Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Salvetice od Franjice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Salvetice od Franjice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 18>
Korisnik
Poruka
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 12:47
Evo ljudi slavim: morala sam konačno svoje radove iznesti iz kuće i ponuditi ih na prodaju (glupača, teška srca, svi su mi na svoj način dragi) i odmah sam kod prvog pokazivanja prodala odmah 4.
Pa nemrem vjerovati.
Znam da ste neke radove pohvalili, stvari koje sam poklonila bile su radosno prihvaćene no nisam bila baš sigurna kako moji radovi imaju neku tržišnu vrijednost.... la, la, la, la, la biće lipica, bit će lipica.
Ako danas na "ispiranju mozga" odlučim otići doma i prestati dozvoljavati da me svi gaze, odmah se uhvatim posla, ma nalijepit ću salvetice i na stranicama od kreveta.... i znam kako ću sakupiti 15.000,00 kuna za nove prozore koje sam danas naručila za jedno 100 godina....
smile213
smile213
smile213
smile213
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 12:50
bravo draga, samo naprijed :) sad je vrijeme darivanja, a jedna komunikativna zema kao ti bu prodala sve kaj napravi :) jos bu ti sladji ti prozori ;)
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 13:28
bravoooooooooooooooooooooooooooooooo franjice...krenulo jeeeeeeeeeee
 
ja sam nekaj u vipu prodala isto
 
sa druge strane imam jedan upit za sada...vidjeti cemoooooo
 
ninocka.......i ja ocem ona platna za 8 kn...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasmile43
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 14:08
smile141
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 14:10
jassi, to moras sa spring dogovoriti nisam isla po njih ja. sorry :(
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 14:23
ok idem ju napasti oma
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 16:10
Vidi ti Franjice, ide tebi i prodaja, pa što sve ne izmisli ženo, ne mogu vjerovati da si te predivne stvari otuđila, no biznis je biznis, a kako nikad nije previše lipica, vidim ja trebat će otvoriti obrt, a napustiti bezobrazne šefove.
 
A ona plava boca, kao da je za mene napravljena - prekrasno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 19:45
Franjice draga, samo ti prodaj sve, lako ćeš si već napraviti ponovno nešto što ti je srcu drago...ma vidi mene, ja ti to govorim a imam doma kontingent svega, oš'ikebana, nakita, decoupagea, fotografija...prava sakupljačica...lijepo radiš, zašto si sumnjala u sebe, ikad??? Da nisi više, sve smo mi nadarene vile...smile79
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 21:31
Evo Embarrassed,ovaj, pa da, nisam baš vjerovala kako će se naći kupca za moje igrarije, hvala! Rundicu sam zavrtila i ostavila 50 kunića (kompletna cijena zdjele koja je prva otišla) kao prava humanitarka za SOS selo Ladimirevce! Danas bila radna kavica, ma jadna radna, kad tete salvete nisu došle!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 20:44
Franjice! Sve sam prelistala,svidjaju mi se radovi,a ova plava flasa je super
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 21:38
Sva sreća da imam puno boca, pa MKM svaki tjedan isprazni cijelu jednu butelju do 7 dcl smile96. Siroče moje sa puno godina, veli kako joj je nakon "prst vina, jasno horizontalni prstić" toplo za noge.
Ova kojoj se divite je od sangrije i moram priznati da sam tu 1,5 litricu skoro sama drmnula, baš je bilo fino slatko. Sad kad nema tanjura , nema novčića bumo farbali boce ili farbali kutijice od vizitkarti...
 
Sutra još samo moram smisliti što unutra, pa onda kupiti knjigu i nadam se kako će moje kumće biti zadovoljno poklonom za 18. rođendan. Negdje sam pročitala Mikičine riječi - čini mi se kao da nam je dijete samo posuđeno, da baš tako pre,prebrzo odrastu a tako su slatki kad su maleni (a tako su lijepe male brige dok su malecki...)
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 21:42
hehehe, tu bosu sangrije i ja imam....i skroz te kuzim ...hihihihihi
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 21:48
boca je savršena, ali znaš da čim  je veča bolje motivi  dolaze do izražaja pa se stoga primi posla i nabavi jednu od 5 litara, biti češ sretna, imat češ besplatno grijanje i moči ćeš na bocu staviti cijelu metropolu smile135
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 21:49
Jel' puna? Jassina boca sangrije!
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 21:52
a čim je još ne oslikava, je! Jassi daj si truda dovraga! Ispi to
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 21:53
Ženice, vidim da si i ti on line pa baci oko na

Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 21:53
odi na tehniku....
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 22:02
ja ne kužim kaj to oni delaju s prozirnim fasciklom i kaj svaki put radi tom motivu sa salvete???
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 22:39
puna je, prosim da se nacrtate kod mene da ju stresemo, jer ak ju ja ispijem ne da bum imala grijanje vec bi mi i soc rad mogel na vrata....nesmijem , ipak sam ja samohrana majka, ali pol boce bi vec islosmile135jezus maria kakvo bi to onda bilo farbanje
 
neg samo malo ti sunce jedno malo i tu i na svom topiku si se mene ufatila jelte!!!!! nemoj da te ja primim u zrendu , vjestice malasmile102
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 22:41
opce ne znam gdje vidite te folije, opce ih ne kuzim nikaj kaj mluviju i mrzim ceskiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 
ok ajmo sad prevod za mene
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.