Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tete-salvete za Ladimirevce
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tete-salvete za Ladimirevce

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 11>
Korisnik
Poruka
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2008 u 10:33
Znači da se primim teglice
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2008 u 10:35
primi se Big%20smile
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2008 u 12:15

još četiri slikice su gotove...ostaje za napraviti još 5

 
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2008 u 12:19
Savršeno je Iris!
Clap
Ja se nadam da buju moje slikice bile gotove do kraja tjedna!

Pa da vidimo kaj smo skupili i kaj nam još fali!
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2008 u 12:21
Iris.....

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2008 u 12:27
Iris, radovi su pre,pre pre slatki!!!
To radiš na pločicama ili ???
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2008 u 12:41
muž mi je izrezao ostatke laminata ali može i na pločicama
samo sad nisam htjela na njima jer su teške a treba ih slati u paketu
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2008 u 13:07
Ja moram robertu kontaktirati, ona je rekla da ima onih ploča, pa da i ja nešto napravim...Ne znam koliko ču uspjeti jer imam goste iz Njemačke na dva tjedna!!!smile156
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2008 u 21:28
Danas napokon krenula sa poklončekima za kikiće. DO sad sam skupljala materijal, ali naravno da sad imam još neke vizije pa mi treba još materijala.

Evo što je učinjeno za sad. Još treba samo finiširati neke detalje i prelakirati.









Sutra nastavak sa autima, fale mi još dva, ali danas više nisam za keljenje.
I onda još nekoliko malih sličica ili nekih medeka, brodek ili sličnog. Već bum vidla kak bu me inspiracija čopila. U svakom slučaju moram napraviti zastavice za cilj na utrkama za aute ili nešto slično. Ima netko neku ideju?

Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2008 u 08:18

Šeflera, evo gledam ti radove i stvarno si mislim, pukla te je jaaaako inspiracija!!!!

Radovi super....5+
 
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2008 u 08:57
Nisam baš prezadovoljna rubovima. Salvete su mi nekak odjednom postale prevelike za podložak pa sam malo premalo bijele podloge stavila, ali bum to nekak prepravila da se ne kuži. Samo se mora sve dobro osušiti.

Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2008 u 09:00
Sve su ti sličice jako zgodne.... zaista si bila vrijedna

Moj sin ( 4 g. ) bi bio oduševljen sa ovom zadnjom serijom Munjevitog Jurića
Na vrh
roberta View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje roberta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2008 u 09:27
Šeflera, baš mi se sviđaju radovi, a vjerujem da će kikići biti oduševljeni Clap
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2008 u 13:56
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

muž mi je izrezao ostatke laminata ali može i na pločicama
samo sad nisam htjela na njima jer su teške a treba ih slati u paketu



iris, majstorice...

.prelijepo.....razveselit ces i svakog kikića...Clap

a sto se laminata tiće..ja sam SAMA narezala sebi....toliku kolicinu, da kad MM bude postavljaoOuch mislim da ce se pitati...kako to da ga je manje nego sto je mislio...LOL...
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2008 u 13:58
nemoj da ne bude takvog za kupiti pa ćeš imati mozaik laminat LOL
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2008 u 21:10
 
sa ove 3 napravljeno ukupno 10....ostaje još dvije za napraviti Smile
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2008 u 22:39
 
i posljednje dvije...juuuuupi...misija izvršena Big%20smile
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2008 u 10:33
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

nemoj da ne bude takvog za kupiti pa ćeš imati mozaik laminat LOL




LOLa tako ce i biti čini mi se....LOL...eto vidis koja cuda radi laminat...
e lijepo su ti ispale još ove dvijeWink
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2008 u 14:42
Svi vaši radovi su hvale vrijedni i rado bih sudjelovala, ali ove godine ne mogu. Svi moji radovi su u humanitarne svrhe i već sam ih namjenila za nabavku igračaka i materijala za jedan vrtić. Možda slijedeće godine, jer ipak nemam toliko slobodnog vremena da bih se obvezala raditi na dvije strane. Koliko vidim, vama jako dobro ide, pa uopće ne sumnjam da ćete uspjeti u svom naumu da obradujete dječicu. Bravo cure!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2008 u 09:17
Evo konačno sam uspijela pofotkati teglicu
Tak sam si nekak to zamislila







Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.