Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - proljeće - trenutak inspiracije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


proljeće - trenutak inspiracije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7677787980 81>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 14:38
Gogs, bokić !!!Smile
Ma ne kritizira ona mene zbog prašine, nego jer me voli smile177
 
A ti još uvijek imaš dobro oko, brodić je na pločici.
 
A  slijedi prvi sunčani dan, sada samo moramo pričekati da se vrijeme smiri...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 14:42
Originalno poslano od člana kami kami napisao:

Volim tvoj obrambeni stav prema radovima LOL
Ja mislim da neravnomjerno volim čak i više od tebe, a meni se za brodić činilo da si težila ravnim linijama, jer što se mene tiče,
bez razmišljanja si se mogla još pinkicu više osloboditi s asimetrijom u simetriji... Ja imam čudnu percepciju ravnoteže usred kaosa Wacko
Drago mi je da je ime grada u planu, to će skroz novi štih dati slici Thumbs%20Up
Znaš kaj? Tko ti kriv kaj nemaš moju naviku da pretekneš većinu ovakvih komentara tipa mog prijašnjeg Cool
Draga, pa ja se uopće ne branim smile178 ja samo kažem koja mi je namjera bila sa radovima. A da li sam uspjela ili ne to je na vama da prosudite... Znam šta si htjela reći: da je bila slika predstavljena kroz priču ( kako ti to radiš) da bi se možda izbjegle i neki " nesporazumi". Ali ja ovo smatram čistom zafrkancijom. smile72
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 14:43
Originalno poslano od člana rose rose napisao:

prekrasni radovi,al jedrenjak je posebansmile71 jel ovo rađeno na drvu?
 
Hej rose Smile
 
Nije drvo, keramičke pločice su u pitanju. Eto, ti i ja izgleda imamo sličan ukus, i meni se sviđa taj jedrenjak....ali kao što rekoh, nedostaje još ime grada gdje će ploviti...Tongue
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 14:52
proljeće, ja sam bila potpuno ozbiljna i imaš privilegiju da su tvoji radovi bili na mom dnevnom redu LOL
nego, moram ovo učiniti, izdvajam meni drage ljubičaste stvarčice...

zaslijepila me ljepotom
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 14:57
Samo ti budi ozbiljna, ništa drugo ne priznajem,  i drago mi je da ti se ovaj rad sviđa.
Smile
 
 
 
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 15:24
sto si tajanstvena sa jedrenjakom..... jedva čekam da ispod slike napises ime grada u koji ovaj jedrenjak plovi!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 15:30
Predivni radovi.
Kao dijete sam voljela crtati brodove, te mi je to nešto posebno lijepoSmile
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 16:01
Originalno poslano od člana rose rose napisao:


sto si tajanstvena sa jedrenjakom..... jedva čekam da ispod slike napises ime grada u koji ovaj jedrenjak plovi!


rose, a gdje će nego do Splita. Tamo ima kamo uplovit
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 16:18
nije split jedini grad na moru Smile
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 22:47
Tako je rose, gogs ti si fulala...Smile
Ovaj putuje još južnije...
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 22:53
kako je okvir malo nakrivljen "na valovima" a kazes da ide juznije...hmmm,mislim da bi tad po mom mišljenju ako imam pravo trebao pristat u Dubrovačku luku.
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 07:45
a kada će pristati u luku?   Rose, Split je nekako na sredini (zato sam i napisala njega ili se možda nadala da će do tebe) a vidiš da je to bio jedini način da otkrijemo gdje plovi
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 11:59
Love%20You ....ma meni je divno vidjeti ponovo tvoje radove, motivi su mi skroz odlični, posebno tajanstveni jedrenjak s nepoznatim odredištem Sailing mada su mi i lavandasti motivi prekrasni i zapravo iznenađujuće na koje se sve načine mogu složiti... predivni radovi drago Proljeće i daj nam još ljetnih slika da nam ugriju srca
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 15:06
Primavera drago mi je da ti se sviđaju, i ako osobno smatram da sam mogla i bolje...
 
Ali, recimo, ovaj rad mi se sviđa...u njemu sam uživala.
 
A kami bih molila da složi neku popratnu priču uz ovaj tanjur, budući da njoj to ide. Smile
 
 
 
 
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 17:08
e ovaj tanjur je stvarno lijep, motivi su predobro posloženi, braaaaavooooo!!!!
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 17:18
Lipo mi je ono s lavandom, i onaj jedrenjak na kojem će pisati ime grada....al ovaj tanjur...baš sam nekidan kupila ovaj rižin papir...pa jako čudno što mi se sviđa..jel...
Doduše, ima tu i nečeg drugog šta nisam kupila, a to je ovo nijansiranje oko voća...ma nekako se osjećam dok ovo gledam...kao da netko cijedi limun ili naranču kraj mene....znaš šta to izaziva...
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 00:51
Obadva uradka predivna.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 01:03
Narandžice su predivneClap.
Sretan rođendansmilie_love_012.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 09:58
Iako nisam tip ni od ljeta ni od mora jedrenjak me oborio... tako mi je elegantan i njezan Heart... hm, ne znam bas da li moze biti njezan u starnosti, ali kuzite sta sam mislila?
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 10:02
Ajme, pa našoj proljećici je ročkas, zato je od magle u tvom kvartu sad izašlo sunce i objasjalo cijeli Zg
SRETAN ROĐENDAN od sveg srca i ostani tako pozitivna, vedra i svoja Big%20smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7677787980 81>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.