Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt seoski - dnevnik radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt seoski - dnevnik radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 21>
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2009 u 09:58
net me zeza
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 18:35
Nekad ne možeš povjerovat koliko ljudi mogu biti pokvareni. To je prestrašno. U kakvom mi to svijetu živimo! Nadam se da će uhvatiti tu drsku lupužu...
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 20:38
Baš mi je žao! Ali, vjerujem da će oni njega uhvatiti! Treba njegovu sliku s natpisom -Lopov- objesiti u centru grada!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 21:57
.....bas mi je jako zao....A PIN, kako mogu dizati ako ga neznaju ?
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 08:56
Gogo što je bilo s bankom ? I radiš li što po vrtu?
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 09:10
Zbog toga što bez PIN-a ne može dizat novac, bio sam uvjeren da sam zapravo zaboravio karticu u bankomatu pa da je čovjek jednostavno nastavio radit transakcije.
No utvrđeno je da je između moje i njegove transakcije kartica izvađena i ponovo ubačena u bankomat, što znači da je nekako morao znati PIN. Kako, to ni Bog ne zna, tj. samo On zna. Bili su tu i neki klinci pa se naguravali oko mene. Moguće da su i oni sudjelovali u tome. Šteta da tako mladi ljudi, umjesto da "kopaju, kose i plaste", svoj 'kruh' zarađuju na najgori mogući način.
 
Nadzorna kameru ne smijem ni zvati "nadzorna". Snimka bi bila bolja da je snimano s Marsa pomoću teleskopa. Nema smisla ni pokretati postupak kad na snimci ne možeš razaznati je li osoba muško ili žensko, a o nekim detaljima da ni ne govorim. Namjerno stave tako loše kamere pa se onda ne moraju zafrkavati sa pokretanjem istražnog postupka.
 
U Osijeku se dogodilo da je na novi trg netko ušao autobusom te izgazio i oštetio središnju fontanu. Trg ima video nadzor koji je grad platio 4 i nešto milijuna kuna. Na snimci nisu mogli razaznat ni što je to ušlo na trg, koje je boje bilo i sl....Tongue Toliko o video nadzoru.
 
Što bi rekao Bajaga: "Ovo je ovde Balkan!"
 
No ne brinem se. Bez tih 1000 kn ću preživjeti kao i s njima.
Nek mu je sa srećom. Nadam se da je bio jako sretan kad je ostvario svoj naum. Bit će mi drago da sam nekoga usrećio. Ne shvaća da nije to morao uraditi na tako prljav način. Da mi je rekao da mu toliko znači taj novac, dao bih mu novac bez razmišljanja.Approve
 
No svakom od nas naši postupci padaju na teret vlastite duše. Možda će to i taj moj prijatelj sa bankomata jednom shvatiti. Dao Bog!
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 09:16

Zasad mi je vrt duboko smrznut, ali ovih par dana se odmrzava.Tongue

Redovno odlazim u vrt hranit ptice. Kupim kukuruzno brašno i onu smjesu sjemenki za papagaje i to raspem po mostu, klupi i sl.
Gomile vrabaca i drugih ptica dolazi na gozbu. Milina jedna. Kad dođem dočeka me jato sa stotinama vrabaca. Čekaju na drvetu da raspem sjemenke. Zgodno!
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 09:24
"Kod nas nikako da profunkcionira ta pravna Država".
S nestrpljenjem očekujem nove izvještaje o radnim akcijama i ne samo ja već i mm.
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 10:23
Da, toliko o našem pravnom sustavu: štiti lopove, a ne okradeneConfused
 
Vidim da smo u istim poslovima, i ja hranim ptičice, nabrala sam im i spremila suncokret ljeti.
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 21:50
Gogo, neka je sve zlo u izgubljenoj kartici! Samo se nemoj nervirati.
ptičice i ja hranim, ist suncokretom od ljetos i mljevenom kukuruzom, skupi se jato sjenica i vrapčića!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 09:23
Problem riješen Clap
 
Osoba koja je to napravila mene jako dobro pozna. Štoviše ja sam mu recimo u istom rangu s njegovim šefovima. Kad je vidio kome je uzeo novac, odlučio je barem karticu vratiti u banku. Krivi potez (za njega)!
 
Vratio je karticu u ponedjeljak, a bankar koji je angažiran na ovom slučaju ga je prepoznao. Shvatio je da je to čovjek sa snimke. Na sreću sjetio se i kako se taj čovjek zove, budući da je njihov stalni klijent.
Jučer ga je nazvao i rekao mu neka dođe ponovo u banku, jer je u vezi te kartice "pokrenut istražni postupak". Pa kao da mu ne dolazi policija kući, nek dođe dati iskaz u banku. Ovaj se uplašio i obećao da će doći. Potom je bankar obavijestio i mene da dođem tamo u isto vrijeme.
 
Sreo sam tog mog radnika pred bankom. Rekao mi je da je našao karticu, no iznio gomilu laži u vezi toga. Kad sam mu rekao da imam dokaze da je to on napravio te da znam da ne govori istinu, slomio se. Gotovo sa suzom u oku priznao mi je što je napravio.
Nažalost, novac je potrošio plativši račun za plin. Obećao sam da ga neću prijaviti niti mu praviti probleme na poslu. Nek vrati novac (dao sam mu mogućnost da vrati u dvije rate) i sve će biti zaboravljeno. Složio se s tim.
 
Tako da ovaj slučaj možemo smatrati završenim!
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 09:28
Ajde bar nešto se uspješno riješilo, onda će biti novca za nastavak radova u vrtu.
A sad čekamo fotografije!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 09:34
e svasta...jos te i poznaje...
u pravu je Tija,cekamo slike:))
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 10:02
Thumbs%20Up Supeeer gogo. Problem rješen!
 
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 15:17
.....hmmmmm mhhhhhhh ja bin ipak voljela znati kako je on to mogao dignuti nofce bez PINA, da se znamo zastiti od prijevara slicnih
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2009 u 08:58

On tvrdi da je kartica ostala u bankomatu, no bankomat "kaže" drugačije.

Bankari pretpostavljaju da je gledao s tog drugog bankomata dok ja ukucavam PIN i zapamtio ga. Toliko o tome da je "slučajno" uzeo moj novac.
Nažalost izvedba bankomata tamo je grozna. Tik su jedan do drugog, bez pregrade. Vidiš sve što radi onaj drugi. Navodno će sad nakon ovog postaviti nekakvu pregradu.
 
Jednostavno toliko je nelogičnosti oko toga da je i bankar pomislio na prvu da ja lažem. Mislio je da sam sam digao novac, vjerujući da će mi banka namiriti ukradeno. Sve dok nije vidio snimku (na kojoj ja odlazim sa bankomata, a nedugo zatim dolazi netko drugi u smeđoj jakni i mojom karticom radi transakcije), nije vjerovao da govorim istinu.
 
Ovo što je priznao također nije logično, no neda mi se više bilo što utvrđivati oko toga. Rekao sam mu da želim novac nazad, a njegova muljanja o tome što je i kako napravio uopće me ne zanimaju, jer ni jedno objašnjenje do sada nema logike.
Pravni sustav nam ne funkcionira ni na puno važnijim slučajevima, tako da na ovom ne bi sigurno profunkcionirao. Hodakova, Pukanić...ništa nije do kraja razriješeno....
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2009 u 14:49
Gogo to ti je isto kao dok siluju djevojku ona je kriva jer je izazivala tako i ti kriv si jer u mili sekundi nisi primjetio da nemaš karticu pa si time ohrabrio lopova da te opljačka.
Nego sviđa mi se izgled buduće web strane jedva čekam da se završi.
 
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2009 u 15:07
A joj, stranica... Drago mi je da ti se sviđa, no to je stara stranica. Meni se nije sviđala pa sam odlučio napravit novu. No nikako da se natjeram da započnem s tim poslom. Evo odblokirat ću je da možeš pogledat i što ima pod linkovima.
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2009 u 15:15
Koja stranica? Prosvijetli mene radoznalu.

Inače, možeš pticama objesiti kožicu od slanine. Samo nemoj jako pedantno rezati, da i njima ostane mrva masnoga. Objesi na granu stabla da se ne bi poslužili psi ili mace. Sjenice su lude za tim.
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2009 u 15:25
Hvala na ideji. Probat ću. Ma odrežem ja njima cijeli režanj slanine pa nek uživaju. Tongue
 
Moja stara internet stranica na
 
 
Nije mi se svidjela jer se pretvorila u moje pametovanje, a nisam to tako zamislioLOL
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 21>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,204 sekundi.