Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Prirodni vrt
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mamin dalmatinski vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mamin dalmatinski vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2008 u 10:12
savrseno, prelepooo...i meni se ta zuta ivancica dopada, cim netko od mojih krene put Zadra mora je nabaviti...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 23:47
Stavrno za ovo se može reči trud se isplatio!!!
Bravo.. za ovako krasano uređen vrt!!smile94
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 11:22
Super - sve pet !!!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 17:22
Donata, tvoja teraca i mamin dalmatinski vrt je nešto najskadnije što sam vidjela. Izbor boja i cvijeća u žuto-plavo-bijeloj nijansi, ma super. Osim toga iako sam ja nova na forumu, primjetila sam da si otvorila mnoge interesantne teme, da puno toga znaš i da su ti fotografije odlične. Čini mi se da te već dugo nema na forumu, a bilo bi lijepo da nas opet malo obraduješ i educiraš.

život je more
Na vrh
maryann View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 246
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maryann Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 22:02
Donata svaka cast. Ja bi zute ivancice ako je ikako moguce pleaseCry
If tears could build a stairway
And memories were a lane
We would walk right up to Heaven
And bring you back again...
Na vrh
artemisia View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 137
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje artemisia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 10:50
Dugo me nije bilo na forumu ali smile56, a Donatine žute ivančice, kako ih od milja prigodno prozvah "donatice" vidim da i dalje neumorno cvatu smile64na veliko veselje i ponos Donate, njene mame, a da ne pričam o forumašimasmile213. Donata, zaista je prekrasnosmile141!!
Ipak moram primjetiti da se tu potkrala greška pri određivanju botaničkog naziva "donatica"... to je smile186ARGYRANTHEMUM FRUTESCENS "'Butterfly" http://www.romencegardens.com/index.cfm?fuseaction=plants.plantDetail&plant_id=156 , a ne smile185DIVOKOZJAK (DORONICUM ORIENTALE). Divokozjak je sasvim drugačija biljka i po listovima i po habitusu, a pogotovo po periodu cvatnje. Naravno, sve ovo sam napisala ponukana velikim interesom ostalih forumaša za "DONATICE" pa nedaj-bože da netko kupi potpuno pogrešnu biljku smile39!?
Na vrh
zlatnadolina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 30 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 61
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zlatnadolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 09:04
Sve je predivno, bravo za mamin vrt.
Ne postoji cvijet koji nije lijep, samo ih treba voljeti.
Na vrh
DRENOVA 1234 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 15 Kolovoz 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 210
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DRENOVA 1234 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2010 u 21:46

Jako lijepo

Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2010 u 12:48
mamin vrt je predivan!ClapClapClapClap
Na vrh
kosjenkaSB View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2015
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 150
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kosjenkaSB Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2016 u 07:50
Prekrasno dvoriste
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.