Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage uputstva i savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Printevi za decoupage
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Printevi za decoupage

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 13>
Korisnik
Poruka
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 10:20
Draga Kaća ovi tvoji linkovi će me izludit smile203! Ne znam šta bi isprintala. Toliko dobrih stvari da je to nevjerojatno! Kad samo stigneš i gdje ih nađeš!!!!!!
ANĐELKA
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 13:53
draga anđelka previse slobodnog vremena cuda ciniLOL..a kako sam ja i previse znatizeljna svugdje volim zavirit,dovoljno je jedna rijec ukucana u google i otvori se bezbroj korisnih stranica..a onda, na pojedinim stranicama ima jako puno linkova koji vode na jos puno interesantnih mjesta..Wink
linkovi na strane forume sadrze pravo blago,tu sam nasla bezbroj stranica,koje cure imaju u svojim potpisima..eto..smile79
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 21:35
Na vrh
frezija View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frezija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 14:00
kaćo!
plizzz tribalo bi mi štagod božićnih motiva, pa ako  nađeš šta oćeš nam stavit ......smile79
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 20:30
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 20:48
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2009 u 10:32
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
just me View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje just me Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2009 u 20:14
vec dugo trazim one roze ruzice male romanticne ,kao za sabby chic! pa pliz ako netko nadje takav print! :)
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 20:06
Od ovoliko stranica ja ko u inat ne mogu da nadjem ono shto mi treba....
Ima li neko mozhda vec nadjeno, ako mozhe da mi pomogne...
Trebaju mi bordo ruzhe ili neki bordo cvet... ali ne crveni, nego bash bordo...ono, trula vishnja i to...
Hvala unapred
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 14:09
Originalno poslano od člana lilian lilian napisao:

Od ovoliko stranica ja ko u inat ne mogu da nadjem ono shto mi treba....
Ima li neko mozhda vec nadjeno, ako mozhe da mi pomogne...
Trebaju mi bordo ruzhe ili neki bordo cvet... ali ne crveni, nego bash bordo...ono, trula vishnja i to...
Hvala unapred
 
probaj ovaj link
 
 
ANĐELKA
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 18:04
toliko krasnih printeva a ja bez printera i uskoro ostajem i bez laptopa...smile43..ma nemres vjerovat....
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 12:44
neznam na kojem sam linku pronasla ove slikice sto je just me trazila,imala sam ih spremljene u folderu,pa evo ako jos nekom budu trebaleWink








evo jos nesto iz mog photobucketaWink

























Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 13:15























Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 14:51
Kaća ove zadnje slike su ti za 10!!!!
 
Ali meni treba nešto slično a ti se sjeti...Smile
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 20:37
Kaćo, ti si naša riznica blaga, puna si informacija, savjeta. linkova, slika, sve nam lipo serviraš.
smile58
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 21:56
proljece(pronaci cemo vec nesto)smile79  dori smile79
evo jos malo slicica(iz mog photobucketa) za cure koje nemaju vremena pretrazivat sve ove stranice..(a sta drugo nego anđeli)Wink

































Na vrh
Nandi View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 23 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nandi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 18:19

Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:





Na kom printeru da printam ove fotografije?


Na vrh
Nandi View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 23 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nandi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 18:22

Na kojem printeru da printam ove slike?Angry

Na vrh
Nandi View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 23 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nandi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 18:22
ove Kaćine?
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 19:11
Na kojem imaš! Svejedno je! Možeš printati na običnom 80gr papiru za printere... Na laserskom je ispis kvalitetniji, ali rijetko tko ga ima jer su skupi ili odeš onda da ti isprintaju u kopiraonu. Ja si doma printam na običan Epsonov ink jet!
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.