Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - proljeće - trenutak inspiracije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


proljeće - trenutak inspiracije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7374757677 81>
Korisnik
Poruka
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2010 u 21:43
Baš su ti lijepi ovi pitari Clap, nekao su profinjeni, još sam da ih napuniš Wink
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2010 u 22:01
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

A tebe anastazija kada se dohvatim, dobit ćeš svoje...izdajico jedna.smile155
 
 
 
ne bojim te se smile52 smile102
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 00:54
A je ste me vas dvi sad nasmijale s ovim "izdajico" i "ne bojim te se" s pratećim smajlićima:))))
Proljeće, nisam skužila jel me pitaš za rad sa šablonama ili swap?
Ako je o swapu, malo me vata trema bi li uspila napravit nešto dovoljno dobro za neku majstoricu-do sad sam radila opušteno, po vlastitoj želji, je bilo radova s namjenom, ali ne majstoricama čije me galerije fasciniraju.
Ako pitaš za šablone, ja bih htjela radit reljefne, a nisam baš sigurna da bi s običnim papirom to uspila izvest.
Ove obične (koje nisu reljefne)..ja ti volim uzet kist u ruku i črčkanjem krenut u svim smjerovima...često i neplaniranim,
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 08:55
Hej Lantana i ti si mi došla u goste!!! To me jako razveselilo. Drago mi je da ti sviđaju pitari. Smile
 
Anastazija kada se spremaš za Zagreb? Sada nam je došlo lijepo vrijeme, a i ja sam poželjela nekoga " naprašiti" , a izzy ne smijem
 
Maredelmare, mislila sam na šablone. Reljefne ja radim sa kristal gelom i nije nikakva mudrost, vjeruj mi. Ako imaš nekih pitanja u svezi toga, pucaj.
 
A što se tiče swapa, čega se sramiš ili bojiš???
Nije fora da nekome pokloniš rad bez greške, mi smo ovdje zaljubljenici u taj hobi i jasno je da se može potrasti greška ( meni se najčešće potkrade LOL), a što se tiče rada ti radi po svojoj inspiraciji s time da je tema proljeće.
 
Ja se ne opterećujem previše niti sa radom, niti sa greškama, opterećujeme samo termin, frka mi je da će biti na knap kod mene....
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 09:06
proljeće je a u meni nemir od sreće bi zagrlila ne svemir nego tvoje teglice smile141
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 14:35
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

 
Anastazija kada se spremaš za Zagreb? Sada nam je došlo lijepo vrijeme, a i ja sam poželjela nekoga " naprašiti" , a izzy ne smijem
 
 
 
a baš sam ti htjela donijeti čokoladu kad budem dolazila. sad ćeš dobiti .... (nema takvog smajlića koji bi dočarao što htjedoh rećiLOLLOLLOL)
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 18:37
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

 
Anastazija kada se spremaš za Zagreb? Sada nam je došlo lijepo vrijeme, a i ja sam poželjela nekoga " naprašiti" , a izzy ne smijem
 
 
 
a baš sam ti htjela donijeti čokoladu kad budem dolazila. sad ćeš dobiti .... (nema takvog smajlića koji bi dočarao što htjedoh rećiLOLLOLLOL)
 
 
Ne moraš donositi čokoladu, to mogu i ja kupiti, ti donesi ono u boci ali od jednog litra, to će nam valjda biti dovoljno. I onda će bit " udri brigu na veselje"!!!LOLLOLLOLLOL
 
A sada sam zaista ozbiljna: kada planiraš doći? Samo se javi par dana ranije da se i nas dvije usuglasimo ( mi ti dolazimo u paru LOL)...
Baš bih voljela...Smile
I obećajem neću te tući samo ću te izljubiti...nisam ti ja zloćka, vidiš da su mi na cvjetnom dijelu rekle, da ja ne mogu biti zloćka, uvijek se samo smijem.LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 20:00
ona teglica sa balerinom mi je prepredobra!
ANĐELKA
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 10:13
Ponavljam teglice su prekrasne.
A sad želimo reprizu kutijicaWink
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 10:43
Prekrasne teglice drago nam je kaj si se probudila proljećesmile99
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 20:33
Hvala vam na komentarima.
Dorina, morala sam se i ja konačno probuditi pa proljeće je moje vrijeme.
A sada nova škrinjica...
 
 
 
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 20:41
proljeće je, a u meni nemir smile83.....krasna kutijica!
ANĐELKA
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 21:29
ajooooooj što ti je dobra ova kutijica! smile70
jel to rižin papir na poklopcu? izgleda da smo telepatski u vezi - i ja imam jednu za završiti s rižinim papirom
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 23:48
sad stvarno vjerujem da je proljeće tu!prekrasna je,prelijepa!!!Clap
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 23:58
Predivna kutijicasmiley4401.gif

To nije ona koja je izbrisana zbog problema sa forumomWink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2010 u 09:32
Anđelka , Slavica drago mi je da vam se sviđa i ova kutijica smile79
Anastazija to je rižin papir na poklopcu...ima neka tajna veza, tajna veza za...
 
Smrcko, ovo je nova kutijica i hvala ti što si mi spomenula da je ona prethodna izbrisana, nisam ni skužila idem je staviti ponovno.
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2010 u 09:35
A ovo je stara- nova kutijica koja je izbrisana zbog problema na forumu. Moram samo reći da nije polakirana, inače je sada gotova i sada je ljepša.
 
 
 
 
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2010 u 12:30
Divna kutija, i ponavljam rubovi daju neki poseban štih i čar kutiji
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2010 u 12:57
kutijice su odlične smile72
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2010 u 13:56

vidim da si se navukla na šablone Smile pitari su predivni. kutije također. smile79

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7374757677 81>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.