalo će priroda učiniti, dobro i par kapi vode!!!!

Kako si izvadila iz auta veliku teglu sa tekomama, štucalo mi se je!!!  Valjda si se sjetila zamoliti nekog susjeda da ti pomogne izvaditi iz auta, a mogla ti je i do sada biti u autu, pa da tekoma prolista iz auta!!!

Rijetko ti ostavim trag, ali svako malo virnem, ali ovakvi radikalni rezovi me ponukaju da ti ....Embarrassed!!

smile78
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2011 u 06:36
Misty, Anastazija, Mari, Free - evo nam slikica, ubrzo..
 
Free - joj, joj! Malo jesam bacila ove grančice, sve u kompost. Ali imam ih još puuuno, ne brini. Čim bude kavica - donosim lonicere puno! Iako, mi se čini da je sad red da kod mene popijemo međimursku kavicu! Smile
 A klematis... Od ovih, koje sam porezala i bacila u kompost, bojim se ne bu nikaj - ali kako Mari veli, narast će on bujno i lijepo opet ubrzo i znaš da ti tada putuje.
 
Tekomu sam, uz muku veliku, sama uspjela izvaditi iz auta - sve svoje snage sam upotrijebila!  Thumbs%20Up! Čim malo otpusti zemlja ispod šljive (još je smrznut taj dio bio jučer) ide tekomica u zemlju i tu će mi grliti šljivu!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2011 u 07:07
Evo mene sa slikicama.. Ovaj smo poluotok potpuno proširili, sada je gotovo uz cijelu ogradu. Zapravo smo spojili tri , do sada, odvojena.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2011 u 07:27
Anaida meni se čini da ti nečeš imati trave da kosiš,tvoji otoci i poluotoci su svake godine sve veći.Wink
Jel proljeće i do nas konačno dolazi,koliko smo ga čekale,bit će veselje gledati kako biljkice rastu,za čas će se tvoj kamenjar popuniti.Tongue
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2011 u 08:14
ja san zamislila kako će to lijepo biti kad se zazeleni i zašareni!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2011 u 08:16
Ajde, još samo koji dan. Kad zatopli može se puno toga u jednom danu napraviti. Sve ti je spremno i uredno.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2011 u 08:19
Baš me zanima što će biti u toj tegli i u čemu će patkica uživati.

Zašto mi se nekako čini da će iduće godine ti poluotoci biti još malo prošireni?
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2011 u 08:36
Anaida, kod tebe se ti otoci i poluotoci lagano pretvaraju u kontinente!
Sve ti je i sada krasno i uredno - kaj tek bude u proljeće i ljeto ?!
 
smile79
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2011 u 08:44
 Time%20for%20Spring ....pomaknut  cemo  kazaljke da  proljece  ne  kasni....





Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2011 u 09:00
Znam da se čeka da se cvjetići u bojama pojave,ali meni je lipo i sada jer imaš dosta grmova i ukrasni stabala,a da ne govorim o tvojim otocima i poluotocima  koji su predivniThumbs%20Up
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2011 u 14:25
divno je svratiti u tvoj vrt
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2011 u 14:50
Originalno poslano od člana manči manči napisao:

 Time%20for%20Spring ....pomaknut  cemo  kazaljke da  proljece  ne  kasni....







Evo, pa to ja govorim od 12.mjeseca, guram ja kazaljkena spring time ali malo mogu sama, da nas je bilo više, tko zna, možda onaj zadnji snijeg nebi ni završio tu!!!!

Ma, mala, i kod mene je još zemlja jako smrznuta, tek prst ili dva mekano a ostalo kamen!!!   U bari sam lomila led, nečeš vjerovati, 10 cm debeo, i već se otapa tri dana onaj led kaj sam lopatom vadila iz bare, al stanje kakvo sam ostavila, nije se otopio ni mrvice, možeš se ti slikat sa +13!!!!!  Nemožeš protiv prirode, al ja se borimmmmm!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 181182183184185 245>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,437 sekundi.