Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - proljeće - trenutak inspiracije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


proljeće - trenutak inspiracije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 81>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2008 u 15:09
zahvaljujem se na komplimentima!!!
 
Da kao što rekoh kada se nečega primim onda stvarno ne znam stati....
A osim toga jako me odmara kao i cvijeće ljeti....ovo  će biti hobi za zimu super....samo što je vani već hladno pa ja shvatila ozbiljno...ma šala mala, ali je stvarno super hobi....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2008 u 16:15
ma bravo proljeće.....sve +5smile57
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2008 u 14:33
 
Evo ove radove sam nakandno slikala jer su mi odmah otišli iz kuće tako da ih nisam bila ni poslikala....
 
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2008 u 14:39
Ova Shabby kutijica je mrak...
Zaista ti je lijepo ispala


Mali trick and tips

Za lakše farbanje i vaksiranje, prije rada možeš skinuti ovae male pantice za kopčanje...i onda ih nakon što se sva dobro osuši, zašarafiš nazad     
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2008 u 14:43
Svaka čast za tips und tricks!!!
 
A tu kutijicu sam napravila prvu, i kuma mi se tako oduševi da sam je poklonila, a i meni je bila stvarno lijepa...
 
Šta kažeš, ima nade i za mene???
smile156
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2008 u 14:48
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Svaka čast za tips und tricks!!!
 

A tu kutijicu sam napravila prvu, i kuma mi se tako oduševi da sam je poklonila, a i meni je bila stvarno lijepa...

 

Šta kažeš, ima nade i za mene???

[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot39.gif" height="81" width="81" align="absmiddle" alt="smile156" />


Ima draga ima....
Ti i Miškopiško ste mi najbolje u razredu   
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2008 u 14:51

bumo dobile peticu iz zalaganja?LOL

Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2008 u 14:56
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

bumo dobile peticu iz zalaganja?[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" />



Ak bute i dalje tak dobre vodim vas na jedan fini cappuchino
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2008 u 15:08
Ja sam već obukla jaknu i čekam....
 
Uh, danas mi je dan "D", jedva čekam da idem doma....
 
A što se tiče zalaganja, nema se tu šta ili radimo ili ne radimo...to je moj moto....
 
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2008 u 15:14
uuu, to se zove privilegija kod nastavnikaLOL
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2008 u 15:19
Psssssst!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2008 u 15:19
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

uuu, to se zove privilegija kod nastavnikaLOL
 
Vidš da žena zna cijeniti rad i zalaganje!!!LOL
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2008 u 19:48
proljece da jel ima nade za tebe,kutijica me odusevila.mogli bi ucenici,ako ovako nastave,uskoro dostic profesora Big%20smile,mada kad je hippy u pitanju to pari nemoguca misija.Clap
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2008 u 20:23
Proljeće prava si majstorica, ma vidi ti tebe neotkrivenog talenta za tu tehniku, tko zna što još kriješ ispod proljetne cvjetne haljinice.
smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2008 u 16:44
bravo proljeće


predivna je kutija u shabby stilusmile78
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
darla View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Srpanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje darla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2008 u 17:18
Bravo proljece! smile55
Krasno radis, stvarno napredujes, sve si bolja....
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2008 u 10:16
Preko vikenda sam ugrabila malo vremena i za sebe, budući da mi je sin virozan...pa evo dva rada...
 
Zaključak je:
danas idem po nove boje, jer kod druge slike sam miješala dvije boje pokušavajući dobiti lijepu crvenu, što mi, očito je, nije pošlo za rukom...Cry
Ali na greškama se uči...
 
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 09:57
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Preko vikenda sam ugrabila malo vremena i za sebe, budući da mi je sin virozan...pa evo dva rada...


 

Zaključak je:

danas idem po nove boje, jer kod druge slike sam miješala dvije boje pokušavajući dobiti lijepu crvenu, što mi, očito je, nije pošlo za rukom...[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley19.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Cry" />

Ali na greškama se uči...

 



Pa ti si i vikende počela koristiti za salvetnu

Ova prva fotka, koja je to podloga, drvo?

A o ovom je tanjuru bila riječ !?

Probaj sa kontur linerom naglašavati samo detalje a ne cijeli motiv... bit će efektnije

I jesi sad vidjela da ni stakleni tanjkuri nisu " viša matematika " kak ti to znaš reći

Samo naprijed....
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 10:11
Ovo prvo je obična kuhinjska daska koju već dosta dugo ne koristim, pa sam je iskoristila kao podmetač za jednu teglu cvijeća u kuhinji...
 
A što se tiče stakla, moram reći da nije teško i nije mi više "viša matematika" ali je činjenica da ga treba raditi, raditi i samo raditi...
Meni je ovo drugi tanjur koji sam napravila u svom životu, pa moram priznati da i nisam baš nezadovoljna, ali je činjenica da ima jako puno nedostatka.... Žao mi je što mi anđeli nisu više došli do izražaja a za to samo krivim bijelu boju koja mi je izgledala dosta vodenasto (kupljena proljetos u cheamcu...), pa nije dovoljno pokrila anđele...ovako mi djeluju dosta prozirno a to nisam htjela, kao ni ovu nijansu crvene...no dobro,kao što rekoh na greškama se uči...
 
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 10:13
i ja imam jedan takav promašeni tanjur sa anđelima...ja znam u čemu sam pogriješila...nisam ih nakon što sam ih nalijepila premazala bijelom bojom nego sam direktno crvenom kakav je i tanjur išla preko anđela...cijeli tanjur je previše crven i ne vide se anđeli...ti si to napravila prije crvene boje?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 81>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,289 sekundi.