Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt seoski - dnevnik radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt seoski - dnevnik radova

 Odgovori Odgovori Stranica  123 21>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Moj vrt seoski - dnevnik radova
    Objavljeno: 29 Rujan 2011 u 09:52
Originalno poslano od člana mali gogo mali gogo napisao:

Kiki, hvala ti puno u Lastino ime.
Dobila je ime po lasti koju je pripitomio Boško Dugački iz sela Surduk u Srbiji. O njemu je snimljen dokumentarac i kad sam to vidio, odlučio sam da ću psu nadjeti ime Lasta, u spomen na neopisivo veliku ljubav tog starog djedice prema običnoj maloj lasti.
Film možeš pogledat i na YouTube, evo ti link:
Moram priznati,isplakala sam svoje oči,ali treba vidjeti i drugi dio filma.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Ja Siniša View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 31 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ja Siniša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2011 u 20:22
pozdrav
buraz i ja sređujemo malo vrtno jezerce pa sam se bacio u potragu za idejama,korisnim savjetima i nekako došao do ovog foruma i fotki malog goge...
uglavnom,pročital sam sve stranice, svaka čast tom liku,čini mi se da se radi o iznimno rijetkom čovjeku ali najviše me oduševila iskopina za njegovo jezero pa me baš zanima dal ga je uredio i kak izgleda....

eto, mali gogo, ak si još tu negdje aktivan, postaj koju fotku

pozzz
Na vrh
Klara Mataija View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klara Mataija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2011 u 13:38
Svaka čast, ja šmrcam u krevetu prehlađena a moj vrt me čeka.
Jedva čekam bolje dane pa da krenem s radovima i proljpšam svoj "mali raj"
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 21:59
vrt sam cijeli obišla, a onda sam jednostavno morala pročitati i dnevnik nastanka tvog prekrasnog vrta.
Lasta je prekrasna, bez obzira što joj je život na samom početku servirao azil kao mjesto boravka, rođena je pod sretnom zvijezdom - pronašla je tebe i prekrasan dom.
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 11:48
Kiki, hvala ti puno u Lastino ime.
Dobila je ime po lasti koju je pripitomio Boško Dugački iz sela Surduk u Srbiji. O njemu je snimljen dokumentarac i kad sam to vidio, odlučio sam da ću psu dati ime Lasta, u spomen na neopisivo veliku ljubav tog starog djedice prema običnoj maloj lasti.
Film možeš pogledat i na YouTube, evo ti link:
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2010 u 14:57
Lasta-najslađe ime za cuckicu svih vremena.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 21:17
Kad se malo priviknem na sve cake  pokušat ću i ja nešto novo otvoriti.Valjda će mi htjeti moji doma pokazati stavljanje slikica tako da će te moći vidjeti i nešto mog skromnog bilja, malo vrta i okučnice te moje ljubimce. Cvijeće  mi je lijek za dušu i tijelo.
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 21:13
Lijep pozdrav mali gogo! Evo našla sam i tvoj dnevnik radova pa sam ti se odlučila i tu javiti s obzorom da mi je fifi obrisala sve napisano osim prvoga. Sram ju bilo, ali nema veze sama sam kriva što nisam pročitala pravila heheh. Konačno sam pročitala sve stranice tvog foruma i ovdje i utvojoj temi. Dosta toga ti se dogodilo, više lijepog ali pročitala sam da je bilo i ružnih dogodovština. Nadam se da će sada biti kraj tom uzurpiranju tvog imanja te da ćeš konačno kupiti i taj komad zemlje koji te toliko bode u oči. Ne bih htijela ponavljati sve ljijepe riječi i rečenice o tvom vrtu i okučnici ali svejedno moram nešto. Nemam mira od kada sam to vidjela. Moji doma vele da sam skroz do kraja poludjela.I ovako mi svašta pada na pamet, lav po horoskopu a završena primjenjena umjetnost, moš mislit koja je to kombinacijaBig%20smilesve u svemu dao si mi vjetar u leđa i još veći osmjeh na lice!!! za sada toliko, nadam se da ćeš uskoro posjetiti i svoje stranice.
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
floraifauna View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 110
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje floraifauna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2009 u 17:03
 moram te pitati kako štitiš vinograd od bolesti?
klasičnim špricivima ili nekim drugim metodama?
 
Na vrh
floraifauna View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 110
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje floraifauna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2009 u 17:49
 predivno mali gogo! cijelo popodne uživam u tvome vrtu... drago mi je da ima slavonaca koji vole prirodu i vrtlarenje..ja sam iz pž... kod nas je vinograd dao roda preko svake mjere,žao mi je da je tvoj podbacio.
veliki pozdravSmile
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2009 u 19:33
Bilo bi ljepše naravno bez njih, ali da se ne ponovi nešto treba staviti "anđele čuvare" na prozore i vrata. Dobro izgledaju ovako obojene.
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2009 u 14:06
Majstore, bravo! Super si ovo napravio! A Lastu mi je uvjek drago vidjeti, slatka mala princeza! smile72
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2009 u 19:53
Mali gogo, moram svratiti vidjeti što radiš, kad ono rešetke na mjestu i ofarbane, ma baš izgledaju fino. Majstor si nema šta. I kod mene je blato, što baš nije uobičajeno, pa izbjegavam vrt, više pazim na cvijeće u kući.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2009 u 17:12
Ovaj vikend sam  obojao moje nove rešetke na prozorima.
U vrtu ništa nisam radio. Padala je kiša u petak i subotu prijepodne pa je tlo previše raskvašeno.
 
Evo fotografije rešetaka:
 
 
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2009 u 12:40
Tongue
Ona inače spava u svojoj korpi ili na fotelji, ali oko 1 ili 2 u noći joj postane hladno pa skoči kod mene i uvuče se pod pokrivač.
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2009 u 11:23
ek sam sad vidjela Lastu "pod poplonom" - prava je kraljica.
Sviđaju mi se rešetke na prozoru, to me podsjeća na djetinjstvo kada je svaka kuća u mom kraju  imala rešetke.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2009 u 09:17
Hvala u moje i u njezino ime! Tongue
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 21:53
Lasta je predivna..baš je presladak pesonja
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 14:37
uh, i kod tebe jedva čekam vidjeti kraj vanjskog uređenja vikendice.
 
jes ti ono meni nešto dužan smile187ili nisi.....?
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 11:18
 UPS, Lasta ti je predivna.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 21>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,236 sekundi.