Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - proljeće - trenutak inspiracije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


proljeće - trenutak inspiracije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7778798081>
Korisnik
Poruka
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 10:24
ajme zaboravih... SRETAN ROĐENDAN Heart
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 10:37
smile94smile227smile227 ....tanjur je fenomenalan, ovaj prekrasan motiv divno si uklopila, osjenčala, cjelokupni dojam jednostavno je izvanredan i.... sooočan Ice%20Water
 
 
...i još jednom i ovdje.... sretan ti ročkas od srca Birthday%20Balloon
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 10:46
Lavanda i tanjurić preslatki.
Draga tebi sve naj naj naj bolje za rođendan ... budi nam proljetna, vesela inovativna i tako draga i mila kakva jesi. Sretan ti rođendan!smile82smile169
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 12:41
Ajme drage moje,
 
hvala vam na čestitkama!!!!
 
 
smile79
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 12:42
Pardonček,
 
i hvala vam na komentarima!!!
smile79
Na vrh
katarina77 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katarina77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 12:51
sretan ročkas
decoupage je čista ovisnost, kada kreneš neznaš stat
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 12:54
Idem se kazniti, jučer sam krenula pisati komentar tanjura pa zaboravila da sam morala odjuriti s kompa Tongue
Tanjur s narančama je naprosto neodoljivo sočan, motivima i sjenčanju baš nekako stoji što je rebrasti
i sviđa mi se što se negdje miješaju osjenčane boje, baš kao kak izgleda tanjur kad u njemu jedeš kivi i naranče skupa Cool
Svježa, vedra i zrela izvedba, ali i ti skupa s njom LOL
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 13:06
Evo, danas vam samo dijelim smile79
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 13:17
smile83sretan rođendan ti,sretan rođendan ti ......
slikice su ti super a tanjur mi je mljac ,sve ostalo je rekla kami smile78
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 13:34
sretan ti 39. rođendan        (ovi čoškasti brojevi baš i nisu ugodni zato ti čestitam zaobljene)     
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 14:20
Uživo mi je uvijek draže, ali da ostavim trag ovdje... Draga moja...

                                                         
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 14:54
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Uživo mi je uvijek draže, ali da ostavim trag ovdje... Draga moja...

                                                         
 
 
Draga moja, ti me već jaaako dobro  poznaješ, bez obzira što je vremenski kratko ali je zato intenzivno i kompleksno, pa znaš da ćeš me ovom ružom oduševiti, koje inače obožavam!!!
 
Hvala ti na čestitki, ali cijeli dan se smijuljim i razmišljam si kako su nam se životni putevi isprepletali i ono najvažnije: ja ću svoj rođendan uvijek slaviti 06 svibnja, ali i ti ćeš imati razloga za slaviti nešto oko moga rođendana!!!!
 
A to mi je najdraži tvoj poklon. Smile
 
 
smile79
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 15:03
oooo pa tu je veselica!
draga proljećkice sretan ti rođendan od srcasmile82 i nadam se da ćemo uskoro nazdraviti smile121
 
 
i ja sam kupila taj papir s narančama, ali teško da ću nešto tako majstorski izvesti kao ti.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 15:09
Hej anastazija toplo se nadam da se uskoro vidimo i da smile121.
 
Hvala ti na čestitkama. Smile
 
A što se tiče ovog zadnjeg rada, to uopće nije bio majstorski rad, već sam jednostavno uživala radeći ga, a meni u pravilu takvi radovi jedino uspiju.
Jako mi je teško raditi na zadanu temu...
 
I da, daj se više spremi za Zg, vidiš kako nam bude lijepo, kada se okupimo.
 
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 15:11
drago proljeće,sretan ti rođendan,od srca ti želim da ti se sve želje ostvare.

nisam u mogućnosti da ti čestitam osobno,i ovim putem ti šaljem najljepše pozdrave,jednu ljepu ruzu i knjigu za upisat sve dojmove


Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 18:18
Vidim da je ovdje fešta pa kad je bal...
SRETAN ROĐENDAN!
a sad mi je kami i riješila misteriju zašto se je ona jutrošnja magla Zagrebačka tako brzo digla, nije mogla ostati kad proljeće ima rođendan!
smile82

Ako bude kakvo okupljane u Zg možete se i sjetiti moje malenkosti.Embarrassed

A sad na komentar.
Iako nisam baš ljubitelj intervencije na neravnim površinama jer one već definiraju puno toga i jako je teško to dobro odraditi ovaj tanjur si odlično odradila i baš je sve kako treba.
smile227




Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 20:38
a ja krenula da malo uživam u tvojim radovima a naletila na slavlje!e pa sretan ti rođendan!smile169
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2010 u 01:41
Sretan rođendan ti želim.
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2010 u 18:52
sretan rodjendan i jos puno proljeca docekala.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 09:30
u velikom zakašnjenju , ali kažu da za dobre želje nikad nije kasno , želim ti sretan rođendan i da ti se sve šta zaželiš i realizira.
Nije ni čudno da si uživala u stvaranju zadnjeg voćnog tanjura. On ima puno boja koje podižu raspoloženje i volju za rad. Ukratko eksplozija veselih boja.
Mislim da bi ga svatko volio imati pored sebe okaćenog na zidu, jer na stolu nebi boje došle do izražaja.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7778798081>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.