Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Salvetice od Franjice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Salvetice od Franjice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 18>
Korisnik
Poruka
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2008 u 13:55
Franjice svakog dana u svakom pogledu sve više napreduješ Approve
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2008 u 14:45
Bila bubana, imala bronhitits s upalom sinusa.... sad radi, sve pozdravlja, javit će se kad stigne...
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2008 u 18:01
Franjice veliš da čekaju šleper robe, tko moram priznati nisam shvatila ofertisima ili lumus???????
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2008 u 18:57
Franjice, ne dođem tri dana na tvoju temu, a ti napraviš "brdo" novih stvari...Kad sve to stigneš!? Odlično ti ide, stvarno si puno napredovala.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2008 u 20:14
MKM puna energije (zanima me kaj je to dobila uz dvije injekcije glukoze kad sada ima toliko energije) pa se nas dvije lijepo družimo i "igramo". Sve bolje radi sa fenom a i cijelo mi vrijeme pripovijeda dogodovštine iz tridesetilijeve (nije mi jasno kako ne zna da sam gluha i inače a da je uz fen ne čujem apsolutno ništa, no dobro, zadovoljna MKM jer je u društvu, zadovoljna JA jer radim što hoću) a voo su naši uradci ovih dana:
 
 
 
 
 
Kad bih barem mogla naučiti MKM da mi stavlja obrub oko tanjura gdje i mi bio kraj. To mi se jednostavno ne da raditi.
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2008 u 20:24
Wow, baš su lijepe! Ova s ružama mi je posebna! Na čemu si ih radila?
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2008 u 20:44
savršeno Approve
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2008 u 20:55
Vas dvije rasturate!
Pohvala TKM!
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2008 u 21:19
Zadnji ostaci tanjura, nema ih pa ih nema više a meni fale!smile43
Šefi, kaj nisi ila na nabavci materijala, ima jedna salvetica za koju sam sigurna da buš ju žicala! (ma ne moraš, već sam ti ju spremila)
Na vrh
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2008 u 21:24
Jako lijepi tanjuri. Ne znam koji su ljepsi, oni u zutim tonovima ili ovi njezno bijeli. super smile141
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2008 u 21:39
Wau koliko novih i krasnih radova.. bravo.. stvarno vježba čini mahera u poslu!
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2008 u 22:50
smile141zadnji tanjur mi je preprekrasan,ostali prekrasni.franjica imas moj naklon smile211
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 09:04
Franjice,

pa ti zaista radiš prekovremeno..a vidim da si i mamu angažirala...

Jako mi se sviđa kaj se igraš kombinacijama boja u podlozi

Moj favorit je ovaj tanjur sa suncokretima.....

A za rubić, najjednostavnije ga je raditi sa pic trakom    
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2008 u 08:49
Umjesto da uživam u trenucima objavljivanja izjave bijesne građanke na našim programima, MKM i ja smo lijepo opet otplovile u svijet mira i tišine. Znate da me "Ježeva kućica" oduševljava pa evo da vidite kako sam uredila servan koji će prijatelj MPK donositi u krevet
 
Stalno nekuda putuju, stalno su na nekim seminarima i kongresima a sad i MPK putuje na specijalizaciju u inozemstvo na 3 mjesec, pa im nekako dajem do znanja da je DOM i obitelj ipak najvažnija točka u životu.
E pa dosta, sad sam i ovdje počela filozofirati. Idem frizirati MKM kako bi bila najljepša na Misi!
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2008 u 09:03
Baš su slatki!!smile79
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2008 u 10:44
Zaboravih napisati da položak s donje strane ima kuglice od stiropora tako da se fino može prilagoditi konjenima MPK i omogućiti joj ugodno ispijanje kavice uz keksić Tongue u krevetu
Na vrh
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2008 u 18:13
Preslatki su i divan rad. Tko ne bi volio ova mala, preslatka stvorenja i Jezevu kucicu. Tko god je nije procitao puno je izgubio. Smile
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2008 u 20:07
Franjice super su radovi i drago mi je što je TKm zadovoljna, pa evo vidiš kako ju je lako "usrećiti".
Od salveta što si mi poslala i mene su se ježići dojmili i čuvam ih za neku posebnu priliku, jer su preslatki.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2008 u 20:50
Ma koliko se MPK smijuckala mojim novim zanimacijama i cerekala se sa svojim prijateljicama kako joj stara sakuplja salvetice - ježeki su već treće salvete koje mi je kupila, veli i sama da joj u novim dućanima pogled sam ode te ne može odoljeti!
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2008 u 22:06
Vidim ja da će uskoro i TPK uskoro primit se te zanimacije!
Jeli se možda varam? Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.