Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - I Iris je malo mackala
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


I Iris je malo mackala

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 34>
Korisnik
Poruka
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2008 u 19:48
iris prekrasno,motivi su ti preljepi,sve mi se sviđa,nista necu izdvojitClap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2008 u 20:57
Ma bravo za ovu kolekciju
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2008 u 07:50
Iris.. ovo je divno!!
Kuhinja.. ista koa i moja, odmah sam pogledala svoju i pomislila kak mi to do sada nije palo na pamet.. tu ti budem ukrala ideju!Embarrassed

Uradci na laminatu i na pločicama su super..podloga plčice sa djeda mrazom je onako valovita ili si ti to napravila?
Ljepilo sa šljokicama?
Na takvo nisam naišla ali sam kupila gliter u prahu pa mislim pospipati po laku dok se još ne osuši.. nadam se da ću dobiti približno istu stvar!
Vješalicu su orginalne... stvarno 5+ za toliko uloženog truda!!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2008 u 09:46
Also dakle, pa ti si guru!!!
Radovi su fenomenalni, svi su mi odlični ali djeda mraz je fantastičan!!!
I ja jedva čekam da počnu prodavati te božične salvete po dućanima pa da se i ja bacim na posao. Za sada sam radila samo motive jeseni...
Iris bravo!!!
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2008 u 09:58
hvala.....lijepo je čuti da se sviđa još nekome osim meni Big%20smile
 
spring nisam ništa radila nego je pločica valovita
a ideju za kuhinju slobodno "ukradi" Smile
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2008 u 10:07
iris, sve mi je fakat lijepo, al su mi za oko posebno zapeli djed mraz i ona lavanda...baš mi je prava morskaSmile ja nisam nikad probala raditi na pločici...jel ti to imaš neke zalihe ili odeš pa kupiš kvadrat?LOL
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2008 u 10:11
imam još dvadesetak pločica u skladištu LOL 
a kad ponestane idem u potragu za jeftinima...ima ih često po prodajnima centrima tipa Pevec
 
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2008 u 15:38
Kak si pedantna! Gledam one flaše i nemrem verovati ka si ih na milimetar odrezala.

Ak bu ti trebalo pločica javi- imam još 10-tak kvadrata bijelih 20*20! LOL

I MM je zadužen za rupe na pločicama!

Možda da i oni krenu izmjenjivati iskustva- koji borer koristiš, na koliko okretaja, jel pališ čekić ak je caklina sjajna.... Wink
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2008 u 16:56
da otvorimo temu Naši pomagači Tongue
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2008 u 20:22
Dobro si ti to namackala! Svaki dan, kad dođem s posla, jurim za kompjutor da vidim nove rukotvorine i da ukradem ideje...Onaj anđeo na keramičkoj pločici je predivan. Kakvu si boju koristila za podlogu?
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2008 u 21:46
sad ćeš se smijati Smile sve pločice su mi obojane fasadnom bojom LOL 
a tonirane pigmentima za boju za zidove.....a zlatna boja je auto lak
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2008 u 21:51
Snađi se druže! Kako si došla na tu ideju...ili bolje rečeno, zašto si koristila fasadnu boju!?
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2008 u 22:50
samo nju sam imala a baš mi se mackalo Big%20smile i ispalo je kao skroz ok rješenje.... odlično se uhvati za pločicu
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2008 u 19:40
nikako ne uspijevam lijepo slikati radi odbljeska blica o šljokice Embarrassed
 
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2008 u 19:43
aaaaa,predivna je i jos sa motivom ruze. smile211
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2008 u 19:55
Krasno je! Volim ruže u bilo kojem obliku!
Ja sam prve radove radila auto lakom koji mi je starom ostal od lakirnice!
Isto famozno prijanja na sve površine! Samo treba dosta nitro razređivaća da se poslje odfarbaš!
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 11:20
Iris rad je super, ali imam i pitanje...
Kako si dobila da se onako prelijevaju bijela i roza boja???
 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 11:24
podloga je obojana u roza a onda sam samo rub spužvice močila u bijelu i trackala Big%20smile
Na vrh
leptirica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2008 u 12:30
sve je predivno. evo ja sam se tek registrovala na stranicu pa cete uskoro i moje radove vidjeti ali dok se jos malo izvjezbam. kad vidim vase mislim se daleko sam ja jos od ovoga. sve pohvale i sve je pre pre prekrasno
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2008 u 13:54
dobro došla leptirice Smile
vjerujem  da su i tvoji radovi lijepi ali svima nama se tuđi uvijek čine ljepši
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 34>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,343 sekundi.