Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - proljeće - trenutak inspiracije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


proljeće - trenutak inspiracije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 81>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 12:10
Ovako, ono sa slikom sam napravila, znači obojala bijelom bojom i sada se vidi slikica, onda sam stavila zlatnu boju pa krakle i na kraju crvenu i ona se jako malo vidi kroz zlatnu... A to nisam znala da zlatnu i srebrnu ne raspucava??? Ali zar nije trebao raspucati crvenu?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 12:19
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Ovako, ono sa slikom sam napravila, znači obojala bijelom bojom i sada se vidi slikica, onda sam stavila zlatnu boju pa krakle i na kraju crvenu i ona se jako malo vidi kroz zlatnu... A to nisam znala da zlatnu i srebrnu ne raspucava??? Ali zar nije trebao raspucati crvenu?


Ne...to je krivo....

Ovo je jedini pravilni postupak ak želiš dvobojni tanjur sa raspuklinama:

1. Staviš motiv, obojaš ga sa bijelom akrilnom bojom
   ( ako želiš da ti je motiv izražajniji ili ako će ti
    prva boja biti tamna )
2. KRAKLE
3. ONDA ide prva boja koju će lak raspucati
4. i na kraju završna boja koja će se s prednje strane
   vidjeti samo kroz pukotine


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 12:25
pih....
Ja sam obrnula...ali ni ovako nije loše...
Znači moram ponavljati godinu....
Ma napravi ću ja njega, još ćeš se ti začuditi!!! ha,ha,ha (moš si mislit kako ću te začuditi???)
 
U svakom slučaju hvala ti na prosvjetljenju!!!smile79
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 12:56

čuj, bez obzira na redoslijed koji si primijenila, meni su tanjuri lijepi. i krasna mi je ova zlatna boja...nisu sve zlatne boje lijepe, neke su živi kič, a ova je baš tamanSmile uglavnom, čekamo tvoj ispravak zadaće, a ove ostavi, baš su lijepiSmile

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 12:58
Ah, kako si divna!!!
 
Ma budem ja sigurno to opet probala, ali ne znam kada???
 
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 13:01
proljeće lijepo su ti ispali bozicni ukrasi......a tanjuri su super i ovako...Tongue
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 13:03
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

pih....
Ja sam obrnula...ali ni ovako nije loše...

Znači moram ponavljati godinu....

Ma napravi ću ja njega, još ćeš se ti začuditi!!! ha,ha,ha (moš si mislit kako ću te začuditi???)

 

U svakom slučaju hvala ti na prosvjetljenju!!![IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot134.gif" height="63" width="65" align="absmiddle" alt="smile79" />


Ma daj molim te....zato smo tu, zar ne?
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 13:13
Tako je...smile79
 
Da mi nisi objasnila ja bih opet griješila, a ovako....nadam se da neću više griješiti....ali tko zna???
Ma šala mala, super si učiteljica, nema šta!!!
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 13:14
lijepo sam ja rekla da ona treba organizirati tečajeve...punila bi grupe brže nego ChemacoWink
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 13:17
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

lijepo sam ja rekla da ona treba organizirati tečajeve...punila bi grupe brže nego Chemaco[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />


Kad smo već kod tečaja....ste videle Ninochkine dojmove sa sinoćne radionice?

Za one koje su lijene tražiti...evo linkić...na dnu stranice je ....

http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=2080&PN=10
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 13:22

To je točno miškopiško, i ja mislim da bi ona radila punom parom.I opet se pitam šta je koči, ima smisla, ima inspiraciju...ma ima sve!!!

Hajde hippy, u privatnike...
 
A za tečaj sam već pročitala, ali mi nedostaju slike, ja navikla kada je neko okupljanje da će biti i slika...
 
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 13:25
Nas je sinoć toliko bilo za onim stolom da nas ne bi uhvatio ni širokokutni objektiv a bogmeš ni riblje oko
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 13:33
iako sam apsolutno oduševljena hippynim radovima mislim da se u biznis ulazi promišljeno
dobro ispitati sve i ne brzati jer onog momenta kad to postane nešto od čega se živi a ne samo uživa mijenja se puno toga
 
sorry progovara realista iz mene Tongue
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 14:02
Pa vidiš da ona ne srlja...mudra je ispituje sve mogućnosti...
S tobom se slažem iris u ova nesigurna vremena treba dobro razmisliti prije nego se počne...ja samo smatram da je izuzetan talenat!!!
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 14:08
umjetnički talent je neosporan.....a ona najbolje zna kakav joj je poslovni talent Wink
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 14:59
Hvala vam curke što toliko vjerujete u moj talent    

.... iako sam ja otkvačeni vodenjak, više na nebu neg na zemlji....ipak ima još minimalno potrebne realnosti u meni da znam da ne mogu samo tako reći HOP..odoh ja u samostalne vode

...a i neko životno iskustvo (     ) ipak donosi svoje

Probat ću nekako zahvatiti sve potrebito za " normalno" življenje u lijepoj nam HR   

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2008 u 10:09
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2008 u 10:10
dakle draga, ti krupnim koracima grabiš naprijedClap
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2008 u 10:10
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2008 u 10:12
flaša je super...ja bih još oko grla omotala onu slamicuSmileEmbarrassed ako slobodno primijetimWink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 81>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.