Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Salvetice od Franjice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Salvetice od Franjice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 15161718>
Korisnik
Poruka
ljiljanari View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 332
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljanari Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 07:53
smile71 super boce!! Jako mi se sviđaju pukotine
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 08:35
 
Prekrasne boce. Jako dobro su ti ispale pukotine. Bravo!!!
ANĐELKA
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 14:33
Clap..baš su ti dobro ispale ove boce. .
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 21:38
smile56i u svom stilu puno tipkam, malo radim.
Prošlo je skoro godinu dana i kako se približava kumičin ročkas morala sam se primiti posla.
Ulov sa "kvartovskog odlagališta blaga"



donešen je predlani kući kao osnoa za poklon za kumičinu kuću na Pagu....

nakon rastavljanja, puno šmirglanja, krpanja,  mješanja boja i bojica (ni jedna originalna mi nije bila dobra a iskreno govoreći ni sama nisam znala što bih)... odlučila za šabi i dvokomponentni krakle... pa ćemo dalje vidjeti...

Zlatna podloga na šabiju ispala prezlatna, pa i ona dobila dvokomponentni krakle i crne pukotine (obična crna pasta za cipele!)

 tamni dio dobio zlatni prah u pukotine..

Gledam, gledam i nisam zadovoljna, ponovno šmirglanje.... razmišljanje (imam zabranu od zvijeri raditi bio kakvo cvijeće i nedajbože školjkice)
 da bi na kraju MPK izvukla iz arhive papir koji mi je  kupila u Austriji....

zgužvale, nalijepile, malo kontura i moram priznati kako sam jako, jako zadovoljna




Od silne želje za fotkanjem i pokazivanjem (fala Monna) ogledalo cijelo zamackano...sutra jurim kod staklara kupiti trokutiće da ga učvrstim... zatvorim zadnju stranicu i specijalan poklon za još specijalniju kumu gotov!
Stignete me još i kritizirati jer idemo na ročkas tek navečer!!!!!!!!!!!!!1
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 22:04
kao prvi drago mi je da si opet u sedlu.......i da nas tako iscrpno izvještavaš o pokušajima i promašajima........uvijek volim pročitati dobro i poučno štivoWink......a ogledalo je na kraju baš nekako neobično,kao i tvoja kuma (koja to ženskica ne voli cveteke).........ne vidim ga najbolje zbog odbljeska ali jako mi se sviđa što si papir stavila samo djelomično a ova druga zlatno-svakakva strana je po mom guštu......a jesam zapetljalaConfused.......ma ukratko,franjice dobro nam se vratila i napravila si jako ljepo i interesantno ogledalosmile71
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 22:16
nesto novo i jako zanimljivo,ne vidi se sve dobro zato mislim da u prirodi izgleda izvrsno.smile55
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 07:59
Moram priznati da ga je bilo lakše napraviti nego pofotkat...jedva sam dočekala jutro za novi pokušaj...

pa još jednom sa drugom podlogom



detalji






Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 08:19
Franjek, ogledalce je super ispalo Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 08:24
Lijepo je ispalo, sviđa mi se Clap
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 09:05
Big%20smileThumbs%20Up Daroprimateljica se bude bome veselila!Clap
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 09:30
Franjice welkam bek, a ogledalo mi je super, dobro si izvela cijeli postupak i mislim da će kuma biti zadovoljna smile141
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 09:32
Ogledalce je ispalo zaista lijepo i originalno.
 
Meni se svidjelo kako si dobila one pukotine i čime si ih zatvarala.
Svukupni dojam je super, kuma će sigurno biti oduševljena.
 
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 11:35
super, vratila si se!!! Ogledalo je ispalo izvrsno!
ANĐELKA
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 16:42
Jesi se naradila, ali zato rezultat je smile227smile141
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 17:18
Stvarno puno posla. Jako mi je lijepo naročito ako se gleda izbliza. Tek onda se vide fini detalji.
 Može mala opaska , ali molim te nemoj se ljutiti. Zalijepi još jednom one vrhove cvijetiča.
Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 20:01
I kod mene ima kvartovsko odlagalište ali nas izgleda ima jako puno zainteresiranih a kako ja živim na 4 katu uvjek zadnja stignem....ogledalo je zaista odlično a nadam se da oduševljenje djelim sa kumomThumbs%20Up
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 21:22
obožavam kada se starim,odbačenim stvarima podari novi sjaj,a ti si to vrhunski odradila .
e da ga sad vidi stari vlasnik bilo bi
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2010 u 23:47
...potpuno se slažem s Prilom... vrhunska obrada nečega što je trebalo zauvijek nestati na smetlištu, a uz puno truda, volje i nešto boje i salveta dobila si nevjerojatno lijep i originalan poklon smile89
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 11:21
Drago mi je da si našla put natrag u svoju galeriju i onda nas počastila ovakvim divnim makeoverom! Svaka čast! Sviđaju mi se boje i asimetrija - nije cijelo ogledalo u motivima! I Felina je u pravu - molim te ne daj onim cvjetićima da ti pobjegnu s ogledala, bila bi prevelika šteta! smile55
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 16:41
krasno odrađeno, krasno...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 15161718>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,469 sekundi.