Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - proljeće - trenutak inspiracije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


proljeće - trenutak inspiracije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3839404142 81>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 14:23
Originalno poslano od člana piramida piramida napisao:

Prekrasna kutija,radovi su ti sve bolji.smile141
Jel to staklena posudica?
 
 
Odgovorti ću i tebi piramida i moremi...
 
To vam je obična plastična kutija u koju se pakiraju ferrero rocher!!!Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 14:28
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana malena malena malena malena napisao:

jedva čekam vikend da idem u kupovinu u osijek, i kupiću si rižin papir i onda ću biti ko proljeće Smile
 
Draga moja ti ćeš biti bolja od proljećaWink
 
U zadnje vrijeme se jako puno novih forumaša javilo, i primjetila sam da skoro pa svaki stavi par probnih radova i onda eksplodira sa fantastičnim radovima.
 
Pa tako i ti....ja čekam eksploziju!!!
 
A ako ti je rižin papir problem naći mogu ti  ja kupiti i poslati....WinkWinkWink
 
 
i ova tvoja poruka je jedan od razloga što sam oduševljena ovim forumom, toliko su svi spremni skočiti i pripomoći da je to nevjerovatno... jedna od teta je vjerujem već poslala rižin papir, a i idem za vikend kod mojih drugih roditelja na selo (pored osijeka) i planiran je odlazak u hobby prodavnicu Smile (i novac je spreman)... a drugi razlog mog oduševljenja ovim forumom je toliko detaljno opisivanje svih koraka rada i prenošenje znanja, a to koliko sam primjetila dosta teta plaća na radionicama... super ste stvarno
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 14:56
Originalno poslano od člana malena malena malena malena napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana malena malena malena malena napisao:

jedva čekam vikend da idem u kupovinu u osijek, i kupiću si rižin papir i onda ću biti ko proljeće Smile
 
Draga moja ti ćeš biti bolja od proljećaWink
 
U zadnje vrijeme se jako puno novih forumaša javilo, i primjetila sam da skoro pa svaki stavi par probnih radova i onda eksplodira sa fantastičnim radovima.
 
Pa tako i ti....ja čekam eksploziju!!!
 
A ako ti je rižin papir problem naći mogu ti  ja kupiti i poslati....WinkWinkWink
 
 
i ova tvoja poruka je jedan od razloga što sam oduševljena ovim forumom, toliko su svi spremni skočiti i pripomoći da je to nevjerovatno... jedna od teta je vjerujem već poslala rižin papir, a i idem za vikend kod mojih drugih roditelja na selo (pored osijeka) i planiran je odlazak u hobby prodavnicu Smile (i novac je spreman)... a drugi razlog mog oduševljenja ovim forumom je toliko detaljno opisivanje svih koraka rada i prenošenje znanja, a to koliko sam primjetila dosta teta plaća na radionicama... super ste stvarno
 
Zavisi tko što u životu želi, to jest da li se želi profesionalno baviti (pa ide na radionice) ili mu je to samo hobi ( pa ne ide na radionice).Tu smo da dijelimo iskustva i da se družimo i da uživamo...WinkWink
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 16:03
kutijica je predivna...rižin papir je nešto predivno...živio onaj tko ga je izmislio....
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 16:08
Tko bi rekao da je ovo plastična posuda.
Proljeće,ako ti nije problem,možeš meni kupiti jedan rižin papir i poslati,ja ti pošaljem novce.Tražila sam ga već tu kod nas,ali ga nisam našla,mislim da kod nas ne znaju kaj je to.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 21:19
Wink
Originalno poslano od člana piramida piramida napisao:

Tko bi rekao da je ovo plastična posuda.
Proljeće,ako ti nije problem,možeš meni kupiti jedan rižin papir i poslati,ja ti pošaljem novce.Tražila sam ga već tu kod nas,ali ga nisam našla,mislim da kod nas ne znaju kaj je to.
 
Hej napišem ti kilometaski post i nestane mi negdje usput!!!
Netko je na forumu napisao da taj rižin papir imaju u cvječarnama. U njega umataju bukete. Hoćeš si pogledati kod sebe ili da ja kupim tu i pošaljem ti.
Ovako da skratim, koju boju želiš i koliko komada???
Ja kupujem neku bež nijansu i super se slaže uz sve boje. To je ta boja i na ovoj osudici.Wink
 
 
P.S. ovo neka bude mala protuusluga za hostu!!!Smile
Adresu imam
Na vrh
tinaV View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 101
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinaV Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 21:34
divni su ti radovi,rižin papir mi je super ali ga nikako ne uspjevam dobro spojiti ,kako to tebi uspjeva
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 23:04
Proljeće, ovo ti je odlično ispalo, tako jednostavno a tako slatko.. 
Thumbs%20Up
Naravno da ću i ja kupit rižin jer moram probat, aaaaaaaaaaaaa, ovo nema kraja, te ajde jedno ljepilo, pa probaj drugo, pa krekle, pa lak, pa drugi lak, pa salvete, pa papir, pa sad rižin ,stalno nešto fali i stalno se opremam a jedva išta stignem napraviti, samo sam puna planova.  Al ne mogu odolit kad vidim neki ovako lipi rad da ne probam nešto slično. I to baš imam jednu plosnatu kutiju od ferrera koja čeka rad.  E i sad ti nemoj kupit rižin, a? smile60
Ovdje jednostavno krene epidemija..........
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 00:09
kutija je baš prelijepa, nježna smile55
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 09:33
Originalno poslano od člana tinaV tinaV napisao:

divni su ti radovi,rižin papir mi je super ali ga nikako ne uspjevam dobro spojiti ,kako to tebi uspjeva
 
 
Tina pa nemam ti nekih problema kod tog spajanja, jer to je nježan papir koji se lako stopi.Smile
 
Hvala ti na komplimentu...Wink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 10:06
[QUOTE=dori-st]Proljeće, ovo ti je odlično ispalo, tako jednostavno a tako slatko.. 
Thumbs%20Up
Naravno da ću i ja kupit rižin jer moram probat, aaaaaaaaaaaaa, ovo nema kraja, te ajde jedno ljepilo, pa probaj drugo, pa krekle, pa lak, pa drugi lak, pa salvete, pa papir, pa sad rižin ,stalno nešto fali i stalno se opremam a jedva išta stignem napraviti, samo sam puna planova.  Al ne mogu odolit kad vidim neki ovako lipi rad da ne probam nešto slično. I to baš imam jednu plosnatu kutiju od ferrera koja čeka rad.  E i sad ti nemoj kupit rižin, a? smile60
Ovdje jednostavno krene epidemija..........
[/QU
Dori,znam o čemu pričaš.
I ja se već jedno vrijeme tjeram da kupim 2k i probam, jer mi se ta tehnika sviđa, a sada bih opet malo radila na staklu...ma uvijek nešto novo...Smile
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 10:07
Originalno poslano od člana more more napisao:

kutija je baš prelijepa, nježna smile55
 
I meni se upravo sviđa ta jednostavnost!!!
 
Nekako je baš jednostavna i lijepa...Wink
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 10:13
joj, znam kako je to...shvaćam vas potpuno...i ja sam takva, kao mali majmun, sve mi se sviđa i sve mi treba i sve pod hitno trebam kupiti i probati...što da radimo,kad je sve to tako lijepo...

Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 10:27
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

joj, znam kako je to...shvaćam vas potpuno...i ja sam takva, kao mali majmun, sve mi se sviđa i sve mi treba i sve pod hitno trebam kupiti i probati...što da radimo,kad je sve to tako lijepo...

 
A sada si još zamisli ovo...
 
Ja pored ovoga hobija obožavam cvijeće!!!
 
Šta misliš koliko sam novaca dala samo na cvijeće u zadnja tri mjeseca???
 
Znači kupujem cvijeće za terasu, kupujem materijal za decoupage, idem na kave sa frendicama (ovo mi je najdraže), a moram ići i u shopping....ludnica!!!LOLLOLLOL
 
 
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 13:16
Proljeće,ja sam pitala u papirnici,a na cvjećarnu se nisam sjetila.
Budem pitala,ali mi ti možeš poslat jedan papir tek da probam,jer nisam još sa njim radila.Možeš mi uzeti taj bež,mislim da se on slaže sa svim.
Hoćeš da ti odmah pošaljem novce?
Na vrh
frezija View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frezija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 13:58
PROLJEĆE- molim te reci mi jel  taj rižin papri iz cvjećarne  tanak. Bila sam ga jucer uzet i tip mi ja dao zelenkasti kao s nitima ... Odmah sam ga isprobala  i razočarala se jer mi se nije lijepio  za podlogu ( staklenu)kad sam ga pokušala zalijepit  on je krut i nikako da se natopi taj sloj papira, nekako mi se čini deblji .. pa sad neznam jel možda ima više vrsti  takvog  papira u cvjećarnama
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 14:12
Originalno poslano od člana piramida piramida napisao:

Proljeće,ja sam pitala u papirnici,a na cvjećarnu se nisam sjetila.
Budem pitala,ali mi ti možeš poslat jedan papir tek da probam,jer nisam još sa njim radila.Možeš mi uzeti taj bež,mislim da se on slaže sa svim.
Hoćeš da ti odmah pošaljem novce?
 
Piramida sutra ću ti otići kupiti...novce ni slučajno ne šalji!!!
Rekla sam ti ovo je za hostu!!!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 14:14
Originalno poslano od člana frezija frezija napisao:

PROLJEĆE- molim te reci mi jel  taj rižin papri iz cvjećarne  tanak. Bila sam ga jucer uzet i tip mi ja dao zelenkasti kao s nitima ... Odmah sam ga isprobala  i razočarala se jer mi se nije lijepio  za podlogu ( staklenu)kad sam ga pokušala zalijepit  on je krut i nikako da se natopi taj sloj papira, nekako mi se čini deblji .. pa sad neznam jel možda ima više vrsti  takvog  papira u cvjećarnama
 
Frezija ja osobno nisam sa tim papirom iz cvjećarne radila, ali netko je ovdje to spomenuo, tako da ne bih znala...Confused
 
Inače taj rižin papir se jednostavno nanosi, pa ako želiš šalji pp ili ovdje napiši da i tebi sutra kupim....
 
 
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 16:00
Ok,odužit ću ti se ja nekim cvjetićemsmile99
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2009 u 19:04

vidim da me se tu spominje... ja sam ta koja je otkrila rižin papir u cvjećarni.

da, ima svakakvih tih papira. na jednom mjestu sam našla deblji koji je malo krući i ne znam kako bi se s njim radilo, ali u drugoj cvjećarni je bio puno tanji i dobar je. pogledajte među mojim radovima, onaj zadnji četvrtasti tanjur sa sitnim ružicama je rađen s tim rižinim papirom. 
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3839404142 81>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.