Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anđeoske trublje - nabavka
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anđeoske trublje - nabavka

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Vlatka View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 49
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vlatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Anđeoske trublje - nabavka
    Objavljeno: 16 Rujan 2008 u 21:12
Kad smo vec kod boja truba, voli netko crvenu? Meni se bas ne svidja ali vrijedi znati da postoje i crvene :)
http://www.tradewindsfruit.com/red_angels_trumpet.htm
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Vlatka View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 49
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vlatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2008 u 21:19
A ove duple su mi bas super!! Ima netko takvu? Da se udruzimo pa narucimo? http://shop.scotsman.com/i-EE-JPA109/aromatic-angels-trumpet.htm
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2008 u 21:32
Uhuuu sto je skupo, pa znate li koliki je kurs funte?A jos da li ste vidjeli da li isporucuju u nase zemlje i koji je nacin placanja?Uh sto su lijepi cvjetovi.Razbolila sam se.
Na vrh
anagalis View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 324
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anagalis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2008 u 21:38
Originalno poslano od člana Vlatka Vlatka napisao:

A ove duple su mi bas super!! Ima netko takvu? Da se udruzimo pa narucimo? http://shop.scotsman.com/i-EE-JPA109/aromatic-angels-trumpet.htm


Ja sam zainteresirana ali isporučuju samo u UK!!!!!smile220
Na vrh
Vlatka View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 49
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vlatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2008 u 22:37
A ovdje je izbor najveci. Ja bi se s par ljudi na proljece sparila pa da podijelimo troskove.
http://www.kwekerijgommer.com/index_english.html

a i fuksije mi se svidjaju! Sto vi mislite?
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2008 u 07:29
Vlatka, pa izvrsicu samoubistvo gledajuci ove brugmansije.Ali koliko vidim na ovom sajtu da je to samo katalog, nema cijene.Joj, joj ne bi zalila gladdovati samo da mogu ih nabavitismile72.
Na vrh
kikina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 157
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2008 u 20:20
Ima cijena burgmansije su od 5do 10 eura.meni najljepša biljka.ima i drugog cvijeća i ja bi se pridružila trošku.javite mi se kad planirate akciju.
Na vrh
anagalis View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 324
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anagalis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2008 u 20:32
Mislim da udruživanje nema smisla jer se narudžba plaća po kilaži.
Šta mislite ima li smisla sad naručivat ili čekati proljeće?
Isporučuju li uopće u Hr?
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2008 u 21:47
kikina, ja ne vidim cijenu.Koliko sjemenki dodje u paketu.hmmm, ma ne znam njemacki.Ja bih se zasukala i mesa odrekla da kupim ove duple, uhu sto su lijepe.To su moji favoriti.
Vidi kako se placa i da li salju van njemacke.
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2008 u 22:18
Eto ti sad.,, ne mogu da se skinem sa ovog sajta sa brugmansijama.Boli me mali mozak. Znate stasmile180 poludicu.
Na vrh
anagalis View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 324
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anagalis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2008 u 22:25
Ako si na ovom siteu kwekerijgommer, oni su u Nizozemskoj ili Danskoj,nisam sigurna, ne kupuje se sjeme nego biljka od 15 do 20 centimetara a cijene su većinom 10 eura komad i oko 30 eura slanje. Nisam sigurna šalju li u Hrvatsku i Bosnu.
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2008 u 22:59
jeste taj.uh, hajde nam trazi sajt da ima sjeme ali da ima ovih boja i cvjetova.Bas sam se unemirila pa me glavurda boli.
Na vrh
Vlatka View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 49
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vlatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2008 u 23:03
He, he, predosjecam da cemo nesto naruciti. Za one koji ne znaju jezik. Firma je u danskoj, salji svuda a najbilje se isplati naruciti da sve dodje u jednom paketu jer u 2 kg stane barem 4-5 biljaka sto znaci cca 20 eura,( cijena slanja je 19,03 eura do 2 kg, 17,97e do 5 kg) podijeljeno na recimo 5 ljudi je 4 eura po osobi, meni ipak puno privlacnije nego da platim 20e.
Ja sma pocetnik i sve mi je bolesno od svi moguci bolesti pa moram jako paziti da sto cu i kako na proljece. Ja bi definitivno narucila na proljece.
I jos nesto, ako nema vrste koja se narucila oni salju ostatak narudzbe a ja sam prilicno sigurna da od naruceni 5-6 vrsta 1 sigurno nece biti. Cijena preko 2 kila nije automatski 2x20 eura vec samo malko vise, dakle, sto vise komada narucimo to je postarina jeftinija.
Na vrh
Vlatka View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 49
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vlatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2008 u 23:06
ISPRAVAK cijena 2-5 kg je 25,18 eura!!
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2008 u 23:07
uh Vlatka ti napisa svasta a ja ne kontam te cijene.Slusaj,  sta msilsis u kakvom ce stanju doci te biljke i da li ce moci proci kroz carinu,, eheheee draga moja, sta mislis mi platimo i ne dobijemo nase ljubimice.Ima li neki sajt sa ovim ljepoticama, ali da prodaje sjeme, trazi, trazi zenooo.
 Kako je placanje, kartica, kes iliii neki drugi nacin.Cry
Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 08:02
Fatka ti si skroz probrugmansirala ! Ja mislim da to nećemo moći naručiti jer nema neke suradnje s našom zemljom po pitanju takve prodaje. Što god ih pitaš ne reagiraju. Ma iskopat ćemo mi negdje te brugmansije makar izazvali međunarodni incident! Fatka & company napadaju brugmansije po čitavoj nastanjenoj kugli zemaljskoj!
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 08:04
ahaha Željka, u pravu si, treba caprkati dok ne dodjemo do njih.Uh, baksuzi, sve sto je lijepo cuvaju za sebe.
Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 08:23
Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 08:26
IMA I LJUBIČASTA!!!
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 08:51
Pa  šCryta mi to radiš Željka.
Da li je ono sto pise veca cifra, biljke, a sjeme samo naznaceno.Meni ovdje nije skupo ali, ali  udaljeni smo pa tako nema od toga nista.Eh, sjeme je u redu ali nema onih divnih boja, ocaravajucih.
smile169
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.