Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anaida  - vrt, cvijeće, kamen, dom...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anaida - vrt, cvijeće, kamen, dom...

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 245>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2008 u 12:29
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Prvo da ti odgovorim na pitanje Anaida-DA isto ko i svaki agrum(vidiš ipak netko vidi i pitanjeLOL)
Drugo,što se tiče bršljana.Da se triša ne muči,tj ne ona nego će se bršljan mučiti sa putovanjem,ja ga imam ko u priči.Zelenog  i ovog šarenog a kako smo mi skoro pa susjede(ja sam iz Vž) bu lakše meni da ti dostavim,tj.bršljanu.Ipak je on najvažnijiBig%20smile
I treće,ne manje bitno....sve je prekrasnoooooosmile79
 
 
Sasha, hvala na odgovoru za moj pomelo. Poslah ti i pp Smile
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2008 u 12:31
Duda-lave, ja sam isto imala ideju neku penjačicu zasaditi uz samu ogradu pa neka raste uz i po njoj - ali još ne bi - neka još malo ograda bude ukras vrtu sama po sebi. Iako se trudim svaki kutak zazeleniti, pa će tako sigurno i ograda doći na red! Wink
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2008 u 14:06
A evo grmića, spomenutog, još jednom na slici - cvate prekokrasno!!!
Slikica malo "blješti" ali ja vam sve to mobitelom slikam, nekad su ljepše, nekad manje lijepe slike - no trudim se da uvijek bude lijepo ono NA slici.
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2008 u 14:11
A netko nam opet cvate...
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2008 u 14:24
Nova ljubimica našeg vrta darovala nam je lijepu boju ružica i odmah nas u sebe zaljubila, mudrica!!
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2008 u 14:26
Ovo je lovor-višnja, već par godina zelena kraljica okućnice.
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2008 u 20:06
Anaida eto bas to nedostaje mom vrtu,grmici...toga imam jako malo...ona plavi mi je vauuu,nadam se da ce nam netko otkriti kako se zove ,i da ne duljim,kratko receno svidja mi se tvoj vrt
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2008 u 21:23
Ima Gio pravo najkraće rečeno tvoj je vrt prekrasan.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2008 u 16:32
Evo još jedne moje ljubimice, djeteline-radosnice - prema izvoru svjetla se okrenula... kao i ljudi, zar ne?
 
Mislim da će Trišu posebno razveseliti slikica...
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2008 u 16:41
A sad ovo - na istočnoj strani okućnice, na šljunčanom prilazu niknulo mi je ovo malecko, crvenkasto iznenađenje... I to prošle godine. A sad se širi, širi, širi...  Ima ga sve više, a sve na istoj strani okućnice i bez ikakvih mojih intervencija, osim kaj mu se osmjehnem jer mi je slatkić. Ja to iznenađenje samoniklo nit' zalijevam, nit' ga prihranjujem, ispod njega je šljunak, pijesak - a njega je sve više... Probala ga presaditi - ne ide, neće drugdje rasti tvrdoglavko skroman! Što je to, tko je to - recite mi vi!
 
 
I evo sličice sasvim blizu jer mi i male cvijetiće bijele ima... Vidite? Malo su mutni...
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2008 u 20:53
Anaida, stvarno ste to lijepo uredili!Hier%20klicken!
 
Ovaj zadnji puzavac mi je posebno interesantan!
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 14:42
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

A evo grmića, spomenutog, još jednom na slici - cvate prekokrasno!!!
Slikica malo "blješti" ali ja vam sve to mobitelom slikam, nekad su ljepše, nekad manje lijepe slike - no trudim se da uvijek bude lijepo ono NA slici.
 


da nije ovo ljetni jorgovan , ovaj sa donjeg linka

http://toptropicals.com/pics/garden/07/5/P5155194.jpg
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2008 u 17:40
Natalija, evo mog bijelog ljetnog jorgovana, ipak mislim da onaj plavo-ljubičasti grmić nije jorgovan...
 
Pomozite, tko zna!?
 
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2008 u 20:56
Baš se veselim djetelini radosnici, drugi tjedan će krasiti i moj stan - hvala ti unaprijed.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2008 u 06:05
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Baš se veselim djetelini radosnici, drugi tjedan će krasiti i moj stan - hvala ti unaprijed.
 
Sutra ju rasađujem, pakiram i šaljem Smile u primorski kraj, di je uvijek raj!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2008 u 06:08
Bio je ovo radno-aktivni vikend...
 
Sve je počelo prije tjedan dana, poteškoćom i idejom kako tu poteškoću riješiti - na desnoj strani terase je bio nagnuti teren kojeg mi je jako teško bilo kositi, pa se pričalo kako da to riješimo a da bude zgodno i nezahtjevno - i evo kako smo "olakšali" Wink
 
 
Uh, pomislih ja - sad treba to zašareniti, zasaditi, zazeleniti ,"zacvjetniti" - i krenulo je s nekoliko trajnica i nešto više maćuhica... I lavandom koja je rasla prije gore, sasvim uz terasu - smjestih ju na najnižu etažu kamenjara jer ga zapravo mi od gore gledamo, s terase, tako da bi mi lavanda zaklanjala pogled na donje etažice kamenjara... Ovako je to izgledalo, "završeno" ...
 
 
No, nisam baš bila sasvim zadovoljna izgledom kamenjara, nešto nedefinirano nije mi se sviđalo... A onda je jučer, kako kod nas nije padala kiša i moglo se raditi- krenula radna akcija od jutra... Sadila sam još biljčica, premještala, ukrašavala korom drveća, za vas slikala - i evo sada rezultata - to je ono što mi se sviđa jako, jako, a bit će i ljepše kad biljčice narastu!!
 
 
 
A di  je lavanda (iako je vidite na slici, ali ajmo biti sad kao djeca, kad mi već priča tako zgodno teče Big%20smile ) ?!?
 
Slijedi slika - ali prvo tekst objašnjenja -
 
E, ovo je produžetak terase prema vrtu - kao, bila nam terasa premala pa ju idemo proširivati (iako ja mislim da to sve ima više veze s tim što obožavam raditi u vrtu, oko kuće - pa stalno smišljam aktivnosti.) I,krenulo je proširivanje terase naprijed ...
 
 
 
Malo kopaj, pa tu dodaj kamenje, malo dovezi šljunka, malo dodaj cementa, pa folije malo... Lavandu zasadi u taj kamenjarčić, ostavi mjesta za prolaz tj. stazicu prema vrtu... I onda na sve to dodaj ukrasne kamenčiće, toga jutra kupljene - i vidi kako to na kraju dana izgleda ...
 
 
O, da - sad je baš lijepo !! Iiiii brzo na večeru Wink  - na hooooruuk spremljenu, jer se nije imalo vremena kuhati nešto posebno. Ali tko bi i kuhao - papao puno s ovakvim pogledom!??
 
Čiča miča... Gotova je priča.
 
P.S. Do neke nove ideje i nekog novog posla Tongue
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2008 u 08:40
odlično Clapimate ideje i volju da ih realizirate
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2008 u 08:52
Ispalo je savršeno, a tek kad biljke narastu, uz ovo kamenje-obožavam kamenje, stalno nosim doma neke grote pa mm poludi.
Ja isto kao i ti cjeli dan kad mogu provodim u dvorištu, a za razliku od tvoga je minijaturno, kao i ja uostalom- ne treba ni ručak ni večera.
Sve pohvale i šaljem ti dobre vibracije.smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2008 u 11:24
smile141 baš je super ispalo!!!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2008 u 12:00
Hvala svima vama koje se radujete sa mnom, a sad da vas pitam nešto još - kod mene u postovima nekim postoji specifičan problem - ja slikicu stavim (preko image shack-a) i sve bude dobro, a onda za nekoliko dana ta slikica se više ne vidi u postu, naprosto ostane prazno mjesto tamo di je slikica bila...  Onda opet, ničim izazvane, te se slikice pojave Shocked  !?!Tako mi je na prvoj stranici nestalo par slika - pa se vratile, pa opet nestanu... Zašto, znate li možda, kako da to spriječim? Hvala unaprijed!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 245>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.