Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Salvetice od Franjice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Salvetice od Franjice

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 18>
Korisnik
Poruka
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2008 u 21:40
franjice, radovi su pre, pre, prekrasni.......zanima me što ti je ono zlatno gore na onim božićim motivima, ono oko uzorka, nešto sa šljokicama.....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2008 u 21:46
isuse franjica
pa ti radis i prekovremenoLOL
ajme prekrasni morski motivići...... predivne zdjelice...
.a sto se tempere tice, mjesam sa akrilnom bojom ako treba.....samo sto kad budeš pokrivala temperu sa krakelle lakom....moras brzo jer tempera pusta boju...Confused, ali uspije se proci
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2008 u 22:16
Čekaj Leonarda, nekaj sam pomiješala, pa kaj se ne stavlja prvo lak za raspucavanje pa onda boja ili misliš na boju koja je na salveticama... objasni mi molim te što si mislila. Ovih sam dana hiperaktivna, već vidim da ću nakon današnjih događanja u gradu i ono što sam vidjela na ulicama opet raditi na normu. Jednostavno mi mozak ode na pašu kad se "igram" i smirenija sam... samo moram priznati da mi već pomalo fali sna!
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2008 u 22:17
Bubamaro to ti je UHU GLITTER GLUE, jednosstavno rečeno lijepilo sa šljokicama
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2008 u 22:26
aha, odlično je, baš mi tak nešto treba, kupila u chemacu one nekakve olovke al nije bilo zlatnih sa šljokicama......sutra odmah idem po ljepilo......tenks
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2008 u 22:39
Idem sutra na tečaj, hajde da se vidimo, bit ću tamo negdje oko 17 sati....
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2008 u 22:42
smile227odlicni radovi! svaka cast Clap i ja sam jucer prvi put pocla raditi ovu tehniku.
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2008 u 22:47
Hrabro naprijed, svaki slijedeći će ti se sve više sviđati i bit ćeš sve ponosnija na sebe!
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 07:35
bravo franjice zdjela s lavandom, i tanjur s magnolijom smile55
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 07:53
Napokon sam uspjela uloviti malo cajta za tvoje radove! Ma ženo ti si zvjer!
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!!! Clap

Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 08:51
franjice, moram se priključiti hvalama drugih cura...fakat se napredak vidi na očigled...ona zdjela sa ivančicama mi je prekrasna, pa onda onaj zimski motiv prije nje...i znaš kaj mi se sviđa, a nisam nikad probala...kombinacija bijele boje i zlatne koja probija...baš mi je elegantno...dala si mi idejuWink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 09:20
Franjice stvarno si postala majstor, a radovi su ti svi lijepi, ne znam koji bih posebno izdvojila.smile141
A sada mi je jasno zašto više nigdje nema tanjura- pa ti si ih sve pokupovala!!!
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 09:25
e franjice i tebe moram pohvalit, radovi su ti jako lijepi, bravo. .samo tako nastavi.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 10:07
franjica ti mene odusevljavas,a tek tvoji radovi,sve mi je supersmile141smile211
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 10:23
S obzirom da me Franjica tražila ISKRENO mišljenje o njenim radovima, evo ovako:

Kao prvo moram reći da je napredak očigledan....
Ima radova kojih se ne bi posramile ni moje cure iz tzv. napredne grupe

Meni se jako sviđaju ove kombinacije boja
Jesi to nanosila spužvicom il si tumpkala kistom?



A osim onog zimskog motiva koji mi je bio favorit, sve do sada, ova zdjelica me oduševila:


Kod kontur paste, po mom mišljenu, vrijedi ono što manje to bolje...znači , samo naglasiti neke dijelove motiva...ne sve




Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2008 u 15:46
Sve još uvijek radim tupkanjem spužvicom. Čitala sam da ti radiš kistom - moram probat, moram probati
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 20:20
Bila u ponedjeljak u Ofertissimi, na žalost imaju samo zdjele, nešto novo je poseban tanjur u obliku ribe ali nekakve tumpaste, baš mi je upao u oko pa ću ovaj tjedan čekati da me "pukne" što da napravim s njim. Jasno da sam kupila nekoliko zdjela, bila MPK samnom i rekla sam joj da sada zna kuda treba ići. Veli važno da nema problema (vidjela cijene) pa sam se smilovala i rekla joj da ne mora do Dubrave, živi u centru grada pa neka skoči uLumos i kupi bilo što za salvetnu tehniku... ha, ha, ha, baš me zanma kakvu će tamo facu imati kad vidi cijene.
Čekaju šleper robe voih dana, obećali mi javiti kad stigne.
Bila i u Lumosu, čista pustoš, očekuju blagdanski program za 10 dana. Malo razgledavala, malo škicala gotove uradke, jasno da sam kupila salvetice (malo drugačije, malo čudnije), boje su mi drugačije no što sam navikla, razmišljala o dvokomponentnom lijepilu, nisam se mogla sjetiti tko je s njim radio (smile42, misli da vam ni ne moram reči tko prvi sve isproba i od koga možemo najviše naučiti, vidim da se po nekoliko puta dnevno i vi nalazite na njezinim stranicama)
Ponašala sam se u kupovini jako pristojno (jasno, još uvijek nisam našla sponzora, osim što mi je MPS počeo donositi kutije i kutijice od artikala koje oni imaju u fimi kao izložbene primjerke)
Ovo je mojih ruku dijelo -  samo ću vam malo pokazati a vi si mislite što radim
Poklon za majku jednog kolege - jasno je da se draga gospođa zove Ljubica (to je prva salveta iz Lumosa)
a ovo sam se stvarno poigravala (zaboravila osnove rada na tamnim površinama i jasno morala potrošiti obje salvete iz Lumosa da se koliko toliko vidi, po meni bi to trebala biti kutija za začine i ona čuda koja nam se stalno povlaće - vanilišećer, prašak za pecivo i slično, jeftini urada na kraju jer kutija je stara ambalaža)
 
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 20:22
Moram neskromno dodati da u prirodi izgledaju daleko bolje no što sam uspjela fotkat. Jendostavno mi sa ovim sjajem ne ide i ne ide pa mi n boje nisu pogođene a i imam neke čudne sjene. Zadovoljna sam!
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2008 u 10:00
franjice, znam da si ti u kontaktu sa ninochkom...di je ona? nema je već duže vrijeme...valjda nije bolesna?Unhappy
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2008 u 10:03
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

franjice, znam da si ti u kontaktu sa ninochkom...di je ona? nema je već duže vrijeme...valjda nije bolesna?[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley6.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Unhappy" />


Baš sam ja htjela pitati dal netko zna kaj je s njom!
I Vesna se raspitivala za nju jer nema njen broj
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.