Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tete-salvete za Ladimirevce
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tete-salvete za Ladimirevce

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 11>
Korisnik
Poruka
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 12:04
Hippy! Ne mora biti tak veliko selo, a sigurno je čvršće kad je malo manje!
Za transport se recimo između dvije strane mogu staviti recimo vrečice koje buju pojačale samo selo da se ne miče u transportu, a ja mogu nabaviti kutije za transport!


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 12:06
Iris - leptirići su ludi!
Pišem ih na popis radova!
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 12:39
Nestale žene sa ove teme! Shocked

Sigurno već nekaj kelje! Cool
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 12:40
Ajmo dobrovoljci!
Na str 3 ove teme imate popis šta još treba po dogovoru raditi. Javite da upišemo! Hug
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 12:41
tek sam sada pogledala ove leptiriće....zgodni su
Ima jedna folija na kojoj se to super radi...
Npr. uzmeš neki uzorak sa decpuapag papira, zakeljiš ga na tu foliju ( izgleda kao tanki lim ) i onda s donje strane prelaziš sa nečim oštrim tipa kukice za heklanje....
Kak vučeš linije tak ti motiv postaje ispupčen.... nešto kao 3D

Vrlo efektno za cvijeće ili ovakve leptire...
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 12:43
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

tek sam sada pogledala ove leptiriće....zgodni su [IMG]smileys/smiley1.gif" align="middle" />
Ima jedna folija na kojoj se to super radi...
Npr. uzmeš neki uzorak sa decpuapag papira, zakeljiš ga na tu foliju ( izgleda kao tanki lim [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" /> ) i onda s donje strane prelaziš sa nečim oštrim tipa kukice za heklanje....
Kak vučeš linije tak ti motiv postaje ispupčen.... nešto kao 3D [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />

Vrlo efektno za cvijeće ili ovakve leptire...


Miškopiško, podsjeti me u subotu da ti pokažem sliku napravljenu na tu foru
Ja planirfam napraviti jedno ogledalo koje će u uglu imati veliki cvijet suncokreta i par listeka....za moju najbolju frednicu ...psss, to bu joj za ročkas
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 12:50

Miškopiško, podsjeti me u subotu da ti pokažem sliku napravljenu na tu foru  
 ajme, koliko tema za jedno popodneWinkLOL
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 12:51
Nama treba tjedan dana min. za obraditi sve ovo kaj smo samo jutros nadrobile
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 12:53
uzet ću godišnjiWink
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 12:54
viš, viš....dobra idea
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 12:59
hippy al to onda nije reciklaža Tongue a ja volim reciklirati makar moji uradci ne bili savršeni Wacko
 
šeflera išla sam po pl. boce u podrum LOL
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 13:54
znala sam!
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 21:22
leptire i komentare sam preselila u svoju temu 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 21:56
Ja sam u gužvi i ne stignem ni virnuti na forum no računajte i na mene.Za kaj,to ne znam.Bum nekaj smislila...vjenčiće za vrata...ok i te kutije neke(sam da skužim o kakvim kutijama pričateLOL)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 08:41
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Ja sam u gužvi i ne stignem ni virnuti na forum no računajte i na mene.Za kaj,to ne znam.Bum nekaj smislila...vjenčiće za vrata...ok i te kutije neke(sam da skužim o kakvim kutijama pričateLOL)
Shasha, to su kutije od sladoleda koje su Šeflera i Miha pojeli!!!Tongue
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 09:50

Ok,a koja će im namjena biti? Mislim da sam vidjela da bi se u to nakit pakiral pa mi se čini nešto premale kutije,zato pitam.

Oprostite što davim no ne stignem sve pregledati pa samo preletim.

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 11:19
ma daj šta to pričaš???
Samo ti pitaj što te zanima!!!
Hajd da i ja nešto mogu odgovoriti...mislim nešto pametno
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 11:40
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Ok,a koja će im namjena biti? Mislim da sam vidjela da bi se u to nakit pakiral pa mi se čini nešto premale kutije,zato pitam.

Oprostite što davim no ne stignem sve pregledati pa samo preletim.

 
Shasha to smo odlučili napraviti za djecu iz Ladimirevaca i poslati sada uz ovu akciju u studenom (mada ja mislim da je možda malo prerano, jer su to darovi za Božić..no dobro).
Tako da nas je nekoliko izrazilo svoje ideje koje ćemo napraviti i spakirati te nekome dobrom poslati tko to bude htio nositi...
TongueSmile
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 11:46
ako mislite da je prerano......može li se to onda kasnije poslati?
ili da promijenimo temu Tongue na jesen umjesto božića
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 12:29
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

ako mislite da je prerano......može li se to onda kasnije poslati?
ili da promijenimo temu Tongue na jesen umjesto božića
 
Iris to je samo moje subjektivno mišljenje!!!
Zamisli kako ćemo iz zbuniti kada u studenom dobije poklone za Božić (razmišljam kako bi moj sin reagirao)...
 
Ali kažem to je moje mišljenje, a ja sam za sve opcije otvorena, pa kako kaže većina i ja sam za!!!Tongue
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,211 sekundi.