Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje male i velike mezimice-Dzomba
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje male i velike mezimice-Dzomba

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4243444546 48>
Korisnik
Poruka
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2010 u 11:41
Sve što si nam pokazala, naša draga Džomba, je lijepo. A meni je ovaj "zeko" baš cakani!!
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2010 u 14:52
Znaš da ja obožavam kaktuse,zaista su jedinstveni.
Jasmin sam već prije pohvalila,aa i graničica je prelijepa.
Anaida,otkad se tebi sviđaju kaktusi,ha ha ha....
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2010 u 23:03
Dzomba
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 10:21
Predivno,predivnosmile64
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 14:20
Jasminsmile39, cvijećesmile128.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 21:35
Hvala vam EmbarrassedEmbarrassed!

Jasmin je dika ove ulice Big%20smileBig%20smile,kao sto sam vec par puta napisala,mirise i na ulicu Big%20smile! Ubacivala sam i slike svojih zila..jest,beton je okolo i stvarno kad gledas gdje je posadjen i kolika je ljepota narasla,upitas se:Pa zar je to moguce Big%20smile ali vidi se da njoj odgovara!!

Sto se tice mojih kaktusa..ehhBig%20smileBig%20smile..Anaida,ovaj "zekan" je stigao iz Hrvatske od Lantane Big%20smile i drag mi je poseban nacin Big%20smile..!!

Hvala vam jos jednom!! smile113
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 21:41
Jasmin je za Oskara!smile227


Jel se da pelcat?
I ja bi takvoooooooooooooooooooooog!!!!smile211
Na vrh
jannette77 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jannette77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 22:23
Kaktusi su prekrasni,ali jasmin ostavlja bez rijeci,LUDILO!!!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2010 u 23:04
Ima nešto posebno u kaktusima, a pogotovo u njihovim cvjetovima. Nekako mi je nestvarno da cvatu.

Jasmin je rijetko lijep primjerak
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2010 u 22:34
Evo konacno sam se odlucila da prebacim slike na photobucket Tongue.. volila bih da ima neki drugi,brzi nacin jer fakat se izgubi dosta vremenaConfused... Dosta toga se je desilo u mom vrtu u ovom periodu ali prvo cu poceti s mojim najdrazim,kaktusima Big%20smile!















































Ovo je "zenska" Euphorbia obesa Tongue







Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2010 u 23:02
Dzomba zaista sam uživala u tvojoj kolekciji kaktusa,jer nemam priliku vidjeti na jednom mjestu toliko vrsta,krasno,krasno,krasno
Na vrh
Tweety View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 529
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tweety Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2010 u 23:27
Predivni su ti svi odreda..pa ne mogu vjerovat da ti svi cvatu!!! Fantasticno!! smile39
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter, and those who matter don't mind..
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2010 u 07:05
divni su Dzomba
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2010 u 07:20
Još jedamput pohvaljujem kaktuse,ja ih također imam dosta,ali koliko god imam,uvijek se u njih zagledam gdje god bila,ne mogu im odoljeti.
Džombice,cvali oni ili ne cvali meni su uvijek prekrasniTongueTongueTongue
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2010 u 10:04
Ovi cvjetići kaktusa su zaista posebni! Prekrasni!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2010 u 11:21
Napokon slike tvojih ljubimica i to u najljepšem izdanju Clap
Ovaj cvijet mi je poseban

život je more
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2010 u 11:21
smile183 kaktusi su ta pravo fensi!
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2010 u 19:09
@Sarajka... Hvala ti najljepsa..i ja ih volim gledati iznova i iznova Tongue!

@Tweety... Moram priznati da odkad sam im zamijenila zemlju kod gospodina Giorgio i 2x ih prehranila-bas mi lijepo napreduju i neumorno cvijetaju Tongue!

@Gioia..Hvala ti najljepsaBig%20smileBig%20smileBig%20smile!!

@Mali kaktus...Slazem se s tobom Tongue!

@Bergenia.. Hvala ti najljepsa Big%20smileTongue!!

@Lantana..uvijek navratim da cestitam rodjendan forumasima ali nisam gledala sta ima na forumu,malo slobodnog vremenaConfused..Nego drago mi je da ti se svidja moja Stapelia Big%20smile..ovo je druga godina da kod mene cvijeta,a nabavila sam jos jednu,razlicita vrsta ali i ona ima jako lijep cvijet- postavila sam vec sliku! Hvala ti!!

@Mari,5510... Hvala ti najljepsa!! Tongue










Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2010 u 19:51
U ove kaktuse je uloženo puno ljubavi i oni to iljubsvlju vraćaju.
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2010 u 21:40
POzdrav! Prekrasno cvijeće, sukulenti i kaktusi! Svaka čast!smile141
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4243444546 48>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,264 sekundi.