Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: JESEN
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kada se nađemo u Ladimirevcima...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kada se nađemo u Ladimirevcima...

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Kada se nađemo u Ladimirevcima...
    Objavljeno: 26 Rujan 2008 u 14:55
evo da otvorimo novu temu gde se dogovorimo kada se nađemo i u koliko sati dođemo i naravno potvrdimo svoj dolazak!!!! Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2008 u 22:14
 Ukoliko se ništa nepredviđeno ne dogodi a nađem prijevoz iz Zagreba evo me opet s vama. Veselim se novom druženju!
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2008 u 08:45
još samo da bude lijepo vrijeme 8i9. studenog da to mozemo doraditi kvalitetno...
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2008 u 08:46
jednio sto bi ovaj puta mogli malio i ranije naci nego oko 15-16 sati kao zadnji put.
 
jer dosta je kraci dan...
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2008 u 08:36
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

 Ukoliko se ništa nepredviđeno ne dogodi a nađem prijevoz iz Zagreba evo me opet s vama. Veselim se novom druženju!

Jesi kaj smislila za prijevoz? I jeli se točno odredio datum akcije?
Subota 8. ili nedelja 9.?
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2008 u 18:10

treba viditi koji dan vam bolje odgovara??? subota ili nedelja??

Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2008 u 21:27
ZAR OPET -  OD STO GLASA, GLASA ČUTI NIJE!!!!!!!!!!!!!!
Na vrh
Substitute4Love View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Substitute4Love Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2008 u 02:15
Odusevljen sam idejom i rado bih se pridruzio akciji.
Ummmm ima li kakav organizirani prijevoz?
Da znam da si cuvam nofce za vlak :).
I treba li se sto ponjeti (osim dobre volje)?
Dajte malo detaljniji info please ^^
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2008 u 04:22
i mene zanima.....ak niš drugo idemo zajedno vlakom, vidim da ste iz zg Substitute4Love....smile115
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2008 u 11:11
Ja sam malo kontaktirala osobe sa vozilom, pa ćemo se detaljnije dogovoriti poslije Svih svetih tj. 1.11.
Ali, svakako nofci će dobro doći!
Na vrh
Substitute4Love View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Substitute4Love Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2008 u 13:08
@bubamara22

Yes! Iz ZG-a sam. I idemo vlakom ako treba!

Ajd onda neka prode taj 1.11 pa da cujem dal se netko organizirao li ne. Ummmm ako se skupi dovoljan broj vozaca (ja ne spadam u tu kategoriju) podijele se troskovi za benzin, cestarinu i sve pa mislim da ispadne jeftinije i od vlaka.

P.S. bubamara iako se ne znamo osobno. Ne persirati :). Imam 23 godine i kad mi se netko obrati sa vi dobijem bore *lol*. Znam da je to izraz postovanja i ja svima u pocetku persiram, ali u mom slucaju uistinu nije potrebno :)
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2008 u 13:27
.Heart...joj srce ste mi napunili nadom da ipak imamo prave mlade ljude da nisu svi skins, huligans, drogerasi......nego da se ukljucuju  i u dobrotvorne akcije kad treba pomoci  djeci, ma bas ste prave, saka cast....pozzzz 
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2008 u 13:30
uf...blago vam se...kako bi ja rado išla...al stvarno mi je predaleko i preveliki trošak Cry
Na vrh
Substitute4Love View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Substitute4Love Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2008 u 13:50
Pa odakle si Iris?

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2008 u 14:01
pokraj Splita..na Klisu...ma nema veze...ići ćete vi i sve nam prenijeti Smile
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2008 u 14:13
substitute, nisam bila sigurna koliko imaš godina, a za svaki slučaj (onda smo skoro pa  vršnjaci, ja imam 22).....može, dogovoreno, ak se ne nađe prijevoz vlak na ne gine, ali nema veze..
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2008 u 15:03
trebamo se dogovoriti dali cemo u subotu ili nedjelju ici tamo??? kada bolje vama odgovara... da ne bih rekli da idemo u subotu a netko radi pa  da ne moze...
Na vrh
Substitute4Love View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Substitute4Love Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2008 u 00:51
Sto se mene tice i subota i nedjelja su u redu.
Jos da mi odgovoris na privatnu poruku bio bih sretan!
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2008 u 15:11
Molim da se ovaj puta izbjegne subota ako je ikako moguće, imamo koncert na Jelačić placu u znak sjećanja na Luku Ritza a i kao protest kako nam se ne bi ponovilo nikada više. Mladi su već ovu subotu ispred Grafičke škole imali koncert, svirao je i njegov sastav (zbog moje majke nikako nisam mogla ići na taj protestni skup) pa zato moj glas za NEDJELJU!
Što se tiče prijevoza vlakom ili autobusom do Ladimirevaca - to je doslovce nemoguća misija, pokušala si ja izorganizirati u proljeće i nikako nije išlo. Znači, hajmo se prebrojiti tko bi sve išao pa da onda vidimo koliko bi nam automobila trebalo pa onda... dragovoljci i idemo...
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2008 u 17:56
franjice, zašto misliš da je nezgodno ići vlakom ili busom?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.