Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tete-salvete za Ladimirevce
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tete-salvete za Ladimirevce

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 11>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 11:21
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Proljeće! Vidla sam tvoju inspiraciju u tvojim radovima i zbilja je ispalo famozno! Nebum rezala stiropor. Odustala sam jer mi je ovo sa tjestom ful izvrsno! A kad sam vidla kak je ljepo, sjetila sam se da smo tak i mi doma delali ukrase kad sam bila mala!

Ja sam mislila ovak: napraviti 14 kutijica (tolko ima kuća u Ladimirevcima) i u te kutijiice natrpati božićne ukrase. I to po 5-10 ukrasa ovisno o veličini! Tak da svaka kuća dobije jednu kutiju! A obzirom da nas ima dosta koji bumo isto radili, da baš i ne pretjeramo!
Mislim da je tak zgodnije rasporediti kad se dođe tamo! Ak me kužite kaj oču reči!?Confused
Šefi i tvoja ideja je za 10!!!
A kakve kutijice misliš raditi???
 
Meni se čini da bi ovo bio super poklon za tu dječicu, također mislim da ne bi trebalo biti puno ipak je to puno kuća, a i ja mislim još ponešto dodati, ako mi dopusti vrijeme...možda po jedan ovaj tanjur sa božićnim motivima, ili onaj "aranžman"  što je hippy radila prošle godine sa svojom kćerkom... e na to sam se navukla i već imam u planu napraviti 4 takva a a ko stignem i za Ladimirevce bit će super,....samo mi se čini da ću morati uvesti i noćnu smjenu...Tongue
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 11:23
a kako ćemo za kutije....da svaka pošalje nekoliko kutija pa da netko sve zapakira ili..........
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 11:41
Što se tiče mojih poklona ne znam koliko ću stići napraviti ali ideja mi ne manjka...sve sam mislila staviti u jednu veliku kutiju i poslati nekome tko bude išao ili administratoru,jer kako sada stvari stoje najvjerojatnije neću moći ići, jer idem na putovanje u to doba. Ja mislim kupiti još onih običnih kuglica i ukrasiti ih... probala sam i stvarno super izgledaju... samo je problem da li će ih već biti do tada...Osim toga imam i igračaka jako puno koje je moj sin prerastao pa bih i to stavila... a sad je pitanje koliko veliki paket će to biti???
Mislim, imam puno ideja ali moram vidjeti da li ću ih sve moći i realizirati...
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 11:41
Ja imam one kutije od sladoleda sa poklopcem. Već sam ih počela farbati u zlatno i srebrno. U njih sam mislila zapakirati kuglice!

A evo još jedna ideja- adventski vjenčići ili svjeće ukrašene salveticama za adventske vjenčiće.

Da - trebalo bi nekak organizirati da se sve posloži u kutiju za svaku kuću, tj. da se raspodjeli nekako!

Ideja?

Možda bi bilo zgodno da se dogovorimo koliko će tko ustvari napraviti.
Recimo Proljeće 3 kutijice sa po 10-tak kuglica, Iris isto 3 kutije, ja isto 3 kutije, i još dvije po 3 kutije - ili po 2 kutije!

Ili ak se neko želi preorjentirati na recimo zdjelice za kolače. Pa svaka kuća dobije jednu zdjelicu.

Pa netko preuzme 5 adventskih vjenčića, pa još dvoje isto po 5 vjenčića.

Pa vjenčići za vrata, pa neke zgodne girlande, pa jaslice ili ona famozna sela koja je Hippy delala (ne moraju biti tak velika).
Ma sigurna sam da ima još ideja koje bi se dale rješiti , samo se trebamo organizirati!

Iris očemo probat napraviti popis sa idejama pa tko želi javi se za dio koji će napraviti!?

Recimo

Kuglice
1) 3 kutije - 10 kuglica = Proljeće
2) 3 kutije - 10 kuglica = Iris
.....


Snježno Selo
1) 3 sela - Hippy
...

Adventski vjenčići
1) 2 vjenčića - Šefi
....

I tako dalje - pa tko nešto od tog može i želi napraviti upišemo pod izradu.
A onda bumo vidli kak bumo posložili kad bu gotovo!
Bumo se dogovorili da svi pošalju na jednu adresu pa se skupe oni koji su u blizini na druženju uz kolače i kavicu i poslože i raspodjele sve u kutije!!!

Uf! Embarrassed

Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 11:44
evo, i ja bih se priključila ovoj akciji...ovi snjegovići mogu biti kao male svijeće na adventima, mogu visiti na boru kao kuglice, mogu biti običan detalj negdje...visoki su cca 15 cm...
snjegović%20od%20flašice%20soka
mislim da 10-ak komada mogu bez problema napraviti.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 11:45
Ja sam za!!!!
Baš mi je drago da smo već krenule to organizirati jer ne volim kada se čeka zadnji trenutak...
 
Znači ja ću kuglice i ovo tijesto svakako...a ako stignem napravila bih bar 3 ona famozna sela...
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 11:45
sreća da smo počeli sa dogovorom mjesec dana ranije Big%20smile
 
tri kutije od mene može.....a ukrasa će biti više sigurno
a možda i još nešto smislim
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 11:46
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

evo, i ja bih se priključila ovoj akciji...ovi snjegovići mogu biti kao male svijeće na adventima, mogu visiti na boru kao kuglice, mogu biti običan detalj negdje...visoki su cca 15 cm...
snjegović%20od%20flašice%20soka
mislim da 10-ak komada mogu bez problema napraviti.
 
 
Super miškopiško da se i ti pridružuješ akciji....a poklon će bit originalan!!!smile141
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 11:47
Uh, što nas je krenulo... tako sam sretna!!!
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 11:49
i jaaaaa  smile213
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 11:51
Šefi, ja nisam bila tako pametna kao i ti i ostavljala kutije od sladoleda???smile42
Da slučajno nemaš viška koju???
 
Sama sam si smiješna kada tražim prazne kutije!!!smile155
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 11:52
Kam ste navrle! Pa nismo napravili popis!! smile96

Ajmo prvo sa idejama!  Moram priznati da volim organizirati!

Dakle

Radit ćemo :
1-kuglice u kutijama,
2-snješkiće,
3 -selo,
4-adventske vjenčiće
5- leptirići

Vi kad nešto smislite ja bum dopisala u ovaj popis pa bumo onda napravili popis ko kaj želi! 
Može!?

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 11:52
proljeće ne mora biti od sladoleda....super su i od dječjih cipela jer su male....malo pogledaj po kući - nači ćeš nešto Big%20smile
 
šeflera može....moram još razmisliti šta još Smile
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 11:56
Ali evo i mali problem
Ono moje " snježno selo " nikako ne bi podnjelo transport....
...radi se ili od kartona ili od one gumirane spužve....

Ja sam ga prošle godine spojila i izgledalo mi je jako nestabilno pa sam ga još dodatno učvrstila za komodu    ( dostraga ) na kojoj je stajalo ..... tako da se baš ne bi upustila u to....


Ja bi rađe radila tegle za božićne zvijezde....
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 11:57
Iris super ideja...nije bitno jesu iste, bitno je da unutra budu pokloni....
 
Ali sada jedno "glupo" pitanje....
 
Da ipak neće biti malo rano da se to nosi početkom studenog???
 
Ipak su to pokloni i stvari vezane uz Božić!!!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 11:58
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Ali evo i mali problem
Ono moje " snježno selo " nikako ne bi podnjelo transport....
...radi se ili od kartona ili od one gumirane spužve....

Ja sam ga prošle godine spojila i izgledalo mi je jako nestabilno pa sam ga još dodatno učvrstila za komodu    ( dostraga ) na kojoj je stajalo ..... tako da se baš ne bi upustila u to....


Ja bi rađe radila tegle za božićne zvijezde....
 
Također super ideja....smile55
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 11:59
pa malo poslije toga će već i prodaja božićnih ukrasa po dučanima
eno ja u baumaxa već vidila da pripremaju policu s tim LOL
 
a i ne moramo se ograničiti na božične ukrase
 
evo ja baš razmišljam o ovome:
 
 
p.s. dal se primječuje da mi je recikliranje opsesija LOL
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 11:59
 
 
 
Super miškopiško da se i ti pridružuješ akciji....a poklon će bit originalan!!!smile141
[/QUOTE]
 
volim poklanjati, a kad su djeca u pitanju...tu mi nije ništa teškoSmile
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 12:01
Iste smo!!!
 
Na djecu sam nevjerojatno slaba....
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 12:02
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Popis tko radi što:

1- kuglice u kutijama- ukupno 14 kutija + ako se napravi još kuglica dodat ćemo još po jednu kutiju.

Proljeće - 3 kutije
Iris - 3 kutije
Šefi - 3 kutije

Dobrovoljci za još kutija javite se?

2- Snješko

Miškopiško - 10 snješkića - Jel bi mogla još 4? - moram aktivirati sina da mi u školi pokupi čim više ovih flašica...to su inače flašice od sokovaSmile ako donese 20, bit će 20...

3 - Snježno selo

Proljeće - 3 sela

Doborvoljci?

4 - adventski vjenčići

Šefi - 3 komada

5 - tegle za božićne zvijezde

Hippy-





Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.