Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage uputstva i savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Printevi za decoupage
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Printevi za decoupage

 Odgovori Odgovori Stranica  123 13>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
Handmade MP View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 07 Rujan 2014
Lokacija: Bar Crna Gora
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Handmade MP Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Printevi za decoupage
    Objavljeno: 07 Rujan 2014 u 08:13
Zdravo svima,prije par dana otkrila sam ovaj forum i provela cijelo popodne listajuci slike,odusevljena sam,toliko toga novog,inace vec par godina se bavim dekupazom ali sam tek prije dva dana se usudila probati pomocu papira da radim,i mogu vam reci da sam odusevljena....
jedino cega sam malo nasla je motiv masline ako neko ima neki link gdje bih malo vise slika mogla naci neka miposalje. Pozdrav za sve Milicasmile79
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lepsa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Srpanj 2014
Lokacija: Australia
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lepsa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2014 u 07:55
Pozdrav svima, 

Jako dugo sam trazila slike za dekupaz, juce sam i neke narucila, i onda sam otkrila ovaj forum. Stvarno nemam reci kojima bih se zahvalila za sve ove predivne slike. Ja radim dekupaz ali bih sada pocela da printam i spremam se da kupim printer. Iz svih ovih saveta i poruka na forumu ne mogu da se odlucim koji printer da kupim. Ako kupim laserski bojim se da bih mogla da ga unistim stampanjem na salvetama kao sto sam procitala na nekim drugim mestima na internetu. 
Kakva su vasa iskustva. Ja bih pokusala sa printanjem na salvetama pa vas molim da mi date savet. Nisam nikada probala do sada sa printanim slikama dekupaz, i ne znam da li je sa obicnim papirom za printanjem izgled slike dobar ili se ipak primecuje. 

Veliko hvala 
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2014 u 02:33
Ja printam na finom papiru iz kutija od cipela ili iz vrečica uz neke odjevne predmete.Sličan je klobučnom i poluproziran je.Imam inkjet printer.Na kraju ga zapečem peglom.Ne razmazuje se.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2013 u 22:05
Bjanko papir je 40-50 gr
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2013 u 15:33
Da li je tanki taj bjanko papir, koliko gramski?
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 20:30
lily.....slićni papir tome za stare mašine ja imam u dučanu.....zove se BJANKO papir i ima rupice sa strane.....pitaj u nekoj papirnici npr u narodnim novinama
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 20:28
Originalno poslano od člana crvena dalija crvena dalija napisao:

To za papir za pečenje nisam čula,ako printaš na običnom papiru za printer posprejaj lakom za kosu ostavi da se lak osuši pređi kistom namočenim u vodu preko printa višak vode posuši papirnatim ručnikom i dalje radi ko sa salvetom ljepilo print ljepilo itd šta si več naumila,ako printaš na salvetu,lak za kosu i ljepljenje ko i obična salveta lak ti sprečava mrljanje boja ,ako te još nekaj muči samo reci nije uopće teško i ja sam u prvi tren bila malo zabrinuta kak bu to ispalo ali super je možeš pogledat u mojoj galeriji print na običnom papiru


hvala na savjetima
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
Lily54 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2012
Status: Offline
Bodovi: 404
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lily54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2013 u 11:31
Jedinice ,najtanji papir se zove PELIR papiru A4 formatu i on je 40 gr. ali teško ga je naći na tržištu jer on se koristio samo za kucanje na pisaćim mašinama, kako su se one polako izbacile tako i njega je sve manje.
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2013 u 08:44
ne znam draga,kad vec imas papirnicu(blago tebi)probaj ,sto tanji to bolji...javi kako ti je uspjelo...pozzz
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2013 u 23:41
hvala sarita....znaš li ime i gramažu papira koji je najbolji ...pokušati ću ga nabaviti....ja imam papirnicu
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2013 u 16:14
dobro je da imas laserski printer,nece ti se boja skidati.....dobro bi bilo da printas na tanjem papiru iako cujem da je do njega tesko doci...printaj na obicnom ,nakratko potopi u hladnu vodu i radi dalje kao sa salvetom.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2013 u 22:44
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2013 u 22:06
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2013 u 21:57
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2013 u 21:48
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2013 u 21:43
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2013 u 21:39
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2013 u 21:36
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
PORUKA View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje PORUKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2013 u 12:58

Dobar dan,

Embarrassedapsolutno sam nova ovdje... oduševljavate me sa radovima.Sad sam u fazi brušenja komode čije dijelove bih htjela obojiti zlatnom bojom..Znate li možda koja je to boja, a da ne košta milijardusmile143
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2013 u 13:25
Evo i od mene ponešto.Za one koji muku muče sa nalaženjem leptira.






Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,209 sekundi.