Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - proljeće - trenutak inspiracije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


proljeće - trenutak inspiracije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5556575859 81>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 14:59

Malena ja ću prije tebe noge "točati" u moru...ja imam samo još samo 7 radnih dana!!!

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 15:04
Blago vama, ja još 2 tjedna do početka GO a onda još dva tjedna do mora. Ostavite mi nešto te ljepote i uživajte dok ne dođem...................
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 15:04
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Malena ja ću prije tebe noge "točati" u moru...ja imam samo još samo 7 radnih dana!!!

 
pa tako znači Angry, svi ćete me ostaviti da se ovdje kuham u vrućini smile46, i neće biti ni novih radova ni ikog da malo "pričam", ništa.... osjećam se usamljeno CryCryCry, šmrc, šmrc.... eto sad mi se od suza pokvari i računar..........
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 15:20
Originalno poslano od člana malena malena malena malena napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Malena ja ću prije tebe noge "točati" u moru...ja imam samo još samo 7 radnih dana!!!

 
pa tako znači Angry, svi ćete me ostaviti da se ovdje kuham u vrućini smile46, i neće biti ni novih radova ni ikog da malo "pričam", ništa.... osjećam se usamljeno CryCryCry, šmrc, šmrc.... eto sad mi se od suza pokvari i računar..........
 
 
Malena da te malo oraspoložim.
 
Mi ti planiramo jedno druženje ovo ljeto...nas par...pa za utjehu možeš gledati naše slikice LOL
A gdje ideš ti na godišnji odmor???
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 15:30
eh, baš me utješi, nipošto ne idi u posjet bolesnicima....Smile
na godišnji idem gdje mi muž kaže smile156, ma zezam se, on traži po internetu smještaj, pa kad nađe nešto interesantno donese sličice, pa onda vijećamo... htjeli smo ponovo u vodice, ali nismo našli ništa da nam odgovara a da je slobodno tih deset dana kolko hoćemo... sad ne znam koje gradove i mjesta pretražuje.... ko zna gdje ću ja završiti!?!?!
znam sigurno gdje neću....
 
gdje ti ideš?
 
jelde nas će iris istjerati s ovog foruma, ali šta me briga tvoja je tema pa ću ja samo da odgovaram, hihihi...
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 20:57
Hvala ti drago Proljeće na ovoj čarobnoj usamljenoj plaži i vitkim jedrilicama u daljini, more je uvijek u mom srcu, a ovako dočarano biti će jedino uz još neke moje uspomene, što ću vidjeti ovoga ljeta Crying%201
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 09:13

Primavera hvala ti na komplimentu,ali sam uvjerena da će ti se ovaj sat također svidjeti...

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 09:22
Moj cvjetni sat...
 
 
 
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 09:25
Aaaaaaa, pa ti nisi normalna!!! Šta mi radiš?!?! smile94Molim te, nemoj mi samo reći da je podloga onaj frosty koji mi je ostavio tako loš prvi dojam? Natjerat ćeš me na lude stvari ženo! Bez daljnjega - najbolji rad dosad!!! smile79
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 09:41
He,he, podloga nije frost nego rižin papir, ali kada ga vidiš u živo danas tek ćeš se oduševiti!!!
Ali da te ne razočaram ima i frosti-ja na njemu, samo što se ne vidi na slici.
smile79
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 10:13
Vidim ja da ti i satovi idu odlično,ovaj je presavršen,smile93
Daj mi reci kak napraviš te brojke?


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 10:18
Hej Piramida drago mi je da ti se i ovaj sat sviđa.
 
Brojke sam najjednostavnije napisala u Wordu na obični papir, isprintala,izrezala i zalijepila!!!
 
Nikakva mudrost jel'da?
To je jednostaniji dio posla...
 
Jer kod ljepljenja tih brojeva na staklo imaš puno više posla, a najbitnije je da izmjeriš jednak razmak od broja do broja, kao i od kraja stranice.....ali isplatilo se malo i pomučiti...Wink
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 10:48
 
Sve pohvale za sat. Prekrasan je!
ANĐELKA
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 11:59

još ćeš me zarazit sa satovima! predivan je! smile39

smile79
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 12:42
Točno kak veli Izzy... Aaaaaaaaah, predivan je, predivan, predivan... a to ćemo vidjeti uživo please.... joooj, jedva čekam drago Proljeće, imam 101 pitanje. Do tada, vičem samo bravo, bravo, bravo  Bravo%20!Bravo%20!Bravo%20!Bravo%20!
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 14:13
Anđelka , More, Primavera  smile79
 
Primavera danas ćeš ga i vidjeti i pitati šta te sve interesira.
Na vrh
orca View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 22:37

draga sat mi je predivan...tako nježan a tako upečatljiv ...Clap

motivi, podloga, brojke..sve pogođeno...za mene čista desetka...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2009 u 12:09
Orca drago mi je da ti se sat sviđa. smile79
I ja mislim da se sve ali baš sve poklopilo i da je jednostavno lijep...
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2009 u 14:23
Da lijep, preeeekrasan je.... vidla svojim očima, ma slika uopće ne dočarava njegovu pravu ljepotu.
 
Bravo majstorice, zaslužuješ  i za rad i za toplinu kojom obasjavaš  
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2009 u 15:15
Originalno poslano od člana Primavera Primavera napisao:

Da lijep, preeeekrasan je.... vidla svojim očima, ma slika uopće ne dočarava njegovu pravu ljepotu.
 
Bravo majstorice, zaslužuješ  i za rad i za toplinu kojom obasjavaš  
 
 
A joj Primavera sad sam ostala bez teksta, a to mi se zaista rijetko dogodi. Zadnji puta mi se to dogodilo kada mi je izzy stavila svoj poklon na forum za moj rođendan.
 
Drago mi je da misliš da sam topla osoba ,  jer mi je zaista bilo ugodno u vašem društvu jučer... to ćemo svakako morati ponoviti ali uz ono što također jako dobro radiš!!!LOLLOLLOL
 
Veeeeelika pusaaaaaasmile79
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5556575859 81>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.