Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - proljeće - trenutak inspiracije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


proljeće - trenutak inspiracije

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 81>
Korisnik
Poruka
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 10:14
Pa naravano ....vidi samo mog smogovitog snješka
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 10:18
Ja sam ga po savjetu hippy prefarbala bijelom bojom ali kao što rekoh pri farbanju mi se učinilo da je prerijetka boja, tako da mi nije dovoljno dobro pokrila anđele...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 10:19
 
Ostale slike sutra...
 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 10:21
baš su medeni Approve jel putuju u Ladimirevce  ?
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 10:24
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:




 

Ostale slike sutra...

 


Proljeće...pa ovo je super ideja

Jel to rađeno po onom receptu koji si jučer napisala?

Koliko ti tijesta treba za napraviti ovoliko ukrasa?
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 11:15
Drago mi je da vam se sviđaju....da ovi putuju u Ladimirevce i bit će ih još, ovo su tek prvi i možda ne tako lijepi, ali ja ne gubim nadu...
 
Da to su od onog tijesta iz recepta od iris, mislim da mi je ispalo nešto oko 20-22 komada, što mi se čini čist OK...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 11:17
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:




 

Ostale slike sutra...

 


Proljeće...pa ovo je super ideja

Jel to rađeno po onom receptu koji si jučer napisala?

Koliko ti tijesta treba za napraviti ovoliko ukrasa?
 
Hippy, to je po onom receptu:
2 šalice brašna
1 šalica soli
1/2 šalice vode
 
s tim da sam ja uzela neke srednje šalice ni skroz male a niti skroz velike...
Probaj za početak sa malim ali nema šanse da pogriješiš...
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 22:04
Genijalna si.Sve je prekrasno(samo ja nikako da stignem sve pregledati)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 08:46
Sinoć sam si opet dala truda...
 
čini mi se da danas neće ići slike...
 
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 09:30
Probaj još koji put,   
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 11:28
ovo mi je sinoć palo na pamet i čini mi se kao jako,jako zgodna ideja...
znači ovo je kostur ideje...to se još dodaju božićni detalji...možda neka slika anđelćića ili neki ukrasni božićni detalj....čini mi se da bi moglo ispasti jako simpatično...
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 11:29
jedan dio ukrasa je sinoć završen, ostatak slijedi ovih dana...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 11:30
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 11:33
 
ne znam na kojem se bolje vidi pa sam stavila obje slike...
Eto, ...opet sam pokušala...i mogu čak reći da sam skoro zadovoljna....ali nije to još uvijek kako sam si zamislila...ali eto...u svakom slučaju je bolji nego prethodni koji sam pokušala napraviti...
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 11:39
jako su slatki ukrasi Smile
a tanjur....ne znam koja ti je ideja bila ali meni baš lijepo izgleda
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 11:41
Proljeće,

mislim da sada možeš biti jako zadovoljna.....sve si bolja   
( btw, mislim u salvetnoj tehnici )

Domaća zadaća za slijedeći tanjur, molim lijepo, u dvije boje, motiv po želji (     ) i krakle lak ....

I to bi onda bilo gotovo gradivo što se tiče staklenih tanjura...    
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 11:42
Htjela sam da mi crvena više probija!!!
Mislim ima je više nego na slici (loše je uslikano) ali svejedno trebalo je još malo više biti crveno...no dobro...bude sljedeći još bolji...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 11:44
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Proljeće,

mislim da sada možeš biti jako zadovoljna.....sve si bolja [IMG]smileys/smiley32.gif" align="middle" />
( btw, mislim u salvetnoj tehnici [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" /> )

Domaća zadaća za slijedeći tanjur, molim lijepo, u dvije boje, motiv po želji ([IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" /> ) i krakle lak ....

I to bi onda bilo gotovo gradivo što se tiče staklenih tanjura...   [IMG]smileys/smiley17.gif" align="middle" />
 
 
Ha,ha,ha pa to jeste u dvije boje i sa krakle gelom...
Upravo se žalim da mi crvena ne izbija dovoljno ispod zlatne...mislim koliko bih ja željela...znam da to još nije super, ali mi se čini da se pomaci vide...Embarrassed
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 11:45
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Htjela sam da mi crvena više probija!!!
Mislim ima je više nego na slici (loše je uslikano) ali svejedno trebalo je još malo više biti crveno...no dobro...bude sljedeći još bolji...


Ako želiš da ti motiv bude izražajniji....onda ga prije ljepljena " pojačaj " obojaj akrilnim bojama....osuši...i zaljepi na tanjur...a zatim s druge strane bijelom akrilnom bojom
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 11:49
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Proljeće, mislim da sada možeš biti jako zadovoljna.....sve si bolja [IMG]smileys/smiley32.gif" align="middle" /> ( btw, mislim u salvetnoj tehnici [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" /> ) Domaća zadaća za slijedeći tanjur, molim lijepo, u dvije boje, motiv po želji ([IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" /> ) i krakle lak .... I to bi onda bilo gotovo gradivo što se tiče staklenih tanjura...   [IMG]smileys/smiley17.gif" align="middle" />

 

 

Ha,ha,ha pa to jeste u dvije boje i sa krakle gelom...

Upravo se žalim da mi crvena ne izbija dovoljno ispod zlatne...mislim koliko bih ja željela...znam da to još nije super, ali mi se čini da se pomaci vide...[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley9.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Embarrassed" />


Čekaj malo...
ti si na krakle stavila zlatnu boju

Draga moja, zlatnu i srebrnu boju krakle NE RASPUCAVA!

Lak raspucava boju koja dolazi na njega....

Zato i nemaš izražajne pukotine da bi ti se vidjela završna crvena boja.....

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 81>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,393 sekundi.