Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anaida  - vrt, cvijeće, kamen, dom...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anaida - vrt, cvijeće, kamen, dom...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4243444546 245>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2009 u 07:49
Zeljka, Smrcko, Maslacak, Hoya, Niho, Otok - svima šaljem veeeeeliki 
 
I danas par pogleda u moju okućnicu..
 
Mali kamenjarčić - Smrčko, napokon su se popunile i prekrasno oporavile ukrasne crvene kadulje. Kako su tvoje u planinama?
 
 
 
Passiflora (još ne cvate, ali ima pupoljaka sve više, cca. dvadesetak, juhuhuuu  ) i susjedov Bobi
 
 
Nekoliko sličica s detaljima iz mojeg najmlađeg, najnovijeg cvjetnjaka starog otprilike dva mjeseca. Dosta sam cvijeća dobila od kumine mame, susjede i naše SilveK te sam sve tu zasadila. naravno, na jesen ću ponešto presaditi, a zasad odlično sve napreduje i meni jako lijepo izgleda.
 
 
 
 
Morala sam i iza kuće složiti nekakav, za sad, samo priručni mali cvijetnjak jer mi je zaista naprijed malo pregusto već sada. Evo nekih SilveKinih cvjećki.. To se nalazi na međi sa trećim susjedima (čudan je položaj moje kuće, 4 susjeda imam s kojima baš graničimo, a one preko puta ni ne brojim!!) i iza se vidi dio njihovog vrta.
 
 
Pa malo šarenila lalalala..
 
 
 
I na kraju kane (ili kale, nikad ne znam!!)
 
 
Za kraj -
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2009 u 09:58

Obožavam tvoje otočiće i kamenjare...odlično izgledaju ,baš super...

btv.ono je kana Wink
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2009 u 12:05
Slikice melem za oči 
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2009 u 12:27
Slika govori više od riječi ...
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2009 u 14:46
Gledajući ponovo i meni se čini da onaj cvijet je "goruća ljubav", takve boje nisam još vidjela. Ja imam onu ljubičastiju!!!

Kod tebe me sve tak razveseli i dugo šećem između šarenih otoka!!! smile78
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2009 u 16:20
Baš ti lijepo biljčice napreduju. Već je sad sve šareno, a uskoro....smile89
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2009 u 18:57
Prekrasno cvijeće, jako lijepo uređeni otočići..Thumbs%20Up
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2009 u 22:34
uvek uredno,cvjetno
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 11:22
Anaida ja se šokiram u tvome vrtusmile39-izgubim se neznam šta mi je ljepše . Ma sve ništa ne zaostaje 
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 06:34
Željka 23 hvala na informaciji, pohvali i posjeti
 
Smrčko, Andrea, SilveK, Stefkaja, Gioiaa, Niho - puuuuno vas i lijepo pozdravljam!!
 
 
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 07:44
puno lijepog, šarenog cvijeća uz to lijepo raspoređenog ne prenatrpanog sa 

cvijetnim otočima smile141 smile57
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 09:07
krasno, neznam što izdvojiti kad je sve lijepo
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 09:16
kako se sve lijepo zašarenilo...bravooooo Clap
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 17:36
Anaida, krasno je sve, a vidim da si od nekoga dobila napast zvanu ščir. E toga se više nečeš riješiti...... i ne da će rasti tu gdje ga imaš sada, biti će ga po cijelom dvorištu.
Ageratumi - mirisna kunica ili goruća ljubav, ako si bila u mom dvorištu vidjela si da su moji plavi, zato skupljaj sjeme od ovih ljubičastih, a i oni se sami rasiju Wink.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 17:48
Kako bi ja voljela takav vrt -a onaj moj što sam pravila malo iza kuće i posadila kadifice sve puževi pojelismile220-a vidi tvoga
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2009 u 16:21
Drage moje prijateljice, i danas vas toplo pozdravljam! Na godišnjem sam odmoru, trotjednom, pa se radujem svakom novom danu. Presadila sam ukrasni grah u zemlju ( i odmah mi je krtica razrovala sve oko njega. I to dva puta!!), procvala mi je passiflora - prvi cvijet passiflore u mojem dvorištu! Dočekala sam ga s uzvikom oduševljenja! Malo sam plijevila, malo prorijeđivala... Pa kosila, pa zalijevala, pa napravila plan zalijevanja za dva tjedna koja ću biti odsutna (od 09.08.)... Uz sve to, uvijek se ponešto i slika, ali užasno, užasno i baš užasno je sporo moje računalo doma - stoga ćemo slikice malo pričekati. Probala sam ih upload-ati, ali to traaaaaje u nedogled stoga sam odustala od tog sporta za sad. Čim dođem do brže veze s netom - stavljam fotke! 
 
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2009 u 16:46
Eto, ja sam jedna znatiželjna baba koja jedva čeka proviriti u tvoj vrt, zato, snalazi se kako god znaš i stavljaj slike
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2009 u 17:45
Slažem se da ti one nove gredice izgledaju odlično...ona kora je zakon. Passiflora ima fenomenalne cvjetove...moja je bila puna pupova, ali nešto joj je napalo lišće...možda je sprženo od sunca...ista stvar mi je s brugmansijom. Čekam slike tvoje passiflore.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 18:01
Idemo dalje Anaida ili ti vijetar sve spržio smile85
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2009 u 18:48
Ma šta ići na jadran kad  toliko  otočića ima u međimurjusmile94a i oni jadranski nisu toliko šareni i rascvalismile161
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4243444546 245>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.