Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Krasula - Crassula
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Krasula - Crassula

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 84>
Korisnik
Poruka
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 13:58
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

hehe ,Džomba,evo i ja baš to kopirala.Triša možeš online naručiti.
 

Džomba,pa kupi se u Hr i pošaljemo ti tamo.Ja ne vidim problem nekiWink


Hvala ti najljepsa!! Ako je neuspijem pronaci ovdje,mada bih vise voljela da bude na nasem jeziku a ne talianskom,javit cu se...Hvala-jako lijepo od tebe!!


Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2009 u 17:57
..kad sam je kupovala nisam znala da je rijec o Crassuli,jer je na vazni pisalo "suculent" ..polije kod kuce sam potrazila na netu i koja radost vidjeti da sam kupila jos jednu Crassulu!!

Crassula Congesta:




Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
vida7hr View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vida7hr Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2009 u 19:19
da vas pitam... kad polako mogu iznijeti crassulu van? tamo oko uskrasa?
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2009 u 19:41
Originalno poslano od člana vida7hr vida7hr napisao:

da vas pitam... kad polako mogu iznijeti crassulu van? tamo oko uskrasa?


Zavisi gdje zivis? (ispod tvog nicka nepise odakle si zato ti ovo i govorim )
Ja moje iznesem kad i ostalo cvijece,polovinom-krajem aprila mjesec! Ove godine Uskrs je 12/13 aprila,znaci Odlicno za iznosenje cvijeca... ali sjecam se da je prosle godine krajem marta/pocetkom aprila bilo ruzno vrijeme (barem ovdje u Italiji),tako da ces i sam/a vidjeti...
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
BEBUS View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2009
Lokacija: Macedonia
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BEBUS Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2009 u 20:01
jel ima spasa sa moju crassulu zato sto su joj otpali bas svi listovi MOLIM ZA POMOC STA DA RADIM HELP mnogo mi je tesko
Na vrh
vida7hr View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vida7hr Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2009 u 22:11
grazie dzomba, vivo a zagabria :) buona domenica
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2009 u 09:28
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

hehe ,Džomba,evo i ja baš to kopirala.Triša možeš online naručiti.
 
Džomba,pa kupi se u Hr i pošaljemo ti tamo.Ja ne vidim problem nekiWink
 
 
Shasha punoti hvala, upravo sam narucila knjigu smile55
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2009 u 14:34
Originalno poslano od člana vida7hr vida7hr napisao:

grazie dzomba, vivo a zagabria :) buona domenica



Grazie a te ...e Buona domenica anche a voi...ci sentiamo!! !!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2009 u 14:36
Originalno poslano od člana BEBUS BEBUS napisao:

jel ima spasa sa moju crassulu zato sto su joj otpali bas svi listovi [IMG]smileys/smiley13.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley13.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley13.gif" align="middle" /> MOLIM ZA POMOC STA DA RADIM HELP mnogo mi je tesko [IMG]smileys/smiley6.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley6.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley22.gif" align="middle" />



Bebus...ja ti nazalost nemogu reci nista jer i na mojoj maloj Crassuli-pecer od ove velike Crassule koju imam, je isto tako izgubio liske..premjestila sam ga na drugo mjesto ali ne vjerujem da ce mu to puno pomoci...stvarno neznam Sta bi ti rekla jer i ja imam taj problem ali ne znam rjesenje!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
BEBUS View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2009
Lokacija: Macedonia
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BEBUS Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2009 u 22:12
dzomba mnogo mi je tesko veruj mi place mi se kad je vidim takvu
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2009 u 18:00
Originalno poslano od člana BEBUS BEBUS napisao:

dzomba mnogo mi je tesko veruj mi place mi se kad je vidim takvu [IMG]smileys/smiley19.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley19.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley19.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley19.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley19.gif" align="middle" />



Vjerujem ti....jer kako se moze vidjeti i ovdje,ja ih strasno Volim i bas mi bude zao kad izgubim jednu od njih...ali nazalost ovo nije godina Crassula, Echeveria...one vece opstaju..ali mladja biljka slabije!!

Potrazi malo na netu podatke o njoj...prekontrolisi zemju..promijeni je,iako nije vrijeme za toga ali ako vjerujes da ce to pomoci,uradi i to...ne zaljevaj je...drzi je na hladnijem mjestu...neznam stvarno sta ti reci...bas mi je zao!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
BEBUS View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2009
Lokacija: Macedonia
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BEBUS Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2009 u 20:35
HVALASVE CU POKUSATI PA STA BOG DA
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 17:55
Jos jedna Crassula ..trebala bi imati malo zelenije liske,ali se nadam dobrom...kupila sam je jucer ! Vec sam joj promijenila zemlju!




Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 18:01
wau
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 22:51
Originalno poslano od člana BEBUS BEBUS napisao:

HVALASVE CU POKUSATI [IMG]smileys/smiley20.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley1.gif" align="middle" /> PA STA BOG DA


Bebus,javi nam Kako je sad tvoja Crassula..jesi li je uspjela spasiti?
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
BEBUS View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2009
Lokacija: Macedonia
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BEBUS Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 11:00
dzomba nema vise moje crassule sad trazim da kupim drugu i nadam se da ce ovog puta biti ziva i lepa drzite mi palceve
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 11:05
Puno sreće sa drugom crassulom
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 21:28
Originalno poslano od člana BEBUS BEBUS napisao:

dzomba nema vise moje crassule [IMG]smileys/smiley13.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley19.gif" align="middle" /> sad trazim da kupim drugu i nadam se da ce ovog puta biti ziva i lepa drzite mi palceve [IMG]smileys/smiley20.gif" align="middle" />


Bas mi je zao ... ..drzim ti palceve!!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
adenium View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje adenium Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2009 u 10:44
Neki dan sam napravila najveću glupost !
Svoju krasulu sam ošišala jer želim od nje napraviti bonsai stabalce.Sad izgleda jadno i žalosno.A bila je tako divna(stara3 god)

Morala sam se nekome požaliti!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2009 u 14:03
Ma nemoj biti tužna, brzo će se ona oporaviti - ja sam uvijek za neke eksperimente, zašto ne, i sama si mi za neke stvari rekla "treba probati".
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 84>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.