Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - ponuda i potražnja  -   manči
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


ponuda i potražnja - manči

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: ponuda i potražnja - manči
    Objavljeno: 10 Rujan 2008 u 21:23
......dosta toga sam u životu naučila, ali biti praktična i organizirana....ne-ne-ne...zato učim od vas i nikad nije kasno.......možda jednom  budem organizirana penzićka....bolje ikad nego.....Thumbs%20Up
 
Ispričavam se ako sam nekome nešto obećala poslati...pa ništa!!!Embarrassed
 
Zato ću , po uzoru na iris, napraviti popis....
 
   PONUDA :
- sjemenke judinog drva
- sjemenke rogača
- sj opuncije, ind. smokve
- lovorike sa žilama
- pasiflora  bijela sa plavim trepavicama, ožiljena
- mladice juke, obična
- reznice ružmarina, uspravni i puzavi
- bršljan šareni, krupniji list i sitniji
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2008 u 21:27
Obećano :
 
Dalmax  -    reznica abutilona i lonicere -  o.k.
Fatka     -    sj rogača, kapare, mirte??, judino drvo  -   o.k.
Hana     -     judino drvo, penjačica kraj hotela  -  o.k.
Natalija  -   sj buhača  -   o.k.
Monna1  -   lovorika, ružmarin, bršljan, kapare  -   o.k. 
Božikovine  -  smola trišlje
Proljeće      - lavanda ???
SilveK       -   majčine suzice, pelin
Jelena      -    sj judinog drva, ružmarin   -  o.k.
Andreja   -    pasiflora   -   o.k.
kikina      -     puzavi ružmarin, oleandra  -  o.k.
malosrce  -    pasiflora
domingo  -     pasiflora
šeflera     -     crna drača 
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2008 u 21:29
mogu li se ja ogrebati za koju sjemenkicu buhača?Embarrassed
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2008 u 21:34

  POTRAŽNJA :

- reznica zvonka, burgman.....

- grančice ruža za jesensko zakorjenjivanje
 
-  reznica pavitine
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2008 u 21:36
Evo, imam ja ruža za šišanje pa će biti i grančica!
poslat ću ti ovih dana!
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2008 u 21:37
Natalija....možeš, imam još par glavica....
 
Monna...super!!!
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2008 u 22:15
Manči, ja sam dobila sjeme buhača od Iris, mislim, tako da za sad ne treba, hvala!
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2008 u 22:37
Originalno poslano od člana manči manči napisao:

  POTRAŽNJA :

- reznica zvonka, burgman.....

- grančice ruža za jesensko zakorjenjivanje
-  reznica pavitine


meni uvijek nešto nejasno... ali moram pitati što je to zvonko?
ili tko je zvonko?
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2008 u 23:27
....anđeoske trublje
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2008 u 23:38
Manči,na temi "slike drveća ...." imaš post"moje prve ruže" ako ti se koja svidi,javi mi pa ti pošaljem reznica.Trublja ti isto mogu poslati kad ću ih rezati.Za ruže pogledaj pa mi javi,ako nemam tvoju adresu i nju mi zapiši,no mislim da imamWacko
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2008 u 23:43
...idem pogledati...thanks...
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2008 u 23:55
.....koja kolekcija!!
shasha, ti odaberi i što možeš rezati....recimo bijelu, boju breskve i neku floribundu...onako da mi grane padaju sa puno cvjetova...Thumbs%20Up
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 00:09
E sad,d bude puno cvjetova.Cvjetova ti bude onoliko koliko ćeš paziti na njih.Ako ih u dobru zemlju posadiš,ako ih prihraniš i ako im ocvale djelove odrežeš one će stalno cvasti.Rezati mogu,i moram,sve.Ok,narezat ću ti ih pa ti sadi.Ako ti se koja neće sviditi dat ćeš je već nekomeWink
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 10:02
Tako je....hvala....neću dati jer imam dosta terena za "pošumljavanje"...a na otoku su ruže najljepše u 5.mj, preko ljeta se ofucaju od vrućeg zraka....a ja nemam navodnjavanje.....znači neće biti kao kod tebe , ali će nešto biti jer mi se žuta penjačica odlično drži i sve podnosi.......kad sam napisala dosta cvjeta mislila sam na mnogocvjetne vrste.....ne čajevke.....ali ne brini oko toga.....nareži po svojoj volji....Smile
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 10:10
SilveK, skupila sam majčine suzice  ili trava treslica.....da li ti još uvijek treba? Da li ti treba pelin ?
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 12:09
sad ću ti poslati moju adresu za sjeme buhača

ima i mojih slika na ružama tj. slika mojih ruža pa ti vidi ako ti se koja sviđa - ja ću učiniti sve u mojoj moći da ti je dostavim
samo me moraš uputiti u vještinu rezanja i slanja jer "nemam veze" o tome
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 20:04
Manči obečala si mi abutilon sa žutim cvjetovima i još neki abutilon i daturu ljubičastu koliko se sjećam a budem pogledala stare poruke.
Ja ti ogu poslati reznice aruajie, pas. ocaeurele,abut.pictum, od sjemenja svašta nešto ali ne znam šta tebe zanima-palmice možda
Šta ti je to lovorika?
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 21:54
Dalmax, pogledala sam stare pp....obećala sam abutilon žuti  ( samo žutog i imam ) i judino drvo.
Lovorika je lovor...to ti sigurno ne treba....
Abutilon imam reznicu....nije mi se primio onaj pokusni....
Pošalji mi adresu.
Ja nemam daturu....Unhappy
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 22:39
Poslacu ti adresu a lovor svakako imam a i judino drvo.
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2008 u 23:38
Originalno poslano od člana manči manči napisao:

SilveK, skupila sam majčine suzice  ili trava treslica.....da li ti još uvijek treba? Da li ti treba pelin ?


Da i daBig%20smile
A sjemenke dature ću valjda imati ja, ljubičaste dupleWink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.